ФК “Львів” припинив своє існування ᐉ UA-Футбол
Вторая лига Украины
Вторая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
12.07.2012
четверг
11:53
ФК “Львів” припинив своє існування
Рейтинг публикации

Сьогодні, 12 липня о 10-00 спортивний директор ФК “Львів” Ростислав Заремба повідомив про припинення фінансування клубу та зняття його з змагань у Другій лізі.

Звісно, надія помирає останньою, але не в цей раз.. Клуб, який за свою недовгу історію зміг яскраво засвітитись в українському футболі та дав путівку цілій плеяді хороших футболістів припинив своє існування, поповнивши список команд, які через фінансові труднощі зникли з футбольної карти України..

Дякуємо всім, хто був з нами – ви давали нам надію, дякуємо всім, хто був проти нас – ви робили нас сильнішими, дякуємо всім, адже команда грала для Вас!

Читайте самые интересные новости футбола в Telegram, Facebook и Viber
Подписывайтесь на наш канал YouTube
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: lvivfc.com.ua
Загрузка...
Реклама
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (87)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Пармалат (Львів)
За Говерлу прийдеться вболівати поки ФК Львів відродиться
Ответить
0
0
вручий (Светловодск)
Конечно жаль...!!!
Ответить
0
0
MercuryR1968 (Белая Церковь)
Болейте за Арсенал БЦ - Это самая львовская команда по составу.
Ответить
0
0
Середа Максім (Луцк)
удачи
Ответить
0
0
Середа Максім (Луцк)
удачи ему
Ответить
0
0
Середа Максім (Луцк)
удачи ему
Ответить
0
0
Середа Максім (Луцк)
СПС
Ответить
0
0
moderator
[quote datetime="12.07.2012 12:43" author="dmytro1984 (Львів)"] Вчи історію і звідки взялись фекали... Незнаєш то краще мовчи. [/quote] Заблокирован
Ответить
0
0
reasonable (lemberg)
класна команда була..............
Ответить
0
0
MILANELLO32 (Александрия)
[quote datetime="12.07.2012 14:27" author="Назар Кусий (Lviv)"] . Скільки він існує - завжди чутно ниття про те що у Львові має бути один клуб. Уся Західна Україна повинна на нього працювати. Ну що ж - тепер Львів має один клуб. Що з цього буде - відомо уже не раз в історії за останні десятиліття. Занепад буде продовжуватися на усіх напрямках - від дитячого до професійного футболу. Тут проблеми і фінансові і ментальні. [/quote] [Не согласен с тем что на западе мнение что все должны пахать на Карпаты! И вот почему, это же не союзные времена где всё делалось по партийному указанию. Найди хоть одного субьекта хозяйствования который не состоит под Дыминским но его заставляют вкладывать деньги в Карпаты
Ответить
0
0
Бодрый (Івано-Франківськ)
Ну что «Славутич» (Черкаси), Вам и карты в руки «Десна» (Чернігів) опять уступит это право быть первым . 1. «Славутич» (Черкаси) 2. «Десна» (Чернігів) 3. «Тернопіль» (Тернопіль) 4. «Скала» (Стрий)
Ответить
0
0
Бодрый (Івано-Франківськ)
[quote datetime="12.07.2012 13:55" author="ihor7 (Тернопіль)"] Хто тепер буде грати в другій лізі група А? [/quote] Група «А» 1. «Нива» (Тернопіль) 2. «Кристал» (Херсон) 3. «Оболонь-2» (Київ) 4. «СКА» (Одеса) 5. «Десна» (Чернігів) 6. «Бастіон» (Іллічівськ) 7. «Славутич» (Черкаси) 8. «Тернопіль» (Тернопіль) 9. «Реал-Фарм» (Южне) 10. «Динамо» (Хмельницький) 11. «Єдність» (Плиски) 12. «Скала» (Стрий)
Ответить
0
0
Бодрый (Івано-Франківськ)
[quote datetime="12.07.2012 13:55" author="ihor7 (Тернопіль)"] Хто тепер буде грати в другій лізі група А? [/quote] только Тернополь )))
Ответить
0
0
Назар Кусий (Lviv)
Сьогоднішній день уже який чорний в історії львівського футболу - було розформування СКА, потім обєднання СКА та Карпат, потім розформування Львова перше, зникнення з першої ліги Сокола із Львова, тепер ще одне розформування Львова. А були ще недавно зникнення львівських Динамо та СКА уже за часів незалежності.
