Вторая лига
Вторая лига

Вторая лига - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Карпаты Смалийчука планируют объединиться с Карпатами Галич и аматорскими Карпатами


Новые схематозы от трех Карпат

Карпаты Смалийчука планируют объединиться с Карпатами Галич и аматорскими Карпатами


Журналист "ТаТоТаке" Андрей Сенькив рассказал о том, что львовские "Карпаты" Смалийчука могут объединиться с "Карпатами" Галич и аматорскими "Карпатами".

Сенькив говорит о том, что уже существует договоренность и рассматриваются два варианта объединения.

Первый вариант – в случае выхода "Карпат" Галич в Первую лигу они будут переименованы в "Карпаты" Львов, и как и говорил ранее Сергей Болотников, получат старую эмблему. Также с ними сольются аматорские "Карпаты", которых спонсирует львовский бизнесмен Владимир Матковский.

Второй вариант – если "Карпаты" Галич не выйдут в Первую лигу, к чему все и идет по итогам сезона. Тем не менее, любительские "Карпаты" уже подали заявку на участие во Второй лиге в следующем сезоне, и если пройдут аттестацию, то все три команды "Карпат" объединяться в одну со старой эмблемой, названием и формой.

При этом "Карпаты" Львов Смалийчука, которые выступают в этом сезоне во Второй лиге, в любом случае прекратят свое существование в нынешнем виде.

Оцените этот материал:
Источник:
ТаТоТаке
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
andyqd (Тернополь)
ой накрутили-навертели
Ответить
0
0
Вернуться к новостям
Комментарии 12
andyqd (Тернополь)
ой накрутили-навертели
Ответить
0
0
DufansS (Львів)
Певна логіка тут присутня. Якщо борги Смалійчук погасить, то після об'єднання нові Карпати можуть бути правонаступником старих. Я так розумію, що всі ці об'єднання робляться з одною метою--позбавити Коломойського долі власності в Карпатах
Ответить
0
0
football_soccer (Украина)
Одиннадцать друзей-Карпат Смалиоушена
Ответить
4
0
andyqd (Тернополь)
смешно
Ответить
0
0
III (Lviv) (Львів)
Що може обєднати піда.асів на цьому сайті, так це бажання повправлятися в тупих жартах щодо спроб врятувати ФК Карпати
Ответить
2
3
ZXCVBNM (Місто на Дніпрі)
То не жарти тупі, а спроби дивовижно тупі. Ці аферисти чомусь вважають, що треба клонувати побільше "карпат", потім привезти одні з них до Львова з Івано-Франківської області(!), інші ліквідувати(!), перемішати з аматорськими - і тоді цей загадковий ритуал нібито дасть на виході "справжні" врятовані "Карпати".
Ответить
3
1
III (Lviv) (Львів)
Є така організація, УЄФА називається, от вони визначили 7 критеріїв футбольного правонаступництва. Їм глибоко в носі хто з ким обєднується і як, головне щоб клуб брав на себе зобовязання щодо погашення футбольних боргів (зарплати, трансфери т.д.) "папєрєдніків". Саме це анонсують "лисі аферисти". Якщо вони цього не зроблять - інша справа, зявляться підстави для претензій. На даний момент все виглядає, що моськи дзявкають а караван іде.
Ответить
0
1
krakow (Херсон)
У меня на даче,где-то завалялась,старая газ.плита "Карпаты". Отдам даром. Для обьеденения,все сгодится.
Ответить
5
0
ZXCVBNM (Місто на Дніпрі)
Тоді назва має бути на кшталт "Карпати-Асорті", "Карпати Юнайтед", "Карпати-ГМО". Герб теж має бути новий: по центру - апельсин, навколо отара овець, трохи далі - чоловік, чимось схожий на П.П. Димінського, але то не точно. По периметру - напис: "Бєєєєєє...". В якості клубного гімну добре підійде пісенька з відомого радянського дитячого фільму : "Прєкрасноє дальоко, нє будь ко мнє жестоко...". Виконувати голосно, витріщивши очі, бажано з істеричними інтонаціями. А якщо серйозно - сумно все це спостерігати.
Ответить
4
1
С.Карпович. (Ланівці)
Тут на тверезу не розберешся.
Ответить
6
0
TIRAN (Донецк (Украина!))
карпаТри
Ответить
5
0
avatar
Djon (Киев)
Якась збірна солянка з Карпат виходить
Ответить
4
0

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус