Презентація новобранців ФК "Славутич". 31-03-2012 Вторая лига - UA-футбол
Вторая лига Украины
Вторая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
31.03.2012
суббота
16:52
Презентація новобранців ФК "Славутич"
Рейтинг публикации

30 березня за присутності засобів масової інформації відбулася презентація новобранців ФК «Славутич».

На початку прес-конференції зі вступним словом виступив віце-президент ФК «Славутич» В.А.Ходак:

– Дуже приємно, що ФК «Славутич» має пристойні результати в чемпіонаті України: ми займаємо третю позицію в турнірній таблиці. Сьогодні можна стверджувати, що «Славутич» – це бренд Черкащини.

Прийшов час проінформувати спортивну громадськість про життя клубу під час перерви у чемпіонаті: розповісти, як ми працювали, які ми отримали результати, з яким багажем підійшли до першого офіційного весняного матчу.

ФК «Славутич» активно працював у напрямках підготовки команди до старту змагань, розвитку інфраструктури, створення матеріально-технічної бази, виконував соціальні функції – це популяризація та розвиток дитячо-юнацького футболу на Черкащині.

Успішно попрацювали на трансферному ринку, що дало змогу посилити склад. Я сподіваюся, що рівень гри команди у новому сезоні буде високим. При формуванні складу команди клуб дотримується тенденції – більша частина гравців має бути вихованцями черкаського футболу. І сьогодні їх у складі славутчан – одинадцять. Мені імпонують гравці, які пройшли футбольну школу в Черкасах, і хоча під впливом різних обставин грали в інших клубах, та після відродження футболу в рідному місті повернулися до нього. Яскравий прикладом цього є перехід взимку до «Славутича» Євгена Тарасенка та Валентина Горкуна.

Ми входимо в період змагань. Команда 7-го квітня продовжить участь в чемпіонаті України. Ми задоволені підготовкою команди, укладеними трансферами, роботою, яку провели тренери, футболісти, адміністрація клубу. ФК «Славутич» готовий до весняного старту в чемпіонаті України.

7 квітня вболівальники побачать оновлений Центральний стадіон. На головній арені нашого міста активно проводяться будівельні роботи для створення комфортних умов для вболівальників, відремонтовано роздягальні для спортсменів, протестоване освітлення чаші стадіону (потужність освітлювальних веж відповідає нормативним документам ФФУ та ПФЛ), найближчим часом буде змонтоване електронне табло, що надасть можливість якісно надавати вичерпну інформацію під час проведення матчів. На першу гру проти хмельницького «Динамо» ми готуємо потужну програму для вболівальників: футбольний турнір, дегустацію армійської каші, різноманітні конкурси.

Користуючись нагодою, хочу подякувати вболівальникам та всім, хто не байдужий до розвитку футболу на Черкащині, за підтримку. Також висловити слова вдячності владі за надання допомоги – раніше цього не було і уболівальники пам’ятають часи, коли ніхто не хотів опікуватися футболом. Сьогодні є певна підтримка від облдержадміністрації на чолі з почесним президентом нашого клубу Сергієм Борисовичем Тулубом, від міської адміністрації, а також адміністрації Центрального стадіону, де зараз проходить досить серйозна робота з відновлення його матеріально-технічної бази. У рамках програми розвитку футболу на Черкащині на запасному полі Центрального стадіону буде постелене штучне покриття.

Зазначу, що вхід на матчі до завершення поточного чемпіонату буде безкоштовним. Для нас важливою є підтримка вболівальників. За свою коротку історію «Славутич» став однією з найвідвідуваніших команд ПФЛ. Моя особиста мрія, щоб 10 тисяч місць для глядачів на стадіоні були заповнені.

Після завершення брифінгу представникам засобів масової інформації були представлені новобранці футбольного клубу «Славутич».

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: http://fcslavutich.ck.ua
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com