Ответить
0
0
VitoFirst (Львов)
R.I.P. :(
Ответить
0
0
Миросслав (Мукачево)
Бодрый (Івано-Франківськ) 12.07.2012 12:02 ----------------------- ти б ВЗАГАЛІ МОВЧАВ..подивися на ваше "закарпаття"...взагалі грати невміють і ше й бабла до того всього не мають..і ти ше шось тут виписуєш, да?? ---- У І-Франківську ПРИКАРПАТТЯ !!!
Ответить
+1
0
цитадель (Черкассы)
Да, колбасит Вторую Лигу не по детски. В группе Б мало-мальски спокойно. А в группе А, что ни день, так триллер какой-то. Винницу лихорадит, Львов и Ивано-Франковск на краю, Тернополь с перепугу две команды заявил, Житомир заявлялся-заявлялся и вообще исчез. Что за хрень?
Ответить
+1
0
Igorich (Львів)
Слива, яких 3 команди в першій лізі, ти а чьом??? Щодо попереднього ФК Львів, ти правий. Але як ти б міг зрозуміти по двох "Львовах" лиш на продажу гравців (Танчик, Чепурненко, Вірт, Котовенко, Семочко....) не заробиш. Між іншим, тоді ж ФК Львів з Карпатами об\'єднався і всьо, здох(
Ответить
0
0
Пармалат (Львів)
Для 2 ліги фінансів немає...ппц... А на Даушвілі гроші були... Покористувався дим коли потрібно було у фінансовому плані і викинув на свалку... а так хотілось хоч одного ще дербі(
Ответить
+1
0
Sevas 777 (Севастополь)
Очень жаль. Хорошая была команда и достойный соперник.
Ответить
+1
0
Sluva (Львів)
Ось і закотилася зірочка самобутньої команди ----------------------------------------------- Я фігєю без баяна...яка самобутність? про що ви плетете???Це була штучно створена команда на противагу Димінському з підтримкою Сурка старшого і за гроші австрійців з страхової компанії звідки Кіндзерський потроху їх тиряв,а також за підтримкм міської влади з якої воював(ює) Димінський...Нічого не вийшло з стадіоном,тренувальна база(Сокіл) як була в опі так і далі там....а потім Австрійці роздуплились що гроші йдуть кудись не туда,і на цьому закінчилось повноцінне існування ФКЛ. Коли Галичину та Львів до Карпат приєднали і поробили карпати-245, тоді це що було? ----------------------------------------------... Це була дуже-дуже велика помилка,думаю той старий амбіційний і незалежний ФК Львів при розумному підході зараз би був конкурентом Карпатам +якщо б втримався на плаву Золочівський Сокіл взагалі б була казка +Скала Стрий...було б 3-и команди Львівської області в 1-й лізі :)
Ответить
0
0
BVV 67 (Александрия)
Ось і закотилася зірочка самобутньої команди... Дуже шкода! Дякуємо тобі ФК Львів!!! Дякуємо за те, що ти був!!! Але обставини виявилися вищими за тебе...
Ответить
0
0
Romarinho (Ternopil)
крім Грися нікому не було діла до ФК Львів. там ще Бастіон на вихід теж стоїть.
Ответить
0
0
Назар Кусий (Lviv)
Коли Галичину та Львів до Карпат приєднали і поробили карпати-245, тоді це що було? Поки будуть одні карпати на львівщині - футболу у Львові не буде і не буде ніякого розвитку.
Ответить
0
0
Назар Кусий (Lviv)
Те що твориться україському футболі - пряме відображення ситуації в країні де усе монополізовано. Є 2-3 фінансові групи які ще можуть давати гроші - всі інші дрібнота які не можуть, тим більше в теперішніх умовах, фінансувати клуби. Крім цього клуби не заробляють і при такому підході й не зароблятимуть - хто в таке вкладати хоче? Ну а у Львові крім цього ще є специфіка з тим єдиним клубом Карпати. Скільки він існує - завжди чутно ниття про те що у Львові має бути один клуб. Уся Західна Україна повинна на нього працювати. Ну що ж - тепер Львів має один клуб. Що з цього буде - відомо уже не раз в історії за останні десятиліття. Занепад буде продовжуватися на усіх напрямках - від дитячого до професійного футболу. Тут проблеми і фінансові і ментальні.
