Вторая лига
Вторая лига

Вторая лига - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

"Скала" може переїхати на "Арену Львів"


"Скала" може переїхати на "Арену Львів"

Команда зі Стрия може змінити домашню арену.

"Ми зустрічалися з керівництвом стрийської "Скали" і у нас йде попередній процес перемовин. Якщо "Скала" вийде у першу лігу, то цілком ймовірно, що ми будемо запрошувати цю команду і рахувати бізнес модель".

"Другу лігу, ви маєте розуміти, нереально грати на Арені Львів. Друга ліга на постійній основі – я не думаю, що це реально", - повідомив директор львівського стадіону Олексій Жуковін.

Тим часом, перемовини керівництва "Арени Львів" з "Карпатами" зайшли в глухий кут. Нагадаємо, раніше віце-президент львівського клубу заявляв наступне: "умови, на яких нам пропонують виступати на "Арені-Львів", є для нас неприйнятними, економічно невигідними".

Следите за нами:


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (76)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
САШОК22 (Теофіполь)
краще гравців прикупив толкових .....
Ответить
0
0
Romarinho (Ternopil)
вже переїхали на ашан арену... в Кмітя бізнес забирають...
Ответить
0
0
na39 (Khmelnitskiy)
http://pfl.ua/football_news.php?readmore=6348 Їм зараз тільки на Арену Львів переїжати...
Ответить
0
0
5_park (Львів)
Шановні! Реальність того, що Скала буде грати на Арені Львів поки що досить примарна, проте з цією Ареною треба щось робити. Не погоджуюсь з людьми, які підтакуючи Диму "ллють болото" на реально класний сучасний стадіон. Те ж з проблемою добирання, вона спокійно вирішується із запуском транспортних одиниць у дні футбольних матчів через вул.Стрийську, Кульпарківську, Зелену, Городоцьку. Реально треба доробити підїзні шляхи до стадіону. Проблема полягає в тому чим ще окрім футболу "оживити" цей куточок Львова. Тут постає реальне питання перед департаментом інфраструктури (Львова чи області?) чиновництвом-землевласництвом з його зазіханнями на хабарі, і пакетом пропозицій для інвесторів. Здається таки настав час відкинути суто шкурні інтереси і задуматись як має розвиватись місто Львів надалі.....
Ответить
0
0
Бодрый (Івано-Франківськ)
Что слышно о реконструкции аэропортов в Одессе и Днепропетровске ?
Ответить
0
0
Бодрый (Івано-Франківськ)
Кому пренадлежит стадион "Украина" ? Раньше городу. Пусть город поднимет стоимость аренды на "Украину" (раньше сумма была 1 грн.) и Дым сам попросится на новенькую "Арену-Львов"
Ответить
0
0
yanyan (Запорожье)
Полностью проигрышная ситуация. Тат хоть мало, но свои болельщики, а там Львовяне их никогда не признают своими, а своим болельщика будет ездить накладно. Будет ситуация как с киевским "Аресеналом". В Киеве их до настоящего времени считают Бориспольцами и на них ходят только фанаты футбола, которые ходят чисто посмотреть футбол без явных симпатий к команде.
Ответить
+1
0
TRJ (Коломия)
[quote datetime="30.10.2012 16:11" author="Solliden (Щецін(Польща))"] На мою думку, навпаки в Стрию більші перспективи. Ну не сприймається (і не сприйметься) команда Скала (Львів).А якщо вже хочеться кудись переїжджати, варіант із Івано-Франківськом більш перспективним видається. 1,4 мільйонна область взагалі без футболу. Хоче цей варіант - фантастика. В Станіславові футбол "розвиває" Шевченко вже(. ответитьцитироватьпожаловаться TRJ (Коломия) 30.10.2012 16:03 Дядя, не то базариш! Не може команда з одної області переїхати в другу област. Законами таке недозволяється! [/quote] Все можна, основне бажання )
Ответить
+1
0
Анатолій , м.Львів (Львів)
а у вас вечно всё через.... Шахтер77 (Донецк) 30.10.2012 22:08 ______________________________________________... Не зрозумів ? Детальніше ...
