В Києві стартує відбірковий етап Чемпіонату Європи з пляжного футболу


В Києві стартує відбірковий етап Чемпіонату Європи з пляжного футболу

Федерація Футболу України, Київська Міська Державна Адміністріція та Асоціація Пляжного Футболу України запрошують на прес-конферецію з приводу старту в Києві відбіркового етапу Чемпіонату Європи з пляжного футболу.

Прес-конференція відбудеться у четвер, 23 травня о 14-ій годині в київському Гідропарку в ВІП-залі стадіону пляжного футболу "Укртелеком Арена". Він розташований в середині Долобецького острова поряд з пляжем "Венеція".

На прес-конференції будуть присутні президент Асоціації Пляжного Футболу України Сергій Харченко, головний тренер збірної України Сергій Кучеренко, кращий голкіпер клубного Чемпіонату Європи-2013 Віталій Сидоренко.

Відбірковий тур Чемпіонату Європи з пляжного футболу пройде з 24 по 26 травня у "Місті Спорту" київського Гідропарку. У турнірі візьмуть участь одни з найсильніших збірних континенту – Франція, Швейцарія, Польща та Україна.

Прохання підтвердити присутність на прес-конференції чи відмовитись за телефоном: 093 000 19 75, прес-аташе АПФУ Лев Галушко.

Крім того, прес-служба Асоцiацiï пляжного футболу України оголошує про початок акредитації представників засобів масової інформації на відбірковий тур Чемпіонату Європи з пляжного футболу. Термін проведення акредитації до 14.00 - 24.05.2013.

Заявки за телефоном: 093 000 1975

Еmail: gl75@ukr.net

Следите за нами:

В статье: Пляжный футбол

Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (0)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти


Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...