ФК "Полтава" буде існувати. 25-01-2011 Вторая лига гр."Б" - UA-футбол
Вторая лига гр."Б"
Вторая лига гр."Б" Новости
25.01.2011
вторник
15:47
ФК "Полтава" буде існувати
Рейтинг публикации

У програмі «5 хвилин спорту», що виходить на місцевому телеканалі ІРТ-Полтава, був показаний сюжет, у якому була спростована інформація про припинення існування клубу другої ліги ФК «Полтава». Цій команді обіцяють підтримку. Про це на прес-конференції заявив голова облдержадміністрації Олександр Удовіченко і зазначив, що із міською владою Полтави ведуться переговори.

- Ми знайшли алгоритм спільної дії, - заявив Удовіченко. - Сьогодні працюємо над тим, щоб міська влада зайняла трошки іншу позицію, ніж ту, яку задекларував мер міста Полтава. Для Соболєва не стільки важлива якась серйозна фінансова підтримка, як розуміння того, що влада буде морально і певними організаційними діями підтримувати футбольний клуб.

На потреби команди необхідно щомісяця 30 тисяч гривень із міського бюджету. Мер міста Олександр Мамай відмовив, натомість посередником виступив сам Удовіченко. Він готовий взятися за підтримку клубу у разі відмови від нього міської влади.

- Якщо ми не знайдемо алгоритму із фінансуванням, хай невеличким, але фінансуванням з міського бюджету, ми можливо частково збільшимо ті дотації, які дає обласний бюджет. Наше управління фінансує ряд федерацій, які представляють олімпійські види спорту, у томи числі і футбол

За словами Удовіченка загрози існування ФК «Полтава» вже не має.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: UA-Футбол
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]