Дублеры Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас
31.01.2012
вторник
20:03
Два спаринги молодіжного складу "Волині"

Молодіжний склад «Волині», який нині перебуває на тренувальному зборі у Криму, сьогодні провів й свої перші контрольні поєдинки. Згідно планів тренерського штабу, команда в один день зіграла відразу два матчі різними складами.

У першому з них лучанам протистояв молодіжний склад донецького «Металурга». Початок зустрічі виявився доволі насиченим на події – суперники діяли активно і доволі часто створювали загрозливі ситуації поблизу воріт один одного. Втім, першими у грі відзначилися лучани, коли Тарас Коблюк чудовим ударом із штрафного забив гол у ворота «Металурга». Втім, у середині тайму донеччани зрівняли рахунок, реалізувавши одинадцятиметровий. Та на перерву команди пішли все ж за переваги «Волині» – Ціколія наважився на удар з далекої відстані і шкіряний затріпотів у сітці – 2:1. На жаль, після перерви втримати перевагу нашим землякам не вдалося. Незважаючи на загалом непогану гру у виконанні молодих волинян, суперники на самому початку тайму зуміли зрівняти рахунок, а згодом ще тричі зуміли вразити ворота Костюка. У підсумку – прикра поразка 2:5.

«Волинь» (мол.) Луцьк – «Металург» (мол.) Донецьк 2:5 (2:1)

«Волинь-М»: Костюк, Староста, Луценко, Никитюк, Медвєдєв, Коблюк, Малаха (Смірнов, 46), Д.Пилипчук, Ціколія, Бочак, Бобошко (Петрук, 46)

Голи: Коблюк (15), Ціколія (42)

У другому матчі суперником лучан став один із лідерів молодіжної першості – луганська «Зоря». Намагаючись реабілітуватися за попередню невдачу, луцька команда провела цю гру більш зібрано. До перерви суперники діяли на рівних, однак втілити свої старання у голи нікому так і не вдалося. А от після перерви лучани додали в швидкості й зуміли створити ряд серйозних загроз воротам луганців. Одну з них в середині тайму й вдалося реалізувати – Подригуля у фірмовому стилі промчав по флангу й віддав пас у центр на Акімова, який і переправив м’яч у ворота. До завершення поєдинку жодному із суперників відзначитись так і не вдалося і, таким чином, матч завершився перемогою «Волині» – 1:0.

«Волинь» (мол.) – «Зоря» (мол.) Луганськ 1:0 (0:0)

«Волинь-М»: Сослюк, Щедрий, Циркуненко, Приндета, Лащенко, Подригуля, Ряшко (Марковець, 46), Жук, Радченко (Акімов, 46), Мучак, Баденчук

Гол: Акімов (65)

Наступні спаринги на зборі молодіжний склад «Волині» проведе 4-го лютого. Цього дня лучани зустрінуться спочатку із молодіжним складом сімферопольської «Таврії», а потім – з харківським «Геліосом».