Ответить
0
-3
дзеня (Талнах)
[quote datetime="30.10.2012 22:08" author="Шахтер77 (Донецк)"] Был бы в Луганске такой второй стадион они бы играли там а старый дублю и молодёжи оставили.а у вас вечно всё через.... [/quote] добре що у вас все так чудово--нові шахти -нові міста -новобудови- усміхнений народ
Ответить
0
-1
Анатолій , м.Львів (Львів)
Та залиште КЛ і Димінського у спокої. КЛ мають вже майже 50 років свій стадіон , який відповідає критеріям УЕФА . Новобудова - бізнес-проект окремих осіб , з них і питайте за експлуатацію мертвого об\'єкту . А матч на "Арені" львіських регіоналів з ветеранами ДК порадував . І хто виграв ? Колишні профі чи ... Вгадайте,матч був перед виборами . особисто для Mehmet Aurelio (Луганск)30.10.2012 15:39 ------------------------------------------ А де найближчий до Луганська стадіон з козирьками,акустикою,сучасними таблами (табло). Чому Зоря там не грає ? Чи у вас у Луганську ( Алчевську) усе красиво ? Не вчіть інших ...
Ответить
+3
-3
Шахтер77 (Донецк)
Был бы в Луганске такой второй стадион они бы играли там а старый дублю и молодёжи оставили.а у вас вечно всё через....
Ответить
+2
0
Smooth da Hustler (Львів)
[quote datetime="30.10.2012 20:46" author="Шахтер77 (Донецк)"] Если бы переехали на Львоварену я бы ответил ,что есть и лучше стадионы но и ваш не плох !А так как играете такой стадион и заслуживаете !Удачи в первой лиге ! [/quote] У нас пускай и не самый лучший стадион в ПЛ, но в финансовом плане тут не о чем спорить, где играть дешевле. В плане расположения не знаю как кому, а мне "Украина" больше подходит( особенно если матчи поздно ). А по остальному и тебе удачи.
Ответить
+2
-2
Smooth da Hustler (Львів)
[quote datetime="30.10.2012 19:09" author="Шахтер77 (Донецк)"] А в новых домах никто из нас не живёт ? [/quote] Даже если Ты живешь в новом доме, но есть новей и лучше и дороже, почему не арендуем ?
Ответить
+2
-1
Шахтер77 (Донецк)
Если бы переехали на Львоварену я бы ответил ,что есть и лучше стадионы но и ваш не плох !А так как играете такой стадион и заслуживаете !Удачи в первой лиге !
Ответить
0
-5
shurkom (Донецк)
В народе говорят, пережить 2 переезда - все равно, что один пожар...
Ответить
+2
0
Андрюха-71 (Львів)
[quote datetime="30.10.2012 19:05" author="Шахтер77 (Донецк)"] Ваша архитектура таже Польша ,только её меньше и не такая ухоженная !Дальше Одессы чушь мог не писать ,к вам ездят много туристов -90% посидеть в кафе с дешёвым пивом !А вот всё что связано с футболом это не про вас -у нас две сборные жили у вас ни одна ,за стадион вам построенный помолчим . [/quote] нам пАстроєний?? )))))) та не сміши ..... якщо Боря і будував цей стадіон, то тільки виключно у власних фінансових інтересах, а нам, як бачиш він нафіг не потрібен, а якщо і навіть жаба задавила.....БУДЬ ЛАСКА----ЗАБИРАЙТЕ ))))
Ответить
+2
-2
Шахтер77 (Донецк)
В принципе ты прав для первой лиги это вам круто будет !
Ответить
0
-1
дзеня (Талнах)
бло так близько мотнутись в Стрий на футбол--і тепер хтось вирішив заповнити Ашанарену---=-=- є ще добротна команда Старого Самбора-- Карєр Торчиновичі-- можні їм запропонувати зіграи там свої матчі--
Ответить
+2
0
Solliden (Щецін(Польща))
atomek (Львов) 30.10.2012 19:35 Президент Фк Скала не бідна людина... Один з багатіших людей львова.... http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BC%D1%96%D1...
