Леван Кенія: Фанати чекали від нас перемоги і ми не мали права їх підвести ᐉ UA-Футбол
Кубок Украины
01.11.2012
20:23
Леван Кенія: Фанати чекали від нас перемоги і ми не мали права їх підвести

Грузинський хавбек практично 105 хвилин провів на бровці, адже він опинився в запасі. Ніколай Костов вичекав до останнього, поки захисники «Металіста» втомляться, і лише тоді кинув у бій свого Джокера. Останній віддячив йому та всьому Львову забитим голом.

«Мені дуже приємно, що вдалося забити важливий і переможний гол. Я неймовірно щасливий! Цікаво було б подивитися повтор цього епізоду, бо зараз я про нього нічого не можу сказати – усе відбулося дуже швидко. Здається, що я тоді вперше до м’яча торкнувся (сміється). Коли розминався біля бокової лінії, то дивився за грою. Бачив, як б’ються мої партнери, хотів їм допомогти. Але на заміну треба було виходити з максимальною концентрацією, бо фанати чекали від нас перемоги і ми не мали права їх підвести. Знаєте, за ці 15 хвилин, що я провів на полі, навіть встиг втомитися – настільки виснажливою була ця гра. А наших фанів я прошу підтримувати так нас у кожній грі – ми їм віддячимо» – сказав Леван Кенія.

Матч 1/8 Кубка України завершився перемогою львівської команди над "Металістом" у додатковий час - 2:1.