Контрольний матч. "Дніпро" (Черкаси) - "Поділля" 0:2. Завершили збір на мінорній ноті. 28-02-2006 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Це був завершальний матч другого навчально-тренувального збору у Євпаторії...
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
28.02.2006
вторник
15:09

"Дніпро" (Черкаси) - "Поділля" (Хмельницький) 0:2

Склад "Дніпра": Дейнеко (Панічев, 56), Лелюк, Тарасенко, Хлапонін, Мікла-шевич (Єрмак, 72), Літовчак (Крамар, 72), Кобзар (Городов, 46), Собкович (Дудник, 46), Варивода (Князєв 53), Римшин (Бесараб, 58), Качур (Івлєв, 66).

Це був завершальний матч другого навчально-тренувального збору у Євпаторії.

Гра пройшла за рівної боротьби, але вдача була на боці "Поділля". На 31 хвилині рахунок у матчі відкрив Валентин Горкун, що нині перебуває на оглядинах у хмель-ницькому клубі (за ФК "Черкаси" у 1999-2002 роках Валентин провів 78 матчів забив 12 м'ячів). На 54 хвилині потужний дальній удар, внаслідок рикошету м'яч змінює нап-рямок польоту - 0 : 2. Сповнені великого бажання наші футболісти намагались відіг-ратись - за останні 20 хвилин матчу суперники лише раз зуміли перейти центр поля.

По завершенні матчу ФК "Дніпро" вирушив до Черкас.