Ответить
+2
0
atomek (Львов)
объясните, как Скала потянет Арену, а Карпаты нет? Карпаты хотят играть на халяву, а не платить деньги, очень жаль
Ответить
+3
-4
Toni (Львiв)
Та зробити там бардель.Вигідне розташування біля окружної,велика парковка.Богька колесо тьолок підвезе.І всі задоволені
Ответить
+5
-1
Romarinho (Ternopil)
будинок оргій на стрийській))))
Ответить
+3
0
VitoFirst (Львов)
Да ну, Скалы во Львове не будет. Это нелепо.
Ответить
+5
-2
Smooth da Hustler (Львів)
Все умники которые говорят о жмотстве ! Почему вы живете у себя в квартире, а не арендуете новый, современный дом ?
Ответить
+4
-1
Шахтер77 (Донецк)
А в новых домах никто из нас не живёт ?
Ответить
0
0
Solliden (Щецін(Польща))
Rufa (Тернопіль) 30.10.2012 18:03 Погоджуюсь на 100%...
Ответить
0
-1
Solliden (Щецін(Польща))
Demian (Коломия) 30.10.2012 17:59 Їбать ти внатурі тупий... Ти такий тупи, шо тебе шкода обіжати... Іди повішся... Я тобі говорю як спортивний журналіст. І палкий вболівальний професійного футболу України. Команда з одної області не може перебратися в другу!!!!!!!!!!!!
Ответить
0
-1
Гoрeц (Украина)
В этой конч стране все может быть ...
Ответить
0
0
moderator
заблоковано п. 4.1 nf 4.13 правил
Ответить
+1
-2
Solliden (Щецін(Польща))
Ответ на сообщение Dzhumoka (Дніпропетровськ) 30.10.2012 17:07 показать 3 : 0 Надо было и не сувать и не строить там стадион оставить как вас без евро а провести в Одессе и было бы всё нормально ! ответитьцитироватьпожаловаться Шахтер77 (Донецк) 30.10.2012 17:36 Нехай спочатку Хоть раз Україна в Донецьку виграє тоді і говори такі речі. Але все одно вони не сумістні, бо туристів в у Львові було найбільше. Львів - це тіпа пропускного пункту для Європи в Україну!
Ответить
+2
-3
Шахтер77 (Донецк)
Спочатку во Львове с Францией Англией Голландией пусть сборная поиграет а не с Беларуссией Арменией Грузией.
Ответить
+3
-3
Андрюха-71 (Львів)
[quote datetime="30.10.2012 17:36" author="Шахтер77 (Донецк)"] Надо было и не сувать и не строить там стадион оставить как вас без евро а провести в Одессе и было бы всё нормально ! [/quote] А чого там аж в Одесі, потрібно було все Євро-2012 проводити в Донецькій і Луганській областях. Кльово би було, а ??? Туристів тьма,кордон недалеко,архітектура просто унікальна....історична.....
Ответить
+6
-4
Шахтер77 (Донецк)
Ваша архитектура таже Польша ,только её меньше и не такая ухоженная !Дальше Одессы чушь мог не писать ,к вам ездят много туристов -90% посидеть в кафе с дешёвым пивом !А вот всё что связано с футболом это не про вас -у нас две сборные жили у вас ни одна ,за стадион вам построенный помолчим .
Ответить
+1
-4
Только Одесса (Одесса)
gayduk7 (львів ___________ Я понять не могу одного...Почему кто-то должен договариваться с Дымом???Может его упрашивать,умолять нужно?Ребята,вы там на Западной Украине не сильно ли прошенные???Дыминскому это не нужно,он жмёт деньги?Ну так и пусть играет на старенькой,неудобной по комфорту "Украине",но НИКТО не должен с ним договариваться,если захочет-сам попробует утрясти вопросы.Привыкли всё на шарик получать,блин!!! Тем более "Карпаты" ныне общий клуб,пусть Гладик попробует провести переговоры))))Или он ныне занят поиском нового мопеда и сигнализации на него?)))
