В пошуках втраченого. Рівне. 26-03-2013 Аматорский футбол - UA-футбол
Аматорский футбол

Олександр Риженко
26.03.2013
вторник
11:56
В пошуках втраченого. Рівне
Рейтинг публикации

UA-Футбол продовжує серію матеріалів, присвячених регіонам без жодного професійного футбольного клубу. Після Вінниці та Житомиру настала черга поговорити про Рівне.

Місцевий "Верес" був останнім професійним клубом регіону. У 2011-му команда знялася з чемпіонату в Другій лазі, а на зміну їй так ніхто досі й не пришов. Більш того – чемпіон області ("Славія"), який представляє безпосередньо Рівне, також припиняє своє існування та не захищатиме свій титул 2013-го. Наразі флагманом футболу у регіоні є оржівський "ОДЕК", який вже не один рік представляє область у всеукраїнських аматорських змаганнях. Саме з начальником останніх – Ярославом Кулаковським – UA-Футбол і поспілкувався з приводу ситуації у проф. футболі Рівненщини.

- Наразі у Рівному просто катастрофічна ситуація. За неофіційною інформацією навіть у чемпіонаті області ніхто не гратиме…

- Я можу сказати по цьому питанню лише власну думку. Такий чемпіонат області який намічається цьогоріч, я ще за усі 12 років, скільки працюю у футболі, не пам’ятаю. В принципі є колективи, які підсилять першу лігу із другої, але це дуже далекий рівень майстерності від тих вимог, які стоять. За тою інформацією, якою я володію, 8 клубів виступатимуть у першій лізі чемпіонату Рівненщини. "На підході" є колективи із другої ліги. Але ж хотілося відмітити, що футбол у Рівному за останні два роки зовсім зникає з арени. Звісно, можна лише подякувати президенту тієї ж "Славії", який вкладав свої гроші у футбол. Думаю, що команди зникають саме через економічну ситуацію у країні в цілому і суто в області зокрема.

- "Верес". Чи існує нині така структура?

- Наразі працює лише дитячо-юнацька школа. Футбольний клуб ніякої діяльності не веде, хоча на паперах все ще існує.

- Чи робиться щось задля того, щоб повернути професійний футбол до Рівного?

- На скільки мені відомо, у першу чергу стоїть питання по реконструкції стадіону, а вже потім "під" арену "будуватимуть" клуб. Нам пропонували виступати у другій лізі. Наш стадіон пройшов би атестацію ФФУ, крім того існує дві дитячо-юнацькі команди. Всі перспективи можна було б напрацьовувати на другу лігу, але ж на даному етапі керівництво клубу навіть не розглядає питання участі у професіональних змаганнях.

- А чому "ОДЕК" не збирається підкорювати другу професійну лігу?

- Ми в принципі навіть не ставили плани про участь у змаганнях ПФЛ. Якщо зараз заявлятися до другої ліги, то потрібно у подальшому ставити завдання підвищитись до першої. На скільки показує практика, зараз друга ліга не відповідає параметрам професійного дивізіону. Якщо порівняти рівень гри у фіналі аматорського чемпіонату із матчами колективів другої ліги, то, я вважаю, ми були на голову вище тих колективів, які нині грають у ПФЛ.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]