Телетрансляції кубкового матчу "Карпати" – "Динамо" країна не побачить?. 17-03-2006 Кубок Украины - UA-футбол
Кубок Украины
Схоже що в "Карпатах" все поставлено на комерційну основу, навіть на шкоду українським вболівальникам...
Кубок Украины Таблица Новости Команды Бомбардиры
17.03.2006
пятница
15:32
Телетрансляції кубкового матчу "Карпати" – "Динамо" країна не побачить?
Рейтинг публикации
Схоже що в "Карпатах" все поставлено на комерційну основу, навіть на шкоду українським вболівальникам...

Схоже, що вболівальники не зможуть побачити на своїх телеекранах перший матч 1/2 фіналу Кубка України між "Карпатами" та київським "Динамо", який пройде у Львові 22-го березня. Як стало відомо, жоден з телеканалів, який вів переговори з львівським клубом не зміг домовитися про трансляцію двобою.

У переговори про трансляцію поєдинку вступали канали "Мегаспорт", "Перший національний" та СТБ. За інформацією з достовірних джерел відомо, що "Карпати" просили за трансляцію цього матчу 20 тисяч доларів, але президент київського "Динамо" Ігор Суркіс відмовився платити дану суму.

Дещо роз`яснимо ситуацію. В умовах специфічності українського футболу та його відносин з телебаченням, канали не платять клубам грошей за трансляцію матчів вітчизняного чемпіонату. І якщо клуб, який не володіє правами на показ того чи іншого матчу має намір домовитися про показ гри правами на яку володіє інший клуб, то він, в першу чергу, домовляється з іншим клубом, а посередником у цих переговорах стає талеканал. У випадку з "Каратами" дану суму мало б спачувати київське "Динамо".

Нагадаємо, що за показ матчу 1/4 фіналу Кубка "Капати" – "Шахтар" львівський клуб поставив ціну в 100 тисяч доларів, донецький клуб відмовився, а тому гру уболівальники так і не побачили.

Підтвердив інформацію про те що переговори про телетрансляцію матчу "Карпати" –"Динамо" пройшли безуспішно і директор "Карпати Спорт Маркетинг" Ігор Дедишин. За його словами, вони вели переговори з "Мегаспортом", "Першим національним", "СТБ" та "Інтером".

Пан Дедишин не підтвердив інформацію про те, що за "картинку" гри вони запросили суму в 20 000 доларів і помітив, що сама цифра не оговорювалася. Хоча, тоді не зрозуміло, як же проводилися переговори...

"У нас не вийшло домовитися з представниками українських телеканалів про телетрансляцію гри "Карпати" – "Динамо". Телеканали звернулися до нас вже запізно. Однією з причин цього стало те, що програма даних телеканалів на час початку гри вже була складена. По СТБ в цей час показують фігурне катання, по "Першому національному", здається "Мегалот". "Мегаспорт" просто відмовився вести переговори. Як нам відомо, "Інтер" принципово не показує матчі національного чемпіонату та Кубку", - зазначив Дедишин.

На питання, чи є шанс, що матч "Карпати" – "Динамо" все-таки покажуть, Дедишин помітив, що можливо вдасться домовитися з якимось з російських каналів...

Те що в "Карпатах" все поставлено на комерційній основі, навіть на шкоду українським вболівальникам, відчули на собі і представники не такої вже й багатої "Національної радіокомпанії України", яка збиралася коментувати цей матч для радіослухачів.

У "Карпати Спорт Маркетинг" "Національній радіокомпанії" заявили, що за підготовку радіотрансляції вони повинні сплати гроші, але не зазначили саму суму. Відзначимо, що "Національна радіокомпанія України" безкоштовно вела трансляцію матчів єврокубків київського "Динамо" і "Шахтаря".

P.S. Після виходу матеріалу до редакції зателефонував Ігор Дедишин і вирішив розкрити стартову суму, яку виставляли для телеканалів за показ гри "Карпати" -"Динамо" - це 100 тисяч доларів. Пан Дедишин просив нас назвати джерела, які назвали нам цифру в 20 000 доларів...

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: "Чемпіон"
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com