Ответить
+1
-5
gayduk7 (львів)
дивно одеситу це пояснювати, але попробую. Любий продукт, який виробляється/будується потрібно продати/здати в аренду. В іншому варіанті навіщо цось виробляти? У нашому варіанті це стадіон, який потрібно або продати, або здати в аренду. В іншому разі він перетвориться в пасовище для елітних коров. Це зрозуміло. Продати - кому він потрібен за таку ціну??? Значить залишається здавати в аренду. Кому можна здати в аренду футбольну арену? Вірно - футбольному клубу. В нашому варіанті тільки "Карпатам", принаймі поки що. Значить, що повинен робити менеджмент стадіону - домовлятися з клубом, який має можливість на ньому грати. Виходить, що ініціатором повинен бути, все таки, керівництво стадіону, а не Дим, який має Україну. Надіясь, я відповів на питання чому хтось повинен домовлятися з Димом?
Ответить
+1
-1
Dzhumoka (Дніпропетровськ)
А по темі - Скала повинна грати тільки в Стрию! У Львові просто необхідно відродити один з історичних клубів, які там були та канули в лєту, і ним грати на одному з двох вільних великих стадіонів - Україна або Арена-Львів...
Ответить
+3
-2
Romarinho (Ternopil)
Погань чи Чарні? який саме з них? ))))
Ответить
0
0
Solliden (Щецін(Польща))
Лиш би не сталося зі Скалою те, що з ФК Львів сталося. Могли б один-два рази зіграти собі там, стриян на екскурсію на ЛА завести, але нехай грають краще вдома ответитьцитироватьпожаловаться Igorich (Львів) 30.10.2012 17:26 Та ні Такого зі Скалою небуде там фінансування навіть для Премєр ліги хороше! Багато бізнесменів і підприємців тримають і піклуються про цей клуб: http://www.fcskala.com/club/direction Клуб не пропаде як ФК Львів!
Ответить
+2
-1
Rufa (Тернопіль)
Йде пряме відмивання коштів Миколою Кметєм власником заводу Оскар(Моршинська вода)через ФК Скала.Хоча не спорю молодь перспективна в них є своя+тренувальні поля високого рівня+дитяча академія-вся інфраструктура на досить високому рівні.
Ответить
+1
-3
Шахтер77 (Донецк)
Тогда Чтоб так все "гроши видмувалы" как ты говоришь !
0
0
Свободу не спинити (Львів)
Тиж сам пишеш що Кміть є власником заводу. Тоді як він може відмиватти своїж гроші через ФК "Скала".
+3
0
Шахтер77 (Донецк)
100% !
+1
0
Toni (Львiв)
Ціни за оренду АЛ малюють зі стелі.Це не менеджмент,а смотрящіє колеса.І чому то Карпати мають оплачувати проживання донбаських туристів-охоронців з фірми борьки( в аеропорту таж ситуація).У Львові що охоронні фірми дорожче беруть.Почитайте журналістське розслідування http://www.wz.lviv.ua/articles/108437
Ответить
+5
-1
Solliden (Щецін(Польща))
+/-0 : 0 Дождемся решения суда в Лозанне, а потом посмотрим где будут играть Карпаты ответитьцитироватьпожаловаться Хэффи (Полтава) 30.10.2012 17:24 Рішення Лозані оголосять тільки коли раки почнуть свистіти) Вже всі замахалися чекати того оголошення вердикту!
Ответить
+7
0
Igorich (Львів)
Лиш би не сталося зі Скалою те, що з ФК Львів сталося. Могли б один-два рази зіграти собі там, стриян на екскурсію на ЛА завести, але нехай грають краще вдома
Ответить
+4
-1
Хэффи (Полтава)
Дождемся решения суда в Лозанне, а потом посмотрим где будут играть Карпаты
Ответить
+7
-1
Solliden (Щецін(Польща))
Якими саме законами? Посилання дайте, пліз. Чи це так, аби ляпнути було сказано? ответитьцитироватьпожаловаться Demian (Коломия) 30.10.2012 16:39 В гуглі пошарся, але любий вболівальник знає, шо професійна команда не може перейти з одної області до іншої. Наприкла Шахтар не може представляти Івано франківськ) Тільки в тійже області але в інше місто! Просто Коломия тільки буде грати в професійному футболі і ти не вкурсі, шо і до чого!
