Василь Горбаль: "Фестиваль пляжного футболу став окрасою Дня Незалежності"


Василь Горбаль: "Фестиваль пляжного футболу став окрасою Дня Незалежності"
Тетяна Бучок Автор UA-Футбол

Василь Горбаль, губернатор Львівської області:

- Свято пляжного футболу - це безперечно видовищне дійство. Воно, можливо, дещо незвичне для Львова, але мені здається, такий захід чудово влився в усі урочистості, які відбувалися у Львові та області у День національного прапора України та День незалежності. Думаю, усім львів`янам приємно, що фінал пляжного футболу відбувся у Львові. Ми маємо цим пишатися. Наразі можна тільки дякувати організаторам за те, що привезли це свято до нас. Адже, це пропаганда здорового та активного способу життя, спорту. На трибуни прийшло багато молоді. Можливо, щось з цього фестивалю пляжних видів спорту і приживеться тут, на Львівщині. На Винниківському озері є усі умови аби це стало реальністю.

- Чи хотіли б ви згодом ще раз провести подібний захід у Львові?

Я розумію, що з точки зору агітації та пропаганди пляжних видів спорту обирають кожного разу інші міста. Для того, аби показати, що часто навіть і не потрібно води та пляжу. Я переглядав відеокадри з проведення аналогічного заходу у Харкові, де практично біля житлових будинків розташували таку ж арену. Воно виглядало, можливо й незвично, але досить цікаво.

- Наскільки важливим для Львова є проведення такого роду змагань?

- По-перше це фінал. Львів, як і ще кілька міст України прийматиме Євро-2012. Проведення будь-яких фінальних частин, є знаком того, що імідж міста росте. Тим паче захід проходить під патронатом президента України Віктора Януковича, а це вселяє додаткову повагу і урочистість у проведення цього заходу. Хочу, наразі, тільки подякувати організаторам за те, що для проведення фінальної частини вибрали місто Львів. Щира подяка їм від львів`ян.


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (1)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
SL001 (Kyiv)
И тут рыги влезли...
Ответить
0
0


Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...