Черкаські ультрас близькі до перемоги: Славутич може змінити назву. 26-03-2014 Вторая лига - UA-футбол
Вторая лига Украины
Вторая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость

Cергій Стасько
26.03.2014
среда
10:14
Черкаські ультрас близькі до перемоги: Славутич може змінити назву
Рейтинг публикации

Черкаські ультрас вже не один рік ведуть боротьбу із керівництвом «Славутича» щодо повернення історичної назви клубу – «Дніпро». Схоже, що їх зусилля будуть винагородженні.

Зміна влади у клубі суттєво зрушила питання у цьому напрямку. Нагадаємо, що місцеві прихильники футболу не один раз організовували протести, піші ходи та акції під назвою «Лише Дніпро». Черкаські вболівальники наполягають, що головна футбольна команда області має носити історичну для футболу регіону назву – «Дніпро», адже саме так протягом 30 років знали на Черкащині головну команду футбольних майстрів.

Черкаські ультрас близькі до перемоги: Славутич може змінити назву - изображение 1

«Я вже зустрічався із лідерами місцевих ультрас, з якими протягом двох годин обговорювали цю тему. Нам вдалося знайти спільну мову», - зазначив генеральний директор «Славутича» Володимир Лашкул.

Протягом трьох-чотирьох місяців буде проведено громадське опитування жителів Черкащини з приводу зміни назви футбольного клубу. Адже в цьому питанні має бути врахована думка не лише ультрас, а й інших вболівальників.

Серед варіантів вже називаються «Славутич», «Дніпро», «Черкаси», «Зоря-Славутич».

За словами Володимира Лашкула, було досягнуто домовленості, що ультрас знову повернуться на стадіон і будуть підтримувати команду на 21 секторі. Квитки на цей сектор ультрас будуть викуповувати за свій рахунок і власними силами будуть забезпечувати там безпеку.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]