"Динамо" (Хмельницький) можуть дискваліфікувати. 20-03-2011 Вторая лига - UA-футбол
Вторая лига Украины
Вторая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
20.03.2011
воскресенье
08:47
"Динамо" (Хмельницький) можуть дискваліфікувати
Рейтинг публикации

Якщо хмельничани не сплатять обов’язковий грошовий внесок за участь у чемпіонаті України, то команду можуть позбавити статусу професійного футбольного клубу

Відбулося чергове засідання Центральної Ради Професійної футбольної ліги України. Одним із питань, яке розгянули на ньому, була ситуація навколо клубів-боржників, які несплатили обов’язковий платіж за участь у першості України. Центральна Рада ПФЛ вирішали зобов’язати команди погасити заборгованість не пізніше 30 березня, а в разі невиконання рекомендувати дисциплінарному комітету розглянути питання щодо застосування санкцій згідно Дисциплінарних правил ФФУ аж до виключення зі змагань. Хмельницьке «Динамо», як відомо, має заборгованість перед ПФЛ у 72 тисячі гривень. За не сплату цих коштів, клуб вже позбавили трьох турнірних очок. Якщо «динамівці» не заплатять борг до 30 березня, то, не виключено, що Хмельниччина може залишитися без єдиного професійного футбольного клубу.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Народна газета "Є", fcpodillya.km.ua
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com