Юрій Гура: "Збір пройшов продуктивно". 08-02-2012 Вторая лига - UA-футбол
Вторая лига Украины
08.02.2012
среда
15:39
Юрій Гура: "Збір пройшов продуктивно"
Рейтинг публикации

Головний тренер ПФК «УкрАгроКом» Юрій Гура підвів підсумки першого в цьому році збору та поділився з вболівальниками планами на найближче майбутнє.

Юрію Володимировичу, що Ви можете сказати про минулий збір? Чи все з наміченого вдалося виконати?

− Збір пройшов продуктивно. Хоча, безперечно, свої корективи внесла погода. Але навіть люті морозі не завадили нам провести три контрольні зустрічі: з дублем «Ворскли», з «Зіркою» та з командою вільних агентів України, де футболісти добре попрацювали з м’ячем. Багато часу ми витратили на кроси, атлетичну та загально-фізичну підготовку спортсменів. Адже недаремно перший збір прийнято називати «втягуючим». Й хоча до повної кондиції спортсменів ще далеко, але, як то кажуть, фундамент закладено. Як відомо, під час цього збору ми підписали трьох гравців: Олександра Батраченка, Сергія Радевича та Юрія Степанюка. Ці гравці підсилять нашу команду.

Названі Вами футболісти грають у середній лінії та в захисті. А як обстоять справи з нападниками?

− Це питання питань! Адже відомо, що саме форварди, що забивають голи, завжди у дефіциті. Навіть збірна України немає їх стільки, скільки би хотілося головному тренеру команди та й нам всім, хто «хворіє» на футбол. Така правда. Але! Ми в активному пошуку. Час ще є. Тому я сподіваюся, що й лінію атаки ми підсилимо добрими виконавцями.

Які Ваші подальші плани?

− Зараз наші хлопці роз’їхалися по домівкам. Але вже восьмого лютого ми збираємося на базі та проведемо одне тренування. Наступного дня буде гра. Тут є варіанти. Або це буде спаринг з командою, з якою домовимося, або це буде тренувальна гра між двома складами нашої команди. А вже десятого ми вирушаємо до Криму, де й проведемо дванадцятиденний збір.

Куди саме?

− До міста Севастополя.

Ви вже провели «розвідку боєм»?

− Так. Ми їздили до Севастополя та владнали всі питання. Там добрі умови для тренувань, проживання та харчування нашої команди.

Наскільки мені відомо, десь у тих краях зараз на зборах знаходиться й «Зірка».

− Й не тільки «Зірка»! Там багато хто проводить свої збори. У Криму набагато тепліше, ніж у нас. Футбольні поля там якісні та у доброму стані. Важливо й те, що довго партнерів для спарингу шукати не доводиться, адже вони поруч! Зрозуміло, що це плюс. Тому користь від кримських зборів завжди велика.

Чув, що не всі поїдуть на другій збір. Це так?

− Це насправді так. З деякими кандидатами до команди ми попрощалися. Я вже казав, що нам потрібні виконавці, що на голову краще грають за тих, кого ми вже маємо. Хто не відповідає цьому критерію, той на другий збір й не їде. На цьому стоїть футбол у всьому світі.

Що ж, бажаю успіхів!

− Дякую!

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ПФК "УкрАгроКом"
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com