Контрольний матч. "Кристал" (Херсон) - "Чорноморець" (мол.) 0:2. 22-01-2012 Вторая лига - UA-футбол
Вторая лига Украины
Вторая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
22.01.2012
воскресенье
22:42
Контрольний матч. "Кристал" (Херсон) - "Чорноморець" (мол.) 0:2
Рейтинг публикации

Сьогодні в Одесі херсонський «Кристал» зустрічався з молодіжним складом «Чорноморця».

Гра походила у невисокому темпі та з великою кількістю браку зі сторін обох команд. Додамо, що це був перший матч «зелено-синіх» не лише у 2012 році, а й у такому експериментальному складі. Більшість гравців, що виходили на поле у футболці «Кристалу» знаходяться на перегляді. А тому не є дивною і незіграність колективу. Усе це не пішло на користь гостям. У середині другого тайму «Чорноморець» зміг реалізувати один зі своїх багатьох моментів: захисники херсонців залишили самотнім когось із нападників одеситів у штрафному майданчику і той ударом у дальній кут відкрив рахунок у зустрічі. А вже під завісу гри «синьо-чорні» після подачі кутового подвоїли свою перевагу.

Руслан Новіков, головний тренер «Кристалу»: «Ця гра переслідувала головну мету – визначитись з хлопцями, що знаходяться на перегляді. Спочатку їх було у нас 30, а наразі залишилось десятеро. З тих, хто знаходиться на контракті у «Кристалі», виходило на поле лише троє. Також ми прийшли до висновку, що після сьогоднішнього матчу ще три футболісти відправляться додому. До інших ще будемо придивлятися. Зрозуміло, що є великі проблеми з прийняттям рішення, швидкістю прийняття рішення. Хлопці ще сирі, «з вулиці». Тому як такої гри не було. Сьогодні я побачив дві команди аматорського рівня. Адже за «Чорноморець» грала також молодь. А тому результат цього поєдинку не мав для нас особливого значення.

25 січня ми проведемо у Кривому Розі дві контрольні гри проти «Гірника». У першому матчі на поле вийде резервний склад команди, а у другому безпосередньо наша основа».

Склад «Кристалу»: Шелякін (Сорочинський, 46), Леонов, Макорін, Бабак, Саф’яник (Серховець, 46), Тимченко, Габісонія (Гайдаржи, 46), Соботюк, Ткачук, Мар’євич, Парібік.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: газета "Український футбол"
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]