Лист вболiвальникiв ФК "Карпати" Львiв до вболівальників ФК "Зоря" Луганськ. 22-01-2006 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Футбольне протистояння таких клубів як "Зоря" та "Карпати" іде лише на користь українському футболу...
22.01.2006
воскресенье
22:13
Лист вболiвальникiв ФК "Карпати" Львiв до вболівальників ФК "Зоря" Луганськ
Рейтинг публикации
Футбольне протистояння таких клубів як "Зоря" та "Карпати" іде лише на користь українському футболу...

ФК "Зоря" Луганськ, будучи одним із головних претендентів на завоювання звання чемпіона першої ліги, а відповідно і на підвищення в класі, завершивши перше коло чемпіонату на першому місці, довів, що є сильним, амбіційним клубом, якому до снаги вирішувати складні завдання і у вищій лізі вітчизняного футболу. Підсилює думку про це і величезна армія палких вболівальників цього самобутнього клубу, у якого найкраща в першій лізі відвідуваність домашніх матчів . Багато клубів вищої ліги можуть тільки мріяти про таку кількість вболівальників на рідному стадіоні. Нам приємно мати такого серйозного суперника , щоб у чесній спортивній боротьбі виявити переможця змагань у першій лізі.

Футбольне протистояння таких клубів як "Зоря" та "Карпати" іде лише на користь українському футболу. Такі матчі викликають ажіотаж на стадіонах. Підтвердженням цьому є матч між нашими командами у Луганську, який встановив рекорд за відвідуваністю першого кола. Виходячи з цього - нам би дуже хотілось, щоби дві путівки у вищий дивізіон за результатами змагань вибороли обидва наші клуби. Але останнім часом почала з"являтись тривожна інформація про стан справ у ФК "Зоря". Ходять чутки, що клуб взагалі може припинити своє існування, а керівництво клубу не дуже ці чутки і заперечує.

Ми, вболівальники ФК "Карпати", стурбовані таким станом речей у ФК "Зоря" та цілком підтримуємо Вас, відданих фанів команди, які до кінця прагнуть відстоювати право Луганська мати футбольну команду рівня вищої ліги, право луганських вболівальників на футбол високого класу. Ми надіємося, що ваші теперішні труднощі - тимчасові. І ми віримо - через короткий час наші команди зустрінуться на футбольному полі, як клуби вищої ліги!

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: З повагою та підтримкою – вболівальники ФК «Карпати»
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com