"Ідеальний тренер". Версія гравців черкаського "Славутича". 08-02-2013 Вторая лига - UA-футбол
Вторая лига Украины
Вторая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость

Сергій Стасько
08.02.2013
пятница
15:48
"Ідеальний тренер". Версія  гравців черкаського "Славутича"
Рейтинг публикации

Зовсім нещодавно черкаський "Славутич" отримав нового головного тренера, яким став відомий фахівець Сергій Пучков. На своїй презентації наставник заявив, що його завданням є збудувати в Черкасах нову команду, завданням якої буде вихід у Першу лігу. Навряд чи для когось це буде секретом, але команда успішно виступатиме в тому випадку, коли у головного тренера налагоджені відносини з гравцями. Далеко за прикладом ходити не треба, візьмемо виступи мадридського "Реала" в цьому сезоні.

Постійний автор UА-Футбол Сергій Стасько вирішив опитати футболістів "Славутича", якими якостями має володіти ідеальний тренер, з яким, за їх думкою, вони зможуть досягати перемог на футбольному полі.

Відразу зазначимо, що опитати зуміли не всіх , тому пропонуємо думки найбільш комунікабельних гравців.

Отже, за версією захисника Максима Білика, ідеальний тренер має бути:

  • у минулому гравцем і мати уявлення щодо роботи в колективі футболістів;
  • переможцем, який ставить перед собою та командою високі та амбітні цілі і, не зважаючи ні на що, не відступає назад;
  • комунікабельним, щоб кожен гравець його не боявся, а поважав і в будь-який момент міг підійти та запитати поради або просто поговорити на будь-яку тему;
  • захисником своїх футболістів перед журналістами, вболівальниками, керівництвом;
  • хорошим стратегом і тактиком. Завжди має бути план B, якщо раптом ситуація на футбольному полі йде не за його планом;
  • відмінним мотиватором та психологом, що може правильно налаштувати гравців на певний матч, завести, якщо потрібно, футболістів у роздягальні у перерві.

"Ідеальний тренер". Версія  гравців черкаського "Славутича" - изображение 1

Голкіпер Тимур Чоларія вважає: "Бути ідеальним тренером важко, однак, на мою думку, найважливішим фактором є людське розуміння, адже трапляються різні моменти в житті і потрібно, щоб наставник десь входив в ситуацію та розумів гравця. Другим основним моментом я відзначу професійні якості. Тренер, який не може керувати колективом, впливати на атмосферу в команді - навряд досягне успіху. Обов’язково необхідно добре відчувати команду і ситуацію, щоб можна бути внести певні корективи до або під час гри. А взагалі бути тренером друголігової команди непросто! Тому треба поважати роботу один одного".

Півзахисник Дмитро Кошелюк був лаконічним: "Тренер повинен бути гарним організатором та професійно ставитися до своїх зобов’язань. Людиною він має бути справедливою, яка цікавиться життям та проблемами кожного футболіста в команді. Важливі і хороші знання з психології. Він має вміти де потрібно насварити, а десь і підтримати гравця".

"На мою думку, ідеальний тренер повинен бути професіоналом своєї справи та мати досвiд роботи. Також він має бути сильним психологом і вміти знаходити підхід до кожного гравця своєї команди. Важливо, щоб наставник був доброю і чуйною людиною", - вважає нападник Роман Дацюк.

Півзахисник Олександр Лобов погоджується з партнерами: "Ідеальний тренер це, по перше, відмінний психолог, який знайде підхід до кожного футболіста! По друге, він має бути відмінним фахівцем. Психолог повинен вміти налаштовувати футболістів на кожну гру, знаходити мотивацію для найбільш слабкого суперника. В той же час фахівець повинен відшліфовувати майстерність футболіста, зокрема відкривати в ньому нові можливості для подальшої їх реалізації на футбольному полі. Ідеальний тренер має працювати за методом "батога і пряника"".

Хавбек Олександр Ніколайчук переконаний, що у головного має бути гарний тренерський досвід: "Він повинен завжди бути поінформованим відносно того, що відбувається в середині колективу, які взаємовідносини між футболістами. Обов’язково має бути дружні відносини з гравцями та постійне спілкування з ними. Зокрема, тренер має цікавитися, чи немає ніяких проблем у сім’ї, як здоров’я".

"Ідеальний тренер". Версія  гравців черкаського "Славутича" - изображение 2

На останок своєю думкою ділиться захисник Олег Тарасенко: "Тренер має хорошим психологом та мотиватором. Як на мене, це ті основні якості, які мають бути у ідеального наставника. Можна ще відзначити тактичну підкованість, яка має бути присутня. Хоча це все залежить вже від індивідуального стилю роботи, оскільки є такі тренери, які будуть грати однією схемою, абсолютно незважаючи на суперника. А є такі тренери, які можуть варіювати тактичні дії своєї команди вже безпосередньо відштовхуючись від можливостей опонентів на полі. Важливим моментом є відношення з гравцями. На моє переконання, у тренера мають бути нормальні, десь дружні відносини з футболістами, щоб можна було поговорити та почути пораду досвідченішої та старшої людини. Але дисципліна завжди має бути на першому місці, а наставника гравці мають поважати та місцями навіть боятися".

Що ж, така невелика соціологічна розвідка може стати у нагоді новому тренерському штабу черкаського клубу, адже саме з цими гравцями йому доведеться працювати та виконувати поставленні високі завдання.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]