Ответить
0
0
Igorich (Львів)
Андрюха, перепрошую, брондзу. Звичайно, що брондзу з "брондзовим" тренером
Ответить
+2
0
Igorich (Львів)
Була собі в Дрогобичі Галичина, об\'єдналася з Карпатими-2 і не стало Галичини, взагалі Дрогобич без професійного футболу вже років з 10. Дмитро, хто там винуватий, га?
Ответить
+1
0
Андрюха-71 (Львів)
[quote datetime="12.07.2012 12:49" author="Пармалат (Львів)"] пічалька(((сподіваюсь ще відновиться ФК Львів... [/quote] співчуття.....дякуй свому Кіндеру....афєр ше той.
Ответить
+1
0
Андрюха-71 (Львів)
[quote datetime="12.07.2012 13:07" author="Igorich (Львів)"] dmytro1984 (Львів)12.07.2012 12:55Якщо вже на то пішло, то і КАрпати не ті, що срібло брали при покійному Кирпі. Нє? [/quote] відколи це Карпати срібло брали?))) не пиши ахінеї. Дмитро тут правий на 1000%
Ответить
+1
0
der Stahlarbeiter (}{APKIB)
Севастопольцы, трепещите! Или переименовывайтесь. Например ФК-ЮБК. :)
Ответить
0
0
Igorich (Львів)
Клуб в Стрию є! І клуб з майбутнім, а не то що було! Місце роботи для старперів! Є гроші - є кращі старпери, нема грошей - місцеві грають. ФК Львів залишив після себе лиш хороші спогади, так як не одного футболіста для команд УПЛ підготував. Почитай пости людей з інших регіонів і подумай, хто ти насправді зі сбоїми висерами
Ответить
+3
0
Младший лейтенант (Севастополь)
Ай-яй-яй. Грустное известие. Такая боевая команда была! Никогда не признавала авторитеты и всегда была готова преподнести сюрприз. Её было за что уважать. И в Севастополе ФК "Львов" уважали. Жалко, что не нашлось во Львове и во всей Галичине бизнесмена (или группы бизнесменов) взявших на себя заботу об этом клубе.
Ответить
+2
0
dr. Steelhammer (Севастополь)
[quote datetime="12.07.2012 13:35" author="der Stahlarbeiter (}{APKIB)"] все клубы типа "ФК название города" ждет такая же участь! [/quote] только FC "Barcelona" не пугай)))))))
Ответить
+4
0
CHAMPION (Одесса)
Были деньги - была команда, нет денег - нет команды. Все просто. Но так и должно быть.
Ответить
0
0
ihor7 (Тернопіль)
Хто тепер буде грати в другій лізі група А?
Ответить
0
0
ihor7 (Тернопіль)
Хто тепер буде грати в другі
Ответить
0
0
dmytro1984 (Львів)
Та лисий кіндер зроюив так,щоб вона загула. кіндер винен у тому,що зараз сталось. Оте лисе 4удо вбило клуб зі стрия!!!
Ответить
0
0
Igorich (Львів)
Діма, не розумію, що ти цим хочеш сказати? Ну була Скала, загула, з\'явилася нова, набагато краща.
Ответить
0
0
dmytro1984 (Львів)
ФК «Львов» — украинский футбольный клуб, основанный 22 мая 2006 года, представляющий город Львов. Является правопреемником клуба ФК «Газовик-Скала» (Стрый) о чем было принято решение на заседании Бюро ПФЛ 23 мая 2006 года. Для вумніків) ПОВТРЮЮ ВЧІТЬ ІСТОРІЮ і не позортесь.
Ответить
+2
0
der Stahlarbeiter (}{APKIB)
все клубы типа "ФК название города" ждет такая же участь!
Ответить
0
0
e2e4 (Севастополь)
этт ты в хрустальный шар углядел или в кофейной гуще? :)
Ответить
0
0
Младший лейтенант (Севастополь)
Ой, "Манчестеры" уже испугались пророчества der Stahlarbeiter и побежали самороспускаться :)
Ответить
0
0
partizal (Львів)
жаль
Ответить
+5
0
dmytro1984 (Львів)
Ігорич ти хоч сам зрозумів,що написав? Повторюю не позорся. Йди вчи історію.
