Контрольный матч. "Украгроком" – "Ворскла" (мол.) 4:1. 30-01-2012 Вторая лига - UA-футбол
Вторая лига Украины
Вторая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
30.01.2012
понедельник
13:59
Контрольный матч. "Украгроком" – "Ворскла" (мол.) 4:1
Рейтинг публикации

Першу контрольну зустріч у цьому році футболісти ПФК «УкрАгроКом» (друга ліга, західна група А) виграли у молодіжного складу полтавської «Ворскли» з рахунком 1:4. Пропонуємо інтерв’ю, яке дав головний тренер команди аграріїв Юрій Гура.

Юрію Володимировичу, ми з Вами не маємо морального права створювати інформаційний голодомор для наших вболівальників, які телефонують у прес-центр, пишуть нам листи з проханням більш докладніше розповісти про новини у команді. Зустріч з молодими полтавчанами, яку Ваші підопічні виграли, добра нагода поділитися з нашими прихильниками важливою інформацією. Тому, Вам слово.

– Перш за все скажу, що матч відбувався у місті Кременчуці на полі зі штучним покриттям. Тому, хоча поле й нейтральне, можна вважати, що номінально господарями поля були наші візаві, область же Полтавська (посміхається). Оскільки всіх цікавить склад нашої команди, не буду робити з цього таємниці й бігло назву прізвища всіх, хто грав. Це голкіпери Швець, Шоботенко та Попов, які відіграли по 30 хвилин кожен, та польові гравці – Шакуненко, Музика, Петренко, Степанюк, Юрковський, Батраченко, Реблян, Карпінець, Романчук, Борисенко, Радевич, Шмиговський, Горобець, Півень, Волков, Марущук, Вдовіченков, Демянос, Лазаренко, Єфименко, Шеховцов. Тепер всім зрозуміло, кого ми переглядаємо. Коротко про гру. Мій колега – головний тренер молодіжного складу «Ворскли» Сергій Свистун – на перший тайм виставив багато гравців основного складу, а я, навпаки, зробив ставку на тих футболістів, що мають шанс потрапити в наш колектив. Звісно, що полтавчани грали краще. На 25-й хвилині ця перевага вилилася в гол, який забив Антон Борсук. У дубля «Ворскли» було щонайменше ще чотири моменти для взяття воріт, але перша половина гри так й закінчилась з рахунком 1:0. На другий період я випустив на поле теж експериментальний склад, але в ньому вже домінували гравці основного складу. Це й принесло успіх. На 47-й хвилині, з подачі Руслана Демяноса, красень-гол під поперечину воріт забиває Андрій Марущук, зрівнюючи рахунок. На 66-й та на 72-й хвилині відзначається Кирило Лазаренко, який забиває обидва трудяги-голи з подач Андрія Марущука. А на 86-й вже Андрій Марущук робить рахунок 1:4, забиваючи гол потужним ударом далеко з-за меж штрафного майданчика. Цей гол був дуже красивою крапкою у цьому двобої. Ось, коротко, й все.

Ви колись казали, що у таких зустрічах не варто звертати увагу на рахунок. Хоча перемога завжди приємна. Ми вітаємо Вас з нею. Але, напевно, Ви для самого себе ставили якісь завдання у цій грі. Чи я помиляюся?

– Ні, не помиляєтеся. Для мене було важливо у першій контрольній зустрічі подивитися на потенційних новачків. На їх фізичний стан, на техніку володіння м’ячем, у широкому розумінні цього терміну, на те, як вони бачать поле, напарників та суперників, на взаємодію з товаришами по команді тощо. Я буду брати у команду тільки тих гравців, які у класі перевершують тих, хто пішов. На багато перевершують! Новачки мають бути краще на голову й за футболістів, хто вже сьогодні грає у команді. Бо інакше нема сенсу займатися селекцією. Така моя позиція як тренера. Ця гра й дала нам відповіді на багато питань. Можу з упевненістю сказати, що декого з гравців ми обов’язково підпишемо найближчим часом. Будуть й такі, з якими ми попрощаємося. Це звичайна практика у футболі.

Попереду контрольна зустріч з кіровоградською «Зіркою». Це теж перегляд нових імен?

– Так. Але ми ставимо завдання ширше. В дербі, що попереду, ми будемо напрацьовувати, або, інакше кажучи, награвати склад команди. Тому завдання перед нею та перед кожним виконавцем буде стояти конкретне, зрозуміле, але й жорстке. Та це не означає, що не буде імпровізації. Ви самі знаєте, що у футболі все можливо! Після гри с «Зіркою» ми вже не будемо займатися експериментами. Ми, поки що не остаточно, але визначимося зі складом команди, з тією схемою гри, якої будемо дотримуватися у чемпіонаті ПФЛ. Але селекційна робота буде тривати аж доти, доки дозволяє час (мається на увазі терміни подачі заявки в ПФЛ та відкритого трансферного вікна – автор). Ми знаємо свої проблемні місця, больові точки, тому будемо шукати гравців, щоб підсилити наш колектив, щоб у команді за місце у основному складі була здорова конкуренція. Щоб, як мінімум, два футболіста були на кожне ігрове місце. Саме таке завдання нам поставили й власники команди. Я вірю, що ми це зробимо!

Юрію Володимировичу, у грі з «Чорноморцем-2», що відбувалася в Одесі 16 жовтня 2011 року, тяжких травм зазнали Андрій Деордиця та Юрій Гріщенко. Немає на зборі Сергія Пономаренка та Дмитра Володченкова. Що з цими гравцями?

– Андрій Деордиця ще й досі лікується. Коли він повернеться до команди, сказати навіть орієнтовно дуже важко. Юрій Гріщенко тренується за індивідуальною програмою, набираючи форму. Щодо Сергія Пономаренка, то він одужає вже до початку другого збору. А Дмитру Володченкову вдало зробили операцію на ахілловому сухожиллі у Києві у клініці доктора Ярослава Линько. Маємо надію, що він швидко увійде у спортивну форму.

Дуже вдячний Вам за надану інформацію. Бажаю Вам перемог!

– Дякую!

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: fc.ukragrocom.com
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]