Аматорський Чемпіонат України: представлення команд. Група Б ᐉ UA-Футбол
Поговоримо про четвірку учасників, що потрапили до групи "Б".
Аматорский футбол
07.09.2012
пятница
10:52
Аматорський Чемпіонат України: представлення команд. Група Б
Рейтинг публикации
Поговоримо про четвірку учасників, що потрапили до групи "Б".

Представивши команди Групи"А" фінальної частини аматорського чемпіонату України, які проведуть свої матчі в Коломиї, переїжджаємо до Яремче та поговоримо про четвірку учасників, що потрапили до групи "Б". "ОДЕК" (Оржів, Рівненської обл.), "Ретро" (Ватутіне, Черкаської обл.), "Совіньйон" (Таїрове, Одеської обл.), "Локомотив" (Куп’янськ, Харківської обл.) - саме ці команди базуватимуться в курортному містечку. В порівнянні з "коломияською групою", група "Б" видається більш рівною та менш прогнозованою в плані кінцевого результату.

Група Б. (м. Яремче):
1. «ОДЕК» (Оржів Рівненської області)
2. «Ретро» (Ватутіне Черкаської області)
3. «Совіньйон» (Таїрове Одеської області)
4. «Локомотив» (Куп’янськ Харківської області)
Календар матчів
10.09 (понеділок)
1. 14.00 «ОДЕК» – «Ретро»
2. 17.00 «Совіньйон» – «Локомотив»
11.09 (вівторок)
3. 14.00 «ОДЕК» – «Совіньйон»
4. 17.00 «Локомотив» – «Ретро»
13.09 (четвер)
5. 14.00 «Ретро» – «Совіньйон»
6. 17.00 «Локомотив» – «ОДЕК»
"ОДЕК" (Оржів, Рівненська обл.)
Аматорський Чемпіонат України: представлення команд. Група Б - изображение 1Команда створена в 2001 році на базі Оржівського дереобробного комбінату (ТОВ "ОДЕК" Україна) - одного з найбільших заводів Європи по випуску водосьійкої фанери. В структурі ФК функціонує дві дитячо-юнацькі команди хлопчиків та одна команда дівчаток - неодноразових переможців чемпіонату ДЮФЛ області. За останнє десятиріччя "ОДЕК" став флагманом рівненського футболу.
Хорошою традицією для оржівців стали візити на Прикарпаття. Минулого рокуАматорський Чемпіонат України: представлення команд. Група Б - изображение 2 "ОДЕК" в аматорському Кубку України обіграли франківський "Тепловик". В цьому сезоні команда вже гостювала в Коломиї, де в рамках групового етапу аматорського чемпіонату України обіграла коломийські "Карпати". Тепер от оржівці, вийшовши до фінальної частини змагань і одразу три матчі проведуть в Яремче. А на початку жовтня на "ОДЕК" очікує ще один візит на Івано-Франківщину - в 1/4 фіналу Кубка України (аматори) на команду очікує поєдинок з яремчанськими "Карпатами".
Досягнення:
- Бронзовий призер чемпіонату України серед аматорів — 2005, 2010.
- Фіналіст кубка України серед аматорських команд — 2003.
- Чемпіон Рівненської області — 2002, 2003, 2004, 2006, 2007, 2008.
- Володар кубка Рівненської області — 2001, 2003, 2004, 2006, 2007, 2010.
- Срібний призер чемпіонату Рівненської області - 2010
- Бронзовий призер чемпіонату Рівненської області - 2005 2009
- Фіналіст Кубка Рівненської обалсті - 2002, 2005, 2008, 2011
Президент – Чернецький Мирон Львович
Начальник команди – Кулаковський Ярослав Ігнатович
Спортивний директор – Шаламай Григорій Мартинович
Провідні гравці - Газицький Віктор (виступав за "Верес", "Дніпро" Черкаси), Кучер Олег (виступав за "Верес", "Буковина" "Металіст", МФК "Миколаїв"), Туліглович Руслан ("Верес").
Аматорський Чемпіонат України: представлення команд. Група Б - изображение 3
