Івегеш: Ми шукали нападника таранного типу. 18-03-2014 Вторая лига - UA-футбол
Вторая лига Украины
Вторая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
18.03.2014
вторник
17:25
Івегеш: Ми шукали  нападника таранного типу
Рейтинг публикации

Головний тренер ФК "Тернопіль" Василь Івегеш розповів про підготовку до матчу з Чорноморцем та про підписання чергового новачка команди.

- Розуміємо, що з командою підписав контракт футболіст, який дуже добре знайомий для нашої команди. Ігор Худоб’як грав проти "Тернополя" у складі "Факела" ще в фіналі чемпіонату Європи серед студентів-2009 року, і у багатьох матчах студліги. Також це хороший знайомий багатьох наших гравців. Ми шукали такого нападника, таранного типу. Переглядали багатьох футболістів, однак все-таки прийняли рішення, що нам потрібен досвідчний гравець, в чому Худоб’як підходив якнайкраще. Тим краще, що він матиме право дебютувати у нашому складі вже 26 березня у матчі проти "Чорноморця".

- Як з підписанням Худоб’яка зміниться позиція на полі Мединського?

- По-правді кажучи, у нас не було планів використовувати Мединського на вістрі атаки. Його краща позиція – на флангах, або ж під нападниками. Тож думаю з Гаврилюком-Чорним під нападниками, Мединським на фланзі атаки, а з Худоб’яком на вістрі – краще розташування команди у сьогоднішній комплектації.

- Вже фактично через тиждень матч проти "Чорноморця". Як проходять фінальні приготування?

- Все у плановому режиму. Більше вирішили не провидити контрольних матчів, через ризики травми, будемо готуватися через тренування. Приступив вже до них Степан Клекот, ймовірно і він зможе допомогти нашій команді в тому матчі, втім – це все поки під запитанням.

Нагадаємо, що матч 1/4 фіналу Кубку України між "Тернополем" і "Чорноморцем" відбудеться 26 березня. Початок поєдинку в 19.00.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Офіційний сайт ФК "Тернопіль"

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]