Тернопільська "Нива" може втратити статус професійного клубу. 23-02-2012 Вторая лига - UA-футбол
Вторая лига Украины
Вторая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
23.02.2012
четверг
18:22
Тернопільська "Нива" може втратити статус професійного клубу
Рейтинг публикации

Незважаючи на анонсовані фінансові вливання у бюджет тернопільської "Ниви", команда вже на початку березня може втратити статус професійного клубу.

Чергові тривожні новини дійшли з Професійної футбольної ліги. На засіданні футбольних клубів цієї організації обговорили долю нашої команди, яка продовжує боргувати ПФЛ та футболістам. 135 тисяч гривень, які нібито були перераховані на рахунок ліги, або ж не дійшли до цієї організації, або ж просто ці заяви були неправдиві. Надалі "Нива" продовжує боргувати ПФЛ суму у 131 500 тисяч гривень. Команду вкотре зобов’язали погасити заборгованості.

Також заяву до ПФЛ про надання статусу вільного агента подали четверо футболістів — Павло Онисько, Юрій Войтович, Іван Шишкін та Андрій Башлай. Всі заяви гравців були задоволені і вони отримали статуси вільного агента, а "Ниву" зобов’язали негайно розрахуватися із боргами перед вищезгаданими гравцями. Нагадаємо, що Шишкін та Башлай у 2012 році виступатимуть за молдовську "Іскру-Сталь", а Онисько і Войтович швидше за все гратимуть у ФК Львів.

Але найголовніша постанова ПФЛ звучить наступним чином: "У разі невиконання клубом рішень ПФЛ у строк до 10 березня 2012 року розглянути питання щодо виключення команди "Нива" Тернопіль з складу учасників змагань ПФЛ".

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: "Спорт Тернопільщини"
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com