Юрій Кіндзерський: "Задоволений співпрацею з АПФУ"


Юрій Кіндзерський: "Задоволений співпрацею з АПФУ"

Президент ФК "Львов" Юрій Кіндзерський поділився своїми враженнями від київського фестивалю пляжного футболу, який проходить с 18 по 20 червня в Гідропарку.

- Турнір проходить, на мій погляд, просто чудово. Я вперше на таких змаганнях, раніше лише дивився чемпіонат світу по телебаченню. Мені здається, що наш чемпіонат не уступає світовому по напрузі. Тож я дуже радий, що погодився співпрацювати з організаторами турніру. Разом з АПФУ ми зробимо все необхідне, щоб змагання були ще більш привабливим для вболівальників.

- Сильно засмутилися поразкам "Львова"?

- Неприємно звісно, але це перші матчі. До того ж для мене важливий не стільки результат, як гра. Якщо будемо демонструвати видовищну гру, значить в нас будуть шанси.

- Чи маєте ви прогнози на львівський етап змагань?

- Якщо ми не потрапимо у фінал, то не знаю, наскільки турнір буде цікавим у Львові без нашого клубу. Але ми зробимо все, щоб бути представленими у «Львові».

- Наскільки, на ваш погляд, вдала та потрібна ідея фестивалю пляжного футболу?

- Ще до початку матчу я бачу заповнені трибуни, значить ідея потрібна. А наскільки вдало все вийшло покаже лише час. Щось нове завжди сприймається не дуже швидко. Але судячи з того, що є спонсори, реклама та зацікавленість з боку телебачення, значить це крок вперед.


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:
Источник:
В`ячеслав Лашук, UA-Футбол

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (4)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Іван Іванович (Брюховичі)
А шо то за хлопака біля Кіндзерського?
Ответить
0
0
Іван Іванович (Брюховичі)
А шо то за хлопака біля Кіндзерського?
Ответить
0
0
Апофеоз (Донецк)
какая модная футболка
Ответить
0
0
antikind (Киев)
Так,- терміново в Добромилі копати копанку, біля неї посипати пісочку, і можна проводити турнір! Хоча, напевно поле Княжа-арени і так підійде!
Ответить
0
0


Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...