Новини з резервного складу ПФК "Олександрія". 13-01-2012 Дублеры - UA-футбол
Чемпионат Украины (U-21)
Дублеры Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас
13.01.2012
пятница
12:01
Новини з резервного складу ПФК "Олександрія"
Рейтинг публикации

Підопічні молодіжного складу ПФК «Олександрія», яким опікується тренер В.Чернишенко з 7-го січня 2012-го року вийшли з зимової відпустки. Після закінчення чергового тренування наш кореспондент взяв інтерв’ю в Вадима Чернишенка.

- Чи великі зміни в команді будуть і над чим сьогодні працює команда?

- Відразу після новорічних свят 7-го січня молодіжний склад ПФК «Олександрія» зібрався на навчально-тренувальній базі в повному складі. На сьогоднішній день команду залишили 2 гравці 1991-го року, які не можуть конкурувати з гравцями основного складу. На їх місце переглядаємо футболістів 1993-94-х років народження. Щоденно, починаючи з першого дня, включно по 18 січня працюємо в дворазовому навчально-тренувальному режимі. За цей період проведемо 2 контрольних матчі. Останній збір перед початком другої частини Першості проведемо в Криму.

- На кого опираєтесь в підборі кадрів?

- Сьогодні в команді 85% складають футболісти Кіровоградської області (3-4 гравця з інших міст України, - авт.). Це в основному наші олександрійські гравці, що набували перші ази футбольної майстерності в «Аметисті». Завдання – награвати місцеву обдаровану молодь з подальшою перспективою. 13-го січня о 13 годині на стадіоні зі штучним покриттям проведемо перший контрольний матч зі збірною вільних агентів України. Настрій в команді гарний, всі гравці справно віддаються тренувальному процесу.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційно-аналітичний центр ПФК «Олександрія»
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]