Ответить
0
-3
Demian (Коломия)
Ну звичайно, куди мені пересічному жителю Коломиї до гуглу? Взагалі це круто мабуть придумувати правила і казати: "Як Ви такого не чули?. Подивіться в неті! Там точно є. Просто ваше село тільки буде грати на район, Ви ще не вкурсі, що і до чого"...
Ответить
+1
-1
marik4 (Львів)
комарить той Димінський, їму би тільки на халяву всьо хапнути....
Ответить
+3
-5
Андрюха-71 (Львів)
черговий піар-хід від Жуковіна ("найкращого менеджера") непонятно за що правда йому таке почесне звання дали?....от тіпа бачите: "Карпати" не хочуть, а "Скала" хоче...." брєд повний. Просто непортібна ця споруда нікому стоїть, навіть за світло не буде скоро чим платити, от і робить тіпа "замануху"...)))
Ответить
+5
-1
M&M (Lviv)
[quote datetime="30.10.2012 16:11" author="shurkom (Донецк)"] Львов желает принимать игры сборной Украины только за счет знания слов гимна? Строилась Львив-Арена за счет средств госбюджета. Может вам и содержание подаренной новостройки представляется за счет государства? Не слишком ли дорого обойдется содержание самого патриотического региона? [/quote] Причому тут Евро до Карпат(приватна структура, між інчим)?..яке відношення Гімн має до нового стадіону і Карпат?...чи дядєнька срач хоче розвести??
Ответить
+9
-1
Solliden (Щецін(Польща))
На мою думку, навпаки в Стрию більші перспективи. Ну не сприймається (і не сприйметься) команда Скала (Львів).А якщо вже хочеться кудись переїжджати, варіант із Івано-Франківськом більш перспективним видається. 1,4 мільйонна область взагалі без футболу. Хоче цей варіант - фантастика. В Станіславові футбол "розвиває" Шевченко вже(. ответитьцитироватьпожаловаться TRJ (Коломия) 30.10.2012 16:03 Дядя, не то базариш! Не може команда з одної області переїхати в другу област. Законами таке недозволяється!
Ответить
+1
-7
Demian (Коломия)
Якими саме законами? Посилання дайте, пліз. Чи це так, аби ляпнути було сказано?
Ответить
+4
0
TRJ (Коломия)
[quote datetime="30.10.2012 15:49" author="Solliden (Щецін(Польща))"] Дивіться пепортаж про це: http://galsports.com/News.aspx?id=16356 Через паро років якщо Скала підніметься до рівня Премєр-ліги, то команда почне називатися Скала-Львів. Бо фінансування в команді нормальне, а в Вищій лізі в місті зі населенням 60 тисяч робити нічого! [/quote] На мою думку, навпаки в Стрию більші перспективи. Ну не сприймається (і не сприйметься) команда Скала (Львів).А якщо вже хочеться кудись переїжджати, варіант із Івано-Франківськом більш перспективним видається. 1,4 мільйонна область взагалі без футболу. Хоче цей варіант - фантастика. В Станіславові футбол "розвиває" Шевченко вже(.
Ответить
+2
-1
Solliden (Щецін(Польща))
Дивіться пепортаж про це: http://galsports.com/News.aspx?id=16356 Через паро років якщо Скала підніметься до рівня Премєр-ліги, то команда почне називатися Скала-Львів. Бо фінансування в команді нормальне, а в Вищій лізі в місті зі населенням 60 тисяч робити нічого!
Ответить
+5
0
Romarinho (Ternopil)
дулю з маком вам, а не першу лігу!!!
Ответить
+6
-7
M&M (Lviv)
Преїзд на Львів-Арену, це втрата більше половини заробітку на квитках, плюс гроші за саму аренду....понятно, що Дим на то грошей не дасть.
Ответить
+12
-1
Mehmet Aurelio (Луганск)
А почему потеря? Неужели на Арену Львов не хочет ходить болельщик? Пусть она даже находится далеко от центра, о чем уже говорили Львовяне! Но если результаты команды улучшатся: неужели болельщику лучше ходить на старую Украину, нежели на относительно новую Арену Львов, в которой гораздо лучше и обзор и акустика, плюс есть те же элементарные козырьки над трибунами, в то время, как посмотреть футбол в дождь на Украине и не промокнуть до нитки не получится никак?
