Сергій Пучков: Перед "Славутичем" стоїть завдання підвищитися в класі. 05-02-2013 Вторая лига - UA-футбол
Вторая лига Украины
Вторая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
05.02.2013
вторник
18:29
Сергій Пучков: Перед "Славутичем" стоїть завдання підвищитися в класі
Рейтинг публикации

Володар Кубка України на чолі "Таврії" прийняв "Славутич"

- Сергію Валентиновичу, інформація про можливе ваше призначення головним тренером черкащан поширювалася ще восени. Чому ваш союз на офіційному рівні відбувся саме зараз?

- Восени я лише приїжджав до Черкас, та й то не з приводу футбольних справ: у мого хорошого товариша був ювілей. А вже на місці скористався нагодою відвідати домашній поєдинок "Славутича" з хмельницьким "Динамо". Саме під час цієї зустрічі й познайомився з віце-президентом клубу Володимиром Ходаком. Але навіть тоді розмова була узагальнена, без будь-якої конкретики та натяку на можливий варіант співпраці. Утім, мене побачили на трибунах, і так народилася інформація про те, що я можу очолити "Славутич".

А ось розмова про такий варіант та предметні переговори сталася значно пізніше. Відбулася зустріч із почесним президентом клубу, губернатором Черкаської області Сергієм Тулубом, після якої я й ухвалив рішення очолити команду, аби допомогти їй вирішити завдання - підвищитися в класі.

- Інші варіанти були? Можливо, за кордоном?

- Були. І з-за кордону теж, але лише на рівні телефонних розмов. Найконкретнішими виявилися черкащани.

- Чи можете вже зараз озвучити, на яких позиціях буде підсилення?

- Поки що про це говорити зарано, оскільки ми узгоджуємо організаційні питання. Фактично з командою я познайомився під час представлення мене головним тренером.

- Зокрема, звучала інформація про те, що капітан "Славутича" Євген Гуд, який зараз на перегляді в "Десні", може повернутися до Черкас, щойно стане визначеність із головним тренером…

- Поки що жодної конкретики як в цьому питанні, так і в інших кадрових, немає. Проведемо бодай один збір, й тоді я зможу надати вам якусь інформацію.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: газета "Український футбол"

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]