"Украгроком" розпочав перший збір. 22-01-2012 Вторая лига - UA-футбол
Вторая лига Украины
Вторая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
22.01.2012
воскресенье
23:20
"Украгроком" розпочав перший збір
Рейтинг публикации

Збір стартував з приємної події. У голкіпера Ярослава Швеця народився первісток – донька, якій батьки дали переможне ім’я – Вікторія. Тому він отримав від власників клуба «важкуватий» конверт, що вручив головний тренер команди Юрій Гура.

Далі Юрій Володимирович розповів своїм підопічним про завдання на перше тренування так званого втягуючого збору, на який плани були дещо кореговані у зв’язку з великою кількістю снігу, що випав (спочатку планувалося тренування на полі з штучним покриттям стадіону «Ніка», але, у зв’язку з снігопадом, заняття проводилися на футбольному полі аграрного ліцею – автор).

Головний тренер знайшов час, щоб більш докладніше розповісти вболівальникам про плани на найближче майбутнє. Ось його розповідь.

– Сьогодні розпочався 17-денний підготовчий тренувальний збір на якому буде закладено фундамент на добру майбутню гру команди у чемпіонаті ПФЛ України . Перші вісім днів ми будемо робити акцент на загально фізичну підготовку спортсменів, включаючи кроси, біг с прискорюванням, атлетичні вправи й таке інше. Як тільки налагодиться погода, почнемо тренуватися на стадіоні «Ніка» на полі з штучним покриттям, про що є домовленість з керівництвом ПФК «Олександрія» (обидві команди підтримують добрі теплі дружні стосунки та завжди допомагають один одному – автор). Але незалежно від погоди ми будемо наполегливо тренуватися та набувати ігрову практику. Пригадайте радянські часи. Тоді теж були люті зими, а про поля з штучним покриттям навіть й гадки не було. Але це не заважало радянському та українському футболу високо тримати планку. На це й треба орієнтуватися, – розмірковує коуч

– Запланували й три контрольні зустрічі: 28 січня з «Полтавою», 1 лютого з кіровоградською «Зіркою», а 4 лютого з командою «Гірник» з Комсомольська на Дніпрі. Саме в цих матчах й подивлюся на нових людей, яких я фактично ще на бачив у роботі, – завершує розповідь Юрій Гура.

– Юрій Володимирович, мова йдеться про тих п’ять-шість новачків, що ви казали раніше? Я правильно зрозумів?

– Так, але не перегляді у нас п’ятнадцять спортсменів (посміхається)!

– А власники клуба Вам у кількості нових виконавців встановлювали якісь ліміти?

– Кажу відверто – ні! Завдання керівництва – підсилити команду будь що, тому ніяких обмежень немає. От ми й провели дуже велику селекційну роботу, яка ще незавершена.

– Таким чином, вболівальникам вже найближчим часом можна розраховувати на футбол нового рівня. Так?

– Саме так. Особисто я зроблю все можливе, щоб глядачі в квітні побачили якісно нову команду аграріїв. Це дуже важливо, щоб останні дев’ять ігор («Чорноморець-2» знявся з чемпіонату – автор), що залишилися, ми грали на порядок краще. З великою віддачею, спортивною злістю та позитивною агресією, з бажанням перемагати у кожному двобої, з безмежним почуттям патріотизму, з любов’ю до селян з Головківки та до всіх наших вболівальників. На тому й стоїмо.

– А що буде після першого збору?

– Триденний відпочинок, та знов до роботи! Адже попереду у команди ще три збори. Можливо, один з них ми проведемо у Криму.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: fc.ukragrocom.com
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]