Ответить
+8
-2
Romarinho (Ternopil)
оренда стадіону в районі 240 тисяч грн за гру . стадіон Україна Карпатах безплатно обходиться. на стадіон зара ходить від сили 10 тисяч а й того менше. який резон брати в оренду Арену Львів?
+7
-2
shurkom (Донецк)
Львов желает принимать игры сборной Украины только за счет знания слов гимна? Строилась Львив-Арена за счет средств госбюджета. Может вам и содержание подаренной новостройки представляется за счет государства? Не слишком ли дорого обойдется содержание самого патриотического региона?
Ответить
+9
-13
Dzhumoka (Дніпропетровськ)
Засунься в шахту, представник регіону-"годувальника" Країни.... Може ви і нас, Дніпропетровщину, годуєте? Тільки грабуєте Україну, данецькі, а критикуєте чомусь Західну...
+16
-6
shurkom (Донецк)
Местечковый патриотизм? А днепропетровская мафия сколько грабила Украину? Теперь возмущаешься, что от "титьки" оторвали? И вообще, не причисляй меня к грабителям и я не стану говорить, куда засунуться тебе. Давай лучше о футболе...
+5
-10
Dzhumoka (Дніпропетровськ)
Не суй своє рило у справи Західної України, і все буде добре!
+11
-4
Шахтер77 (Донецк)
Надо было и не сувать и не строить там стадион оставить как вас без евро а провести в Одессе и было бы всё нормально !
+2
-6
Dzhumoka (Дніпропетровськ)
Якби не москалики, ЄВРО 2012 в донецьку очікував би провал. Туристи у Львів їхали охоче, а до вас - в переважній більшості тільки наші молодші "брати", які навіть примудрялися на матчах голосити своє "расія-расія"... А у Дніпра ЄВРО захапав Харків, по там більше бюджетні кошти використовувалися, а у нас Колома хотів все будувати. донецькі - у вас там якась резервація, вугільний пил на мозок так діє:)?
+7
-5
shurkom (Донецк)
Сынок! Чтож ты так отвлекаешься на политику? Нарываешься на "бан"? Может помочь?
+2
-2
Шахтер77 (Донецк)
Это называется всё задаром ...Игроки все бесплатные ,контракты копеечные ,инфраструктура отсутствует руководство худшее в ПЛ не считая МЗ !Что от них другого ждать ?
+1
-11
Vorskla77 (Полтава)
Охохохо норм..
Ответить
+4
0
Шахтер77 (Донецк)
Команды строят себе стадионы десятки и сотни миллионов тратя ,а Дыминский даже готовое содержать не может.Позор не иначе !
Ответить
+13
-9
gayduk7 (львів)
просто потрендіти? Розказую - Дим хотів будувати стадіон до Євро, але чомусь йому відмовили. Причини, надіюсь, не потрібно озвучувати? При чому сказали, що Карпати на збудованій державою арені і так будуть грати. Якщо пам"ятаєш, Карпати грали на арені, значить таки домовились. А потім відомий усім керівник проектів Євро вирішив підняти арендну плату на 60%. Так запитую - кому позор? Може все таки Державним менеджерам, які запрошують грати на арені то регбістів, то команд із 1-ї чи 2-ї ліги? А не можуть домовитись із Димом?
Ответить
+10
-1
Шахтер77 (Донецк)
А Дым вообще договариватся с кем то может?Или хочет ?
+2
-3
TRJ (Коломия)
Навіщо переїжджати. В Стрию (Моршині) команда має власного вболівальника. А так, кому ця команда у Львові буде потрібна?
Ответить
+21
0
severiamus (Львів)
Карпатам не вигідно, а Скалі вигідно? Не смішіть. Напевно в Скали більше грошей))) А може для Скали умови "лояльніші"? Маразм продовжується...
Ответить
+21
-4
Shveps (Poltava)
Я лично до сих пор не могу понять почему там не играют Карптаы ? Ужгород там играл там походу все играют кроме Карпат. В чём дело?
Ответить
+22
-6
Mehmet Aurelio (Луганск)
Жмот Дыминский вот и всё. Какие тут могут быть вопросы...
Ответить
+5
-6


Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...