Зміни у ФК "Львів". 07-04-2007 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Директором ФК "Львів" призначено Романа Лабу

Александр Паук
07.04.2007
суббота
20:35
Зміни у ФК "Львів"
Рейтинг публикации
Директором ФК "Львів" призначено Романа Лабу

Після низки невдалих матчів у першості України у ФК «Львів» відбулися перестанови та зміни. Відтак у відставку подали директор - Ростислав Заремба, начальник команди - Ігор Цюпа, головний тренер – Богдан Бандура, старший тренер – Андрій Чіх та тренер – Тарас Павліш.

Львівських футболістів до звітного поєдинку проти ужгородського «Закарпаття» (11 квітня) готуватиме В’ячеслав Мавров, який досі працював у тренерському штабі ФК «Львів». Директором ФК «Львів» призначено Романа Лабу.

Довідка

ЛАБА Роман – народився 30.11.1966 р. в селі Сороки-Львівські (Львівщина). Вихованець львівського футболу (школа СКА). Перший тренер – Ігор Андрійович Польний. Зріст 182 см, вага 78 кг. Виступав за команди: “Зірка” (Бердичів), “Торпедо” (Луцьк), “Карпати” (Львів),“Буковина” (Чернівці), “Верес” (Рівне), “Норд-АМ-Поділля” (Хмельницький), “Скала” (Стрий), ”Кремінь” (Кременчук), “Скіфи” (Львів), ФК «Добросин», “Гарай” (Жовква). Майстер спорту України. На тренерській роботі з 1996 р. Тренував команди: ФК «Добросин», “Гарай” (Жовква), «Верес» (Рівне), «Княжа» (Добромиль). У футбольному клубі «Львів» працював з 2006 р. на посаді керівник спортивно-організаційного відділу. З 6 квітня – директор ФК «Львів».

МАВРОВ В’ячеслав – народився 18.01.1960 р. у місті Коркіно (Челябінська обл., Росія). Вихованець стрийського і львівського футболу (школа ЛУФК). Перші тренери – Леонід Петрович Кухар та Валентин Іванович Борейко. Зріст 177 см., вага 76 кг. Виступав за команди: «Скала» (Стрий), «Поділля» (Хмельницький), «Карпати (Кросно, Польща). На тренерській роботі з 2001 р. Тренував команди: «Цементник» (Миколаїв), «Сокіл» (Золочів), «Скала (Стрий), «Газовик-Скала» (Стрий). У футбольному клубі «Львів» з 2006 р. З 6 квітня виконуючий обов’язки головного тренера ФК «Львів».

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com