Підсумки дебюту video-online трансляцій пляжного футболу


Інтернет та сучасні технології з кожним днем все глибше входять в повсякденне життя людей

Підсумки дебюту video-online трансляцій пляжного футболу

Інтернет та сучасні технології з кожним днем все глибше входять в повсякденне життя людей, надаючи безліч нових можливостей.

З 7 по 14 червня в Іспанії м.Кастельоні пройшов кваліфікаційний турнір Кубку світу з пляжного футболу за участю національної збірної України. Під час цього турніру вперше в історії українського пляжного футболу було організовано прямі телевізійні трансляції на сайті www.beachsoccer.com.ua. При цьому варто зазначити, що одночасно частина матчів транслювалася на телеканалі «Мегаспорт», але тільки на сайті www.beachsoccer.com.ua можна було переглянути в прямому ефірі усі без виключення матчі, оскільки доставку сигналу було організовано через супутник безпосередньо з Іспанії.

Організація телетрансляцій була ексклюзивною на територію України, а все це стало можливо завдяки успішній співпраці Асоціації пляжного футболу України, її консалтингового агента – «Селігма Менеджмент Груп Україна» та маркетингового партнера «Медіа Спорт Промоушен».

Під час трансляцій проводився постійний моніторинг активності користувачів що залучалися до перегляду video-online трансляцій. За підсумками досліджень, однією з лідируючих компаній ринку інтернет-комунікаційних послуг України, було зроблено аналітичний висновок про ефективність проведених трансляцій. Опираючись на ці висновки приємно відзначити високу популярність пляжного футболу в Україні та те, що в Україні Інтернет розвивається дуже стрімкими темпами, і вже сьогодні стає на допомогу спортивним вболівальникам, допомагаючи залучатися до перегляду матчів. За період турніру трансляції на сайті було переглянуто близько 4 500 разів. І цей результат досягнуто за тих умов що реалізовані технічні рішення втілювались в дебютно-тестовому режимі, і в майбутньому, пропускні потужності технічних каналів можливо збільшувати, що призведе до відповідного багатократного збільшення глядацької аудиторії. За оцінками експертів, судячи по об'єктивних ознаках, аудиторія може складати на перших етапах до 20-30 тис. чоловік.


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:
Источник:
beachsoccer.com.ua

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (2)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
diman_KIEV (Kiev)
Для пляжного футбола очень даже хороший результат. Побольше бы онлайн трансляций разных видов спорта через интенет, за этим будущее.
Ответить
0
0
Nicks (Kyiv)
Очень нужное дело! Хочется верить, что скоро будет возможность просмотра on-line всех матчей ЧУ и еврокубков (не только с участием наших команд!). Тогда с огромным удовольствием пошлю волю на...
Ответить
0
0


Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...