Івано-франківський "Спартак" обігрує ФК "Бершадь" та готує презентацію Народного футбольного клубу. 09-03-2006 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Презентація відбудеться під час матчу першості між командами „Спартак” та „Поділля”
09.03.2006
четверг
18:44
Івано-франківський "Спартак" обігрує ФК "Бершадь" та готує презентацію Народного футбольного клубу
Рейтинг публикации
Презентація відбудеться під час матчу першості між командами „Спартак” та „Поділля”

Зважаючи на ту обставину, що ПФЛ України перенесла стартові матчі другого кола, керівництво НФК "Спартак" вирішило продовжити перебування команди на зборах у Криму до 10 березня.

Відтак 8 березня підопічні Ігоря Юрченка провели у Молодіжному п'ятий, понадплановий, поєдинок. Суперником франківців став ФК "Бершадь". "Спартак" переміг - 3:0. Голами у цьому поєдинку відзначилися Михайло Ткачук, Ігор Ільків і Тарас Гамарник.

Також, у середу, 8 березня, відбулось засідання організаційного комітету по підготовці та проведенню презентації Народного футбольного клубу „Спартак”. У засіданні взяли участь голова оргкомітету, голова олбдержадміністрації Роман ТКАЧ, співголова оргкомітету, заступник міського голови Івано-Франківська Олег Синютка, а також президент НФК „Спартак” Тарас Клим та інші.

Як повідомив президент НФК Тарас Клим, презентація Народного футбольного клубу „Спартак” відбудеться під час матчу першості України з футболу між командами „Спартак” (м.Івано-Франківськ) та „Поділля” (м.Хмельницький) 18 березня на стадіоні „Рух”.

Під час засідання оргкомітету були розподілені обов’язки та визначені ділянки роботи. Голова організаційного комітету Роман ТКАЧ зазначив, що завдання організаторів полягає в тому, що на належному рівні презентувати народний клуб, створити хороше спортивне свято і в жодному разі не перетворити футбольний матч у політичну акцію.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Офiцiйний сайт ФК "Спартак" Iвано-Франкiвськ
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com