Ответить
0
0
Merusihmarsian (Terra Ruthenorum)
жаль? ще ходив на фк на стадіон СКА коли вони з карпатами в кубку грали симпатична була команда, відсутність конкуренції як на мене це мінус тим більше в такому футбольному місті як львів, де до війни було декілька команд, і в часи срср на високому рівні грали 2 команди(чого не скажеш про донецьк де металург явно не вписується). мінус бо фк одна з небагатьох команд що давала грати молодим укр.футболістам, тепер ярі фанати карпат переключаться на говерлу, треба ж десь ворога знайти...сам вболіваю за карпати, але оцеї фанатської ненависті до інших клубів не розумію не тільки я, як на мене фк львів позиціонувало себе як патріотичний проект що давав більше можливостей місцевим футболістам заграти на високому рівні і хоча б за це я фк Львів поважав...RIP
Ответить
+5
0
Бодрый (Івано-Франківськ)
А всё ведь могло и по-другому сложиться... не выкинь тогда "Карпаты" ФК "Львов" из ПЛ
Ответить
+3
0
Смачно (Луцьк)
зло воно і в Африці зло. не може бути так, що в одному випадку договорняк - погано, а в іншому добре.
Ответить
0
0
Бодрый (Івано-Франківськ)
[quote datetime="12.07.2012 12:22" author="Karpaty_Lviv_Forever (Lviv)"] Бодрый (Івано-Франківськ)12.07.2012 12:02-----------------------ти б ВЗАГАЛІ МОВЧАВ..подивися на ваше "закарпаття"...взагалі грати невміють і ше й бабла до того всього не мають..і ти ше шось тут виписуєш, да?? [/quote] Чувак, не позорься тут, вернись в школу Ивано-Франковск представляет ФК "Прикарпатье", а ФК "Закарпатье" Ужгород
Ответить
+2
0
Igorich (Львів)
dmytro1984 (Львів) 12.07.2012 12:55 Якщо вже на то пішло, то і КАрпати не ті, що срібло брали при покійному Кирпі. Нє?
Ответить
+2
0
DimonMz (Запорожье)
((((((((((((((((
Ответить
0
0
жека-киев (биг виладж)
Спасибо господа олигархи спасибо и их марионеткам-правительству. Зачем стране спорт а людям здоровье, достаточно 10 клубов которые будут радовать их!
Ответить
+3
0
dmytro1984 (Львів)
Мдас...тут РЕАЛЬНО незнають історію з фекалами і Скалою...ППЦ! вчіть історію малята і не позортесь.
Ответить
0
0
Пармалат (Львів)
пічалька((( сподіваюсь ще відновиться ФК Львів...
Ответить
0
0
Пармалат (Львів)
пічалька((( сподіваюсь ще відновиться ФК Львів...
Ответить
+1
0
Igorich (Львів)
dmytro1984 (Львів) 12.07.2012 12:43 Чуєш ти)))))))
Ответить
0
0
dmytro1984 (Львів)
Вчи історію і звідки взялись фекали... Незнаєш то краще мовчи.
Ответить
0
0
koych (Одесса)
Жаль, что Львов можест остатся без футбола. Одесса наоборот во вторую лигу заявила СКА Одесса и теперь в городе уже три команды.
Ответить
+2
0
dmytro1984 (Львів)
Це не та Скала,що була...
Ответить
0
0
Pingwin (Lviv)
"не той тепер Миргород..."
Ответить
0
0
Nikolas79 (Запорожье)
Пока наша среда обитания не превратится в среду проживания,неокаком футболе не может быть и речи!!!что эстественно очень жаль!
Ответить
+3
0
Igorich (Львів)
Pingwin (Lviv) 12.07.2012 12:24 Так, але якщо б досі існувала Скала Стрий, то нова Скала би не появилася. Можливо Кміть би вкладав гроші в вже існуючу Скалу. А 2 команди в стрийському районі - це не реально
Ответить
0
0
Igorich (Львів)
Pingwin (Lviv) 12.07.2012 12:24 Так, але якщо б досі існувала Скала Стрий, то нова Скала би не появилася. Можливо Кміть би вкладав гроші в вже існуючу Скалу. А 2 команди в стрийському районі - це не реально
Ответить
0
0
Pingwin (Lviv)
Якби не Гітлер, то держави Ізраїль би не існувало - ваші судження десь у тій площині...