"Ретро" (Ватутіне, Черкаської обл.)
Команда із 18-ти тисячного містечка, розташовано на півдні ЧеркаськоїАматорський Чемпіонат України: представлення команд. Група Б - изображение 4 області, бере свій початок із дитячо-юнацького футболу. Громадська організація "Дитячий футбольний клуб "Ретро" була створена 5 жовтня 2001 року. Саме дитячо-юнацька команда й стала основою для клубу "Ретро", який успішно виступає в аматорському чемпіонаті України.
Для цієї молодої команди цьогорічний старт в аматорському чемпіонаті України являється дебютним. Команда "Ретро" більш відома по виступах на дитячо-юнацькому рівні. А міжнародний турнір "Кубок Ретро", організатором якого виступає саме клуб і який традиційно проводиться з 2003 року, вже добре відомий за межами нашої держави. За роки проведення турніру, його учасниками були близько 450 команд із України, Угорщини, Росії, Білорусі, Латвії та інших держав.
Раніше, містечко на обласній арені представляв ФК "Шахтар", який ставав володарем Кубка області в 19962, 1964, 1966 роках та чемпіоном Черкаської області в 1959, 1961, 1963 роках.
А щодо ФК "Ретро", то схоже великі перемоги ще попереду в цієї молодої команди. Попри свою "молодість" ця команда здатна попсувати нерви будь-кому із суперників по групі.
Президент – Николенко Петро Іванович
Тренер – Жеребкін Віталій Анатолійович
Провідні гравці - Галігузов Руслан ("Торпедо" Запоріжжя, "Дніпро" Дніпропетровськ), Жеребкін Віталій ("Чорноморець-2" Одеса, "Поділля" Хмельницький, "Дністер" Овідіополь), Каплюченко Федір ("Динамо-3", "Рось" Біла Церква).
"Совіньйон" (Таїрове, Одеської обл.)
Аматорський Чемпіонат України: представлення команд. Група Б - изображение 5Футбольній команді селища Таїрове, розташованого поблизу Одеси на березі Сухого лиману на відстані 3-х кілометрів від узбережжя Чорного моря, більше 50-ти років. Тобто, у цьому благодатному краю, де росте смачний виноград, де більше 300-от сонячних днів на рік, де поєднується степове повітря з морським, у футбол грали давно і залюбки. Місцевий стадіон охоче збирав глядачів на матчі таїровської футбольної дружини, яка неодноразово ставала переможцем Першості та Кубку Овідіопольського району в різні роки.
У 2005-му році, коли селище Таїрове урочисто святкувало свій столітній ювілей, на території населеного відбулася ще одна історична подія – відкриття нового красеня-стадіону на 850 місць.
У 2010-му році команда селища вперше заявилася на Першість Одеської області і одразу ж стала його бронзовим призером. Наступного, 2011-го року, вже з нинішньою назвою – ФК «Совіньйон», команда стала переможцем Обласної першості та виграла Суперкубок Одеської області. З 2012-року – «Совіньйон» (Таїрове) – учасник Першості України з футболу серед аматорських команд.
Президент футбольного клубу - приватний підприємець та меценат Сачков Євген Олександрович. Головним тренером команди є популярний у минулому футболіст, що виступав за багато відомих як вітчизняні, так і закордонні клуби, майстер спорту СРСР Олександр Миколайович Бондаренко. Начальник команди – Олександр Леонідович Шевченко.
Нач. команди – Шевченко Олександр Леонідович
Гол. тренер – Бондаренко Олександр Миколайович
Провідні гравці: Юрий Никитенко (Черноморец, Нива Т, Волынь, Динамо Хм, Десна).

Сергей Матюхин (Днепр, Арсенал К, Александрия).

