На День Києва в Гідропарку відбудеться Чемпіонат Європи з пляжного футболу


На День Києва в Гідропарку відбудеться Чемпіонат Європи з пляжного футболу

В 2012 році в Гідропарку за підтримки Київської міської державної адміністрації та Державної служби молоді та спорту України розпочато створення сучасної бази футболу та пляжних видів спорту "Місто Спорту".

Ініціатор проекту всеукраїнський благодійний фонд "Спорт проти наркотиків, тютюну та зловживання алкоголю".

На День міста Києва 2013 року з 22 по 26 травня в "Місті Спорту" відбудеться міжнародний відбірковий турнір Чемпіонату Європи з пляжного футболу.

В зв’язку з цим оформлено відповідне розпорядження КМДА про заходи з благоустрою частини територій Долобецького острову в Гідропарку.

Мета розпорядження - продовжити роботу розпочату з 2012 року по приведенню в належний стан територій та пляжів Гідропарку, створити на Долобецькому острові цивілізовану територію для рекреації та активного відпочинку киян і гостей міста.

Проведення турніру Чемпіонату Європи з пляжного футболу в місті Києві стало можливим завдяки співпраці громадських спортивних організацій з міською владою при підтримці соціально відповідального бізнесу компанії ДТЕК, а також компанії Київміськбуд - генерального партнера збірної України з пляжного футболу.

Следите за нами:

В статье: Пляжный футбол

Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (2)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Dzhumoka (Дніпропетровськ)
Компанія ахмета дтек, яка грабує Україну, знищила ФК "Енергетик" (Бурштин), та наразі масово скорочує людей на шахтах, піариться на піску футбольному, щоб хоч якось замилити очі людям своєю "благодійністю":(...
Ответить
+1
0
Baium (Черкассы)
были бы прикольно с 22 по 26 января xD
Ответить
0
0


Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...