Вторая лига
Вторая лига

Вторая лига - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Вторая лига. Эпицентр обыгрывает львовские Карпаты


И догоняет другие Карпаты в таблице

Вторая лига. Эпицентр обыгрывает львовские Карпаты

ЭПИЦЕНТР - КАРПАТЫ (Львов) 2:0 (1:0)

Голы: Ничипоренко (2), Раца (49)

Удален: Сличный (21)

Как и в прошлом туре, "Эпицентру" удалось забить быстрый мяч, который по сути решил судьбу поединка. Обескровленные уходом ряда игроков, "Карпаты" в целом могут быть довольны уже тем, что в Дунаевцах не повторился кубковый сценарий очного поединка этих команд. Тогда, напомним, львовяне были разгромлены со счетом 0:4. Стоит отметить, что в обоих случаях доигрывали матчи львовяне в меньшинстве, в этот рз уже с 21-й минуте, когда был удален Степан Сличный.

Открыл счет защитник Олег Ничипоренко дальним ударом. Если Николай Буй в прошлом туре оформил взятие ворот на 54-й секунде, то в этот раз "Эпицентр" забил на 104-й. Мяч вонзился в нижний угол, в Валентин Горох, судя по всему, просто проспал момент удара.

Второй гол на счету Сергея Раца и снова можно предъявить претензии к вратарю гостей, который не смог отразить удар в ближний угол, а лишь коснулся мяча руками, не поставив их достаточно жестко.

"Эпицентр" имеет 11 очков в активе и делит с "Карпатами" из Галича третье место. Львовяне же имеют в активе одну победу при четырех поражениях.

Следите за нами:


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (10)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
v_chanas@wp.pl (Warszawa)
Дурний "бровку" гав-гав. Не шукай проблем не в своїй команді. Дивись як грає ФекаЛ. Карпати заразтпереслідують зовсім інші цілі. Їм потрібно до цінця відчепитися від каті коломойші, котра фіктивно володіє клубом. Все решта - не твої псяці проблеми. ФекаЛ на останньому місці "козлята" теж таке саме дно. Ви всі довели до цього, що на наступний рік не буде в УПЛ жодної команди зі Львова. ФекаЛ - це шаражка, розгонить копито цей зброд аферистів і на цьому закінчиться, в Козел, замість нищити Карпати будував би свою команду, тому не маємо нічого.... може будемо мудріші на майбутнє...
Ответить
+2
-1
avatar
Инспектор ( )
Почему на ветке пусто. Где вболивальники Карпат?
Ответить
+1
-1
avatar
Drovko (Lviv)
обсирають Рух і ПФК Львів на їх гілках
Ответить
0
-2
Глюк Львів (Лемберг)
Тут немає що коментувати. КПФ Карпати труп. Юридична особа з місцем в другій лізі, де грають діти 16-18 років. Цей сезон, для нас перехідний. Спостерігаємо за ситуацією, підтримуємо наших вихованців, стежимо за їхнім прогресом та перспективою.
Ответить
+2
0
Конфуцій (Львів)
Перехідний куди? Бо я це весь час чую, але, чесно кажучи, не дуже розумію...
+1
0
Конфуцій (Львів)
В Карпат після шести турів на три очка більше, ніж в Калуша, який знявся до старту чемпіонату
Ответить
+2
-1
avatar
Drovko (Lviv)
Видатне досягнення мати на 3 очки більше від команди, яка знялася.)) Медалі вже купили?
Ответить
+1
-3
Конфуцій (Львів)
Бровко, щоб розуміти сарказм , треба мати хоча б мінімальний інтелект))
+3
0
avatar
Drovko (Lviv)
Конфуцій, я якраз сарказм розумію, але щоби доречно використовувати сарказм треба мати, як ти сам сказав, мінімальний інтелект. Ваші карпати ледве дихають, а тобі смішно...а як же мільйон сердець....далі ти знаєш...якби моя команда була на місці Карпат, то мені би було не до сарказму. То раз. Я вже тобі разів 10 казав: мій нік Дровко,а не Бровко. Але ти або тупий або просто не хочеш визнати очевидного і чуєш тільки себе. То є два. В обох випадках це вказує на відсутність інтелекту у тебе. То є три.
+1
-3
Конфуцій (Львів)
З цього приводу можеш не хвилюватися - бути на місці Карпат твоїй команді не грозить - скільки вона існуватиме, завжди буде непорозумінням
+3
-1


Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...