Сергій Шевцов: Після "Кримтеплиці" були різні варіанти, але я обрав "Кристал". 19-03-2013 Вторая лига - UA-футбол
Вторая лига Украины
Вторая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
19.03.2013
вторник
20:57
Сергій Шевцов: Після "Кримтеплиці" були різні варіанти, але я обрав "Кристал"
Рейтинг публикации

Колишній лідер "Ворскли" та екс-наставник "Енергії" та "Кримтеплиці" очолив "Кристал".

- Сергію Анатолійовичу, як сприйняли запрошення очолити херсонців?

- Я виріс у цьому місті (Шевцов - вихованець СДЮШОР "Кристал"). Уболівав за місцеву команду, де були свої кумири. І хоча доля потім і зводила з іншими командами, але душа прагнула до херсонської команди, куди повертався кілька разів. Та й після завершення футбольної кар’єри працював тренером у СДЮШОР "Кристал" і випустив дві вікові групи.

- Із якими намірами прийшли на цю посаду?

- Дуже хочеться підняти імідж свого міста та його команди та повернути бодай частинку того, що отримував упродовж багатьох років. Тому із задоволенням сприйняв це запрошення.

- Пропозиція була передбаченою чи несподіваною?

- Чесно кажучи - друге. Після "Кримтеплиці" були різні варіанти, які обговорювали в родинному колі. Проти пропозицій, далеких од дому, була дружина, адже підростає син, який вже вчиться у школі, тож хотілося більше часу проводити у сімейному колі. Тому й зупинився на "Кристалі".

- А хто ініціював запрошення?

- Мені було відомо, що відбудеться зустріч між керівництвом міста, області, інвесторами та футбольним клубом. Після неї й надійшла пропозиція від очільників футбольного клубу, яка акцентувалася на тому, що керівництво ФК хоче організувати роботу на вищому рівні.

Мені було приємно, що у співпраці зі мною побачили перспективу розвит­ку команди. Після недовгих роздумів, усвідомлюючи складність роботи (адже команда чотири місяці не готувалася), дав згоду.

- І що побачили на перших тренуваннях?

- Я прийшов зі своїм баченням гри. А на перебудову, навіть психології, потрібен час. Надто багато його було змарновано.

- Як збираєтеся виходити з цієї, не зовсім приємної, ситуації?

- За час, що залишився до відновлення чемпіонату, складно закласти фундамент фізичної підготовки. Будемо більше проводити спарингів і паралельно підсилюватися вільними агентами.

- На чому робитимете акцент у комплектації?

- Передовсім, намагатимемося повернути херсонських футболістів, які розбрелися по всій країні. Хочемо, щоб стрижень колективу складався з місцевих гравців. А ось коли переді мною та командою постануть завдання вищого рівня (наприклад, вихід до першої ліги), тоді, звісно, без хороших виконавців із інших міст не обійтися.

- Тобто, фактично "Кристал" через весняну частину готуватиметься до майбутнього чемпіонату?

- Я - максималіст, отож не хочу зараз говорити про новий сезон. Треба глядачів, які приходитимуть на наші матчі, своєю грою не лише втримати, а й примножити. Тому ми й готуємося боротися, правда, поки що не знаємо, з ким (зітхає).

- Чи є підстави поставити перед "Кристалом" завдання найближчим часом вийти до першої ліги?

- Знаєте, мрію, щоби наша команда грала навіть у прем’єр-лізі. Хіба обласний центр, що має хорошу футбольну історію, не заслуговує бути представленим у вищому ешелоні українського футболу? Ще коли сам грав за "Кристал", пам’ятаю, що на стадіоні збиралося по десять-п’ятнадцять тисяч глядачів! Усе залежить од бажання керівників міста та області. Щоб вони об’єднали всіх прихильників футболу для таких цілей.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: газета "Український футбол"

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]