Сергій Шевцов: "Рік видався щедрим на події". 01-01-2012 Вторая лига - UA-футбол
Вторая лига Украины
Вторая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
01.01.2012
воскресенье
11:42
Сергій Шевцов: "Рік видався щедрим на події"
Рейтинг публикации

Перед кінцем року підвів деякі його підсумки для «Енергії» головний тренер Шевцов Сергій Анатолійович.

- Рік, що минає був для «Енергії» насиченим на різні події і доволі непростим. Хотілося б почути вашу думку як головного тренера про те, яким ви бачите 2011-й рік, озирнувшись назад.

- Так, дійсно, цей рік видався щедрим на емоції та події: були хороші моменти, були й розчарування, однак вцілому, на мою думку, рік вийшов вдалим. Багато хто з наших гравців прогресує, набуває безцінного досвіду виступів у професійному футболі. Не хотілося б оцінювати гру команди, адже вважаю, що оцінювати повинні вболівальники, для яких ми і граємо. А так як стадіон у Новій Каховці майже завжди заповнюється повністю, то можна думати, що наша гра симпатична людям. Якщо говорити про результат, то його оцінює керівництво, яке співставляє затрачені кошти із досягненнями. Від себе хочу сказати, що тренерський штаб і футболісти максимально працювали в цьому році, щоб був і результат і гра, яка подобається глядачам.

- Підберемося ближче уже до чемпіонату 20011-2012. Якщо бути об’єктивним, то як ви вважаєте, скільки очок «Енергія» не добрала в осінній частині сезону?

- Все, що ми заслужили – ми набрали, а чого не набрали – то це через наші помилки, промахи, відсутність досвіду і концентрації в окремих епізодах. Тому виходить, що більшого не заслуговуємо.

- Що ж, будемо чекати весни і заслужених перемог і якнайбільше очок. Ясно, що для цього потрібна серйозна підготовка взимку. З цим пов’язане наступне питання. Скажіть, на скільки ви оцінюєте успішність першого етапу підготовки, який тривав протягом трьох тижнів?

- На цьому етапі ми вирішували кілька завдань. У нас є проблемні позиції, на які ми переглядали гравців, приводили футболістів до робочого стану для якісної роботи на наступних етапах, а також, з першого дня почали втілювати чимало тактичних новинок. Проведеною роботою я задоволений. Значну частину запланованого на цей етап вдалося реалізувати. Зрозуміло, що ми перебуваємо в поганій фізичній готовності, що показали другі тайми у матчах чемпіонату Миколаївської області, під час яких ми були менш активними і агресивними. Але це природно. Саме тому ми працюватимемо й надалі, адже у нас ще достатньо часу. Добре, що наші гравці розуміють вимоги тренерського штабу і вже у грудні місяці з хорошим настроєм і натхненням втілюють задумане. Впевнений, що ця робота не пройде даремно.

- А на скільки важливим для вас є результат у зимовій першості Миколаївської області?

- На мою думку, в кожній грі: офіційній, контрольній чи ось у таких турнірах – треба грати на результат. Але на цьому етапі ми вирішували й інші завдання: експериментували, варіювали складом, переглядали новачків, тому не особливо концентрувалися на результаті. Для нас важливо через ці ігри підготуватися якомога краще до матчів у чемпіонаті України навесні. Для тренера іноді треба, щоб команда помилялася і програвала. Тоді є змога побачити і виправити ці помилки, щоб не повторювати їх у майбутньому. При всій повазі до суперників у чемпіонаті Миколаївської області, вони не вказали на наші помилки, а виявлені – не використали, тому в січні ми постараємося зіграти із суперниками вищого рівня.

- У це міжсезоння «Енергію» покинуло 4-ро гравців. На скільки інтенсивно ведеться наразі селекційна робота? Можливо, ви вже визначилися із деякими новачками?

- Стосовно людей, які покинули команду, то я вже зазначав, що деякі хлопці почували себе некорисними для «Енергії», тому було прийнято обопільне рішення припинити співпрацю. Щодо одного гравця, то ми були змушені застосувати «хірургічне втручання». Зазвичай, це болючий процес, але в нашому випадку все пройшло гладко і пішло тільки на користь мікроклімату у колективі. Можливо, це треба було зробити раніше, але влітку у нас було мало часу. А тепер тренерський штаб і президент клубу, озирнувшись назад і все проаналізувавши, прийняли, я абсолютно переконаний, правильне рішення. Стосовно новачків, то із переглянутих нами футболістів уже з трьома ми готові почати співпрацю, але наразі це питання ще у стадії вирішення. У січні ми також постараємося переглянути кілька футболістів.

- Скажіть, а які позиції підсилюються у першу чергу?

- Проблеми, на які нам вказала осіння частина чемпіонату знаходяться в позиціях опорного півзахисника та нападника, а також, для більшої конкуренції і надійності в лінії оборони, не завадив би захисник.

- Після такого плідного етапу, я гадаю, команда заслужила на канікули. Якщо не помиляюся, вони триватимуть до 11 січня?

- Так. 28 грудня ми зіграли останню гру в цьому році. Після гри футболісти та тренерський штаб і весь персонал клубу отримали зарплатню за грудень та премію від президента до Нового року, і з добрим настроєм вирушили у новорічні та різдвяні канікули набиратися сил та емоцій для більш серйозної роботи у січні та лютому.

- Від футбольних питань хочу перейти до особистих. Незабаром Новий рік і в його світлі нам було б цікаво дізнатися як це свято відзначає Сергій Шевцов. Поділіться своїми планами.

- Новий рік – це сімейне свято, яке у сімейному колі часто і святкують. В цьому питанні я притримуюсь традицій. А так як день мого народження випав трішки невдало (посміхається – авт.), то доведеться зустрічати гостей, яких я відриватиму від святкування Нового року.

- Що побажаєте всім уболівальникам «Енергії» у новому 2012-му році?

- По-перше, хочу подякувати нашим фанам та уболівальникам за палку підтримку, а також усі служби і людей, які допомагають організовувати свято футболу у Новій Каховці. Окрема велика подяка колективу підприємства «Південмлин», яке випускає продукцію ТМ «Мірошник», а також колективу ПП «Гілея-Інвест», чию підтримку ми постійно відчуваємо не лише фінансово, а й морально. Я дуже вдячний президенту клуба Нестеренкові Сергію Вікторовичу, без якого не було б професійного футболу у Новій Каховці та керівництву міста. У передсвяткові дні бажаю всім міцного здоров’я, частіше відчувати хвилини щастя і нехай у новому році кожен зробить великий крок назустріч своїй мрії.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Оф.сайт ФК "Енергія" (Нова Каховка)
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]