Мирон Маркевич: "Пляжний футбол крокує вперед"


Мирон Маркевич: "Пляжний футбол крокує вперед"
Володимир Курінний Автор UA-Футбол

- Мироне Богдановичу, чи дивились Ви ігри збірної України з пляжного футболу у відборі до Чемпіонату світу?

- Так, я дивився, буквально з першої гри, хоча вона була невдалою для збірної України: команда вигравала, але на жаль за декілька хвилин програла. Пізніше вони впевнено виграли в усіх суперників і зайняли перше місце. Тому я вітаю команду і тренерів з таким успіхом. Надіюсь, що на Чемпіонаті світу команда покаже такий же яскравий футбол.

- Кого з гравців збірної могли б виділити?

- Вся команда зіграла на хорошому рівні. Я зараз боюсь зплутати прізвища... Всі сподобались, особливо гравець, який здалеку забивав. Взагалі, мені подобається пляжний футбол своєю динамікою, багато голів забивається, багато ударів через себе, головою, тобто те, що подобається людям.

- На Вашу думку, яку роль грає пляжний футбол у підготовці професіональних футболістів?

- У нас на базі «Металіста» є піщане поле, яке нагадує майданчик для пляжного футболу. Ми багато часу там проводимо, особливо на підготовчих зборах. На перших зборах ми взагалі десять днів відводимо на футбол на піску. Також інколи граємо протягом сезону: якщо є перерва у десять днів, ми два дні даємо на пляжний. Недавно у нас тут була баталія десять на десять, було на що подивитись! Футболісти заводяться і віддаються повністю грі. Тому для великого футболу то дуже корисно.

- Як Ви вважаєте, чи є необхідність включити елементи пляжного футболу, як бажані, чи обов’язкові, для підготовки професіональних футболістів в Україні?

- Кожен тренер має свою підготовку, своє бачення. Особисто я віддаю цьому перевагу на першому зборі. Наскільки я знаю, Микола Павлов також багато працює на піску. Я з задоволенням даю це команді і хлопці сприймають це адекватно.

- Як Ви оціните стан пляжного футболу в Україні?

- Судячи з результатів збірної, пляжний футбол крокує вперед. І це радує всіх. Тому що перше місце, навіть якщо це кваліфікаційний раунд, там багато хороших команд, значить на правильному шляху пляжний футбол в Україні. Проходить багато турнірів, і в Харкові був, я дивився фінальний матч. Скоро у Львові турнір розпочнеться. Будемо раді, якщо на Чемпіонаті світу Україна займе призове місце.

Завтра очікуйте повну відеоверсію інтерв’ю з головним тренером збірної України та харківського «Металіста».


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (9)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
BOXER*** (львов)
http://fckarpaty.lviv.ua/forum/viewtopic.php?f=1&t...
Ответить
0
0
mykolat (село Залуччя)
desirius (Киев) +5 Рикуна в збірну!
Ответить
0
0
desirius (Киев)
Маркевич с Металлистом уже все про..ав и со Сборной нет никакой игры. Или права поговорка про два базара или ему нужна команда с Западной Украины, чтобы добиться чего-то серьезного, но там денег нет. А на самом деле у него звездная болезнь. Рыкуна убрал, а Коэльо продал - такими игроками, несмотря на поведение, нельзя разбрасываться.
Ответить
0
0
Chupakabra (lviv)
ALEX12 (Харьков) Та кияни теж різні бувають. Ось цей мюпітер, як виявляється, просто неадекват, він на всіх гілках тролить, так що на нього просто уваги не треба звертати :)
Ответить
0
0
ALEX12 (Харьков)
Chupakabra (lviv) 11.08.10 00:01 Спасибо! Хоть один человек прочитал и написал свой пост по уму, а не по киевски. Для них(киевлян), что котлеты, что футбол, одно и то же..., поэтому весь мир их и не навидит...., за их честность...
Ответить
0
0
Chupakabra (lviv)
myupiter (Киев) до чого твій пост? хіба Богданович сказав, що він в ньому профі? Журналіст запитав - Маркевич відповів. Чи ти як бик на червоний колір?
Ответить
0
0
futboler (Kyiv)
Пляжний футбол, фінал у Львові на День Незалежності - круто! :-)))
Ответить
0
0
fan euro (Амстердам)
Всех в Металист!А потом и в СБУ к Мирону!!!Ура товарищи!!!
Ответить
0
0
myupiter (Киев)
Мирон, так ты ж в пляжном футболе никакой? Или ты, в любом футболе мастер, даже в настольном?
Ответить
0
0


Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...