Сергей Бабий (Днестр, Бастион).

Денис Коваленко (Днестр, Бастион).

Вадим Юрченко (Черноморец-2, Николаев, Днестр, Бастион) - 329 игр в чемпионатах Украины.

Аматорський Чемпіонат України: представлення команд. Група Б - изображение 6"Локомотив" (Куп’янськ, Харківської обл.)
60-ти тисячний районний центр на сході Харківської області в фінальній частині чемпіонату України серед аматорів представляє куп’янський «Локомотив». «Залізничники» являються однією із найтитулованіших аматорських команд Харківщини.
Команда із назвою "Локомотив", яка представляла залізницю, була створена щеАматорський Чемпіонат України: представлення команд. Група Б - изображение 7 в 1923 році. Відомо, що і в довоєнні роки в Харкові існувала та успішно виступала команда з такою назвою. А Футбольний Клуб "Локомотив", про який ми ведемо мову зараз та який завітає на Івано-Франківщину, був створений в 1997 році
Досягнення:
- Бронзовий призер чемпіонату ААФУ 2008
- Чемпіон Харківської області – 1947, 1952, 1966, 2001, 2003, 2005-11.
- Срібний призер чемпіонату Харківської області - 1948, 1965, 1967, 1968, 1998, 2004.
- Бронзовий призер чемпіонату Харківської області - 1964, 1996, 1997, 2002.
- Володар Кубка Харківської області 2003-05, 2007, 2008, 2009.
Президент – Чернишов Олександр Іванович
Віце-президент – Войтюк Олег Вікторович
Головний тренер – Василець Сергій Олексійович
Провідні гравці - Сіроштан Олег ("Металіст-2" Харків, "Арсенал" Біла Церква), Стремоухов Юрій ("Металіст-2", "ОЛКОМ" Мелітополь, "Сталь" Дніпродзержинськ), Федосов Олег ("Геліос" Харків, "Газовик-ХГВ" Харків, "Єдність-2" Плиски).

Читайте самые интересные новости футбола в Telegram, Facebook и Viber
Подписывайтесь на наш канал YouTube
Оцените этот материал
Голосов 2
Источник: Sport.if.ua
Загрузка...
Реклама
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (7)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
OctoberFest (Голая Пристань)
Шикарно. Вот когда я предлагал сделать подобную шутку сайту бесплатно, мне даже не ответили. А вот заняться перепостом всегда лучше конечно же будет...
Ответить
0
-1
Demian (Коломия)
Якщо маєте бажання - долучайтеся до процесу. Не має перепосту. Справа в тому, що матеріали готуються відразу для декількох сайтів.
Ответить
+2
0
Steel (Алчевск)
Видимо тема перепоста относится не к вам, а к данному ресурсу.
+1
0
Igorich (Львів)
Цікаво
Ответить
+3
0
Horrigan (Севастополь)
Вобще прикольная тема про аматорский футбол. Было бы здорово если бы его поподробнее освещали. Еще бы ДЮФЛ неплохо подключить
Ответить
+3
0
Ohrim (Донецк)
По "провідним гравцям" как-то не совсем полно, да и опечатки хорошо бы исправить. Галигузов, кстати, за Ретро играет, а не за Совиньон Дополню немного. "Провідні гравці" Совиньона: Юрий Никитенко (Черноморец, Нива Т, Волынь, Динамо Хм, Десна). Сергей Матюхин (Днепр, Арсенал К, Александрия). Сергей Бабий (Днестр, Бастион). Денис Коваленко (Днестр, Бастион). Вадим Юрченко (Черноморец-2, Николаев, Днестр, Бастион) - 329 игр в чемпионатах Украины.
Ответить
+2
0
Demian (Коломия)
Спасибо за замечания ! Исправили.
Ответить
+3
0
 

© UA-Футбол 2002-2018.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]


Продолжая просматривать www.ua-football.com, вы подтверждаете, что соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Согласен