"Карпати". Молодь: нічия з ангольцями. 25-01-2010 Дублеры - UA-футбол
Дублеры Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас
25.01.2010
09:33
"Карпати". Молодь: нічия з ангольцями

Команда Романа Толочка зіграла внічию у своєму другому матчі на турецьких зборах в Антальї. Суперником карпатівської молодіжки була екзотична команда – «Атлетіко Ліболо» з Анголи.

«Карпати»: Пацан, Гірський (Тістик), О. Тарасенко, Є. Тарасенко (Гордійчук), Сагайдак, Куцяба, Мартинюк, Луцик, Сворак, Фурта (Омельченко), Габовда.

Вилучення: Гірський.

Африканці повели в рахунку, але «Карпати» швидко відігралися – після подачі з флангу, Сворак скинув м’яча Куцябі, який точно пробив у сітку. Невдовзі «зелено-білі» забили вдруге – після кутового в карному майданчику ангольців виникло непорозуміння, яким скористався Ярослав Мартинюк (на фото) – удар з 8 метрів і 2:1. Правда, перемогти лідеру молодіжної першості не вдалося – африканці відігралися у середині другого тайму.

«Карпати» не змогли задіяти всіх футболістів – не було у складі капітана Андрія Гурського, у якого виникли проблеми з ногою. Змушений був попросити заміну Юрій Фурта. А ще у першому таймі, через удар ззаду з поля вилучили Степана Гірського. Правда, у товариських матчах грубіянів можна змінювати – замість правого захисника вийшов номінальний центральний півзахисник Ігор Тістик. А у другому таймі травми зазнав інший фланговий бек Андрій Сагайдак. Його замінити вже було ніким, тож 25 хвилин команда догравала в меншості.