Анатолій Пісковець: "Cуть роботи дубля "Волині" - підготовка гравців для "основи". 02-03-2012 Дублеры - UA-футбол
Чемпионат Украины (U-21)
Дублеры Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас
02.03.2012
пятница
13:20
Анатолій Пісковець: "Cуть роботи дубля "Волині" - підготовка гравців для "основи"
Рейтинг публикации

Сьогодні, 2 березня, молодіжна команда луцької «Волині» стартує у весняній стадії першості України у матчі проти «Олександрії». Під час зимової паузи команда провела два повноцінних збори – на Закарпатті та в Криму, а також зіграла на турнірі у Київській області, де пробилася до півфіналу і тільки серія післяматчевих пенальті у грі з ФК «Путрівка» (9:10) зупинила підопічних Анатолія Пісковця.

Прес-служба ФК «Волинь» запитала в головного тренера дублю про стан справ у команді.

- Анатолію Павловичу, чи вдалося здійснити задумане під час зимових зборів?

- Ми переглянули близько 30 новачків, які прагнули посилити молодіжну команду. Мали для цього добрі умови в Ужгороді, Куйбишево (Крим) та на турнірі пам`яті Щанова. Заявили до команди тільки чотирьох, з якими, вважаю, можемо плідно працювати, якщо, звісно, хлопці не знизять рівень вимог до себе.

- Чим заімпонували вам захисники Артем Щедрий та Олег Луценко і хавбеки Юрій Малаха та Іван Мучак?

- Хвалити їх не буду – прочитають і на "зіркову хворобу" занедужають. Скажу лише, що на цих позиціях у команді були проблеми раніше. Щедрий і Луценко мають достатню кваліфікацію, бо вчилися у школах «Динамо» і «Шахтаря». Та й з Івана Мучака, ковельського хлопця, можна щось зліпити, має позитивні риси.

- Якими будуть турнірні завдання молодіжної команди «Волині»?

- Покривив би душею, якби заявив, що головне у нашій роботі – це тільки "награвати склад, готувати поповнення"… Будь-який тренер чи гравець прагне вигравати у кожному конкретному матчі. Так і налаштовую хлопців. Хоча, звісно, маю намір вряди годи пропонувати Анатолію Васильовичу принаймні одного-двох виконавців для основної команди. Зірок з неба не хапатимемо, але плани у цій царині дуже честолюбні. Отож, якісна селекція і допомога основній команді – це завдання №1 для "молодіжки".

- Молодь часто нестабільно грає. Блисне раз-другий і відходить у тінь…

- Не без того. Треба бути більш терплячими стосовно таких талантів, не рубати з плеча. Крок за кроком підтягувати їхній рівень достукатися до серця і душі кожного гравця, дати зрозуміти, що якщо хлопець має талант – все в його руках, тобто в ногах і голові.

- Яким чином тренер може втілити цю думку на практиці?

- Способів – безліч. Приміром, ми добиралися до Дніпропетровська потягом, їхали разом із головною командою. Молодь бачить. Що до неї така ж увага, як до "основи", про неї дбають, вона живе у таких же умовах, як досвідчені гравці, обидві команди спілкуються. Хочеться вірити, що ми знайдемо ключики до сердець наших юних дарувань…

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: fc.volyn.net
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com