Олександр Кирилюк: "Є велике бажання боротися за результат". 31-03-2012 Вторая лига - UA-футбол
Вторая лига Украины
31.03.2012
суббота
11:54
Олександр Кирилюк: "Є велике бажання боротися за результат"
Рейтинг публикации

У рамках презентації новобранців ФК «Славутич» її головний тренер Олександр Кирилюк відповів на актуальні питання журналістів.

Восени Ви кілька разів нарікали на якість футбольного газону Центрального стадіону. Який стан поля на сьогоднішній день?

– Не тільки я один вказував на цю проблему! Про поле далеко не найкращої якості на стадіоні в Черкасах заявляли і футболісти, і команди, що приїздили до нас на календарні матчі. Нічого не змінилося – стан газону залишився без змін. Але до початку змагань є ще час його покращити, якщо провести відповідні роботи з відновлення ігрового поля. Це не наші особисті примхи: від якості поля залежить швидкість гри, рівень комбінаційного футболу, а отже, і кінцевий результат поєдинку.

Наскільки ви задоволені роботою на трансферному ринку?

– Я вважаю, що ми, враховуючи можливості нашого клубу, запросили тих виконавців, які на мою думку, повинні посилити склад команди і скласти гідну конкуренцію в нашому колективі. А чи задоволений я роботою на трансферному ринку – покаже час.

Як Ви оцінюєте результати збору в Алушті?

– Збір не тільки в Алушті, а й тут в Черкасах проходив у робочому режимі. Хочу подякувати Володимиру Анатолійовичу Ходаку за ту надану нам можливість з’їздити до Криму, попрацювати на грунтових полях.

У нинішньому році вихованець ФК «Черкаси» Олександр Казанюк, за плечима якого виступ у вищоліговому ПФК «Олександрія», буде грати на аматорському рівні в обласному чемпіонаті за Умань, а чому не принаймні за професіональний «Славутич»?

– Ви знаєте, я вже не раз висловлювався з приводу місцевих вихованців футболу. Свого часу у нас був період, коли команда тільки формувалася для участі в аматорській лізі. Я особисто звертався за допомогою до багатьох місцевих футболістів, але не отримав підтримки.

У той час, як Євген Тарасенко особисто звернувся з пропозицією попрацювати на тренуваннях разом з командою. Аналогічна ситуація з Горкуном – тут уже ми були ініціаторами, але Валентин з душею поставився до нашого прохання.

Патріотизму в багатьох вихованцях футбольної Черкащини я не спостерігаю. У першу чергу гроші, матеріальні блага. Спочатку потрібно віддати борг рідному місту, а потім вже вести мову про фінанси.

А що стосується Олександра Казанюка: то жодних звернень і пропозицій від нього до нас не надходило. Ми розуміємо, що Олександр хоче працевлаштуватися в командах першої, а може навіть і Прем’єр-ліги, адже Казанюк ще восени був капітаном ПФК «Олександрія».

Ваш коментар щодо відновлення матчів чемпіонату України та турнірних перспектив.

– У нас стартова позиція трохи гірша, ніж у перших двох команд у балансі набраних очок. Та і календар матчів за участю «Славутича» не дуже сприятливий: ми граємо з сильними суперниками, але, незважаючи на турнірні складнощі, є велике бажання боротися за результат.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Оф. сайт ФК "Славутич"
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com