Ответить
+2
0
ЖЖЖЖ (Черкаси)
сезоне ще не розпачався , а вже 2 зняття...якщо рахувати і Прикарпаття , то взагалі 3
Ответить
+1
0
Antropofag (Misto Leva)
Де ті виродки, які взяли на себе обовязки зберегти команду? Переламати ноги і руки і викинути в лісі.
Ответить
0
0
FCKarpatyLviv (Lviv)
мда....Кіндзерський всіх надув сильно
Ответить
0
0
Igorich (Львів)
dmytro1984 (Львів) 12.07.2012 12:19 Скала Є!!!
Ответить
0
0
Pingwin (Lviv)
Ну це дякуючи Кмітю. Заслуги Кіндзерського тут мало.
Ответить
+1
0
Karpaty_Lviv_Forever (Lviv)
Бодрый (Івано-Франківськ) 12.07.2012 12:02 ----------------------- ти б ВЗАГАЛІ МОВЧАВ..подивися на ваше "закарпаття"...взагалі грати невміють і ше й бабла до того всього не мають..і ти ше шось тут виписуєш, да??
Ответить
0
0
Миросслав (Мукачево)
Дядьку ви наплутали :):):)
Ответить
+1
0
raul30 (Александрия)
не удивительно, по моему правильное решение, коммерческие проекты долго не живут, без серьёзной финансовой поддержки со стороны не только инвесторов но и местных властей. Всех кто болел за ФКЛ соболезную Вашему горю!
Ответить
+4
0
дядюшка джо (Луганская область)
очікуване
Ответить
0
0
dmytro1984 (Львів)
НАРЕШТІ!!!! А якщо все по чЄснаку то подякуйте Кіндзерському,що сплавив Газовик-Скалу,що зробив той ЦИРК-ШАПІТО з тим клубом-перевізши в Добромиль, перейменувавши в клуб,якого з 2001 року не існує. Не вийшла в нього ця афь0ра!!! Обідно,що через таких "бізнесменів" гинуть клуби типу Скали!
Ответить
0
0
Zhenya82ts (Калуш)
[quote datetime="12.07.2012 12:13" author="Igorich (Львів)"] Печалька(((Тепер в нас залишилося аж 2 професійні команди в області. [/quote] А в нас ні одної!!!
Ответить
+2
0
Igorich (Львів)
Печалька((( Тепер в нас залишилося аж 2 професійні команди в області.
Ответить
+3
0
Голос Народа (Херсон)
pisdec :(
Ответить
+4
0
Costa Rui (Харьков)
наверно основной причиной умирания клубов являются горе руководители нашего футбола, а жаль))
Ответить
+1
0
Vulture (Киев)
В Группе А всего 12 команд и 13 в Б((( маловато что-то
Ответить
+3
0
Голос Народа (Херсон)
уже 11 Бастион тоже снялся
Ответить
+3
0
Vulture (Киев)
А они чего? Бастион же сам только недавно заявился и нигде не нашёл инфы о их снятии.
0
0
Zhenya82ts (Калуш)
так по 13 команд осталось в обеих группах. Или ещё кто-то снялся?
Ответить
0
0
Sluva (Львів)
Нарешті все прийшло до свого логічного кінця,з самого початку це була авантюра ім. Кіндзерського-СГМ на противагу ДИМу....На прикладі ФКЛ можем бачити скільки людей в Львіській області готових вкладати гроші у футбол...
Ответить
+3
0
Бодрый (Івано-Франківськ)
ожидаемо
Ответить
0
0
Smooth da Hustler (Львів)
Нажаль в нас клуби можуть лише припинити існування, а не розпочати його...
Ответить
+12
0
prepod (Lviv)
шкода
Ответить
+13
0
Blesse (Украина)
Сумно...
Ответить
+12
0
Лысая гора (Семаки)
Симпатизировал этой команде, когда играла в ПЛ. Очень жаль, что так все вышло в итоге((
Ответить
+16
0
 

© UA-Футбол 2002-2018.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]


Продолжая просматривать www.ua-football.com, вы подтверждаете, что соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Согласен