Іващенко повертається до Києва. 20-04-2007 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Капітан "Оболоні", виводячи 16 квітня, партнерів на футбольне поле не здогадувався, що не мине й десяти хвилин гри, і він полишить поле

Олександр Паук
20.04.2007
пятница
12:05
Іващенко повертається до Києва
Рейтинг публикации
Капітан "Оболоні", виводячи 16 квітня, партнерів на футбольне поле не здогадувався, що не мине й десяти хвилин гри, і він полишить поле

Валерій Іващенко, капітан київської „Оболоні”, виводячи у понеділок, 16 квітня, партнерів на футбольне поле львівського стадіону СКА не здогадувався, що не мине й десяти хвилин гри проти ФК „Львів,” і він полишить поле. Саме так сталося. Після випадкового зіткнення у центрі поля з партнером Коваленком, Іващенка у напівпритомному стані, положили на ноші. Біла карета з великим червоним хрестом, перевищуючи швидкість, мчала з потерпілим тісними вулицями старовинного Львова до міської лікарні швидкої допомоги.

Черговий лікар, Ігор Іванович Стадович, миттєво приступив до роботи щоб зібрати усі кістки на обличчі спортсмена. Дякувати Богу і хірургу, все обійшлося добре. Операцію зроблено якісно та професійно.

Футболіст прийшов до тями і поступово позбувається болю. За словами Іващенка, травма сталася на рівному місці. - Я готувався головою перехопити верховий м’яч, щоб організувати атаку, - розказує гравець. - Раптом у мене на великій швидкості врізався колега. Прикро, що так сталося. За межами поля я продовжував подумки перебувати у грі. Пам’ятаю, як Булатовіч підбіг до мене і сказав: „Валерію, цей гол присвячуємо тобі!” - На знак солідарності я ще підняв руку, але на більше не спромігся. Втратив свідомість. Приємно, що команда здобула перемогу. У психологічному плані вона нам була дуже необхідна. Ми довели, що залишаємося єдиним колективом, який спроможний на хороші результати,” - констатував футболіст.

- Перебуваючи у лікарні, я не залишився один зі своєю проблемою. Мене провідували партнери Онисько і Гурка, тренер Артемович і лікар команди Борзов та представники ФК „Львів”. Львівський медперсонал поставився до мене дуже добре. Так що, усім дякую за підтримку і допомогу. Скоро повернуся до Києва. Але коли вийду на поле цього ще не знаю. Місяць-два ще відпочиватиму. Я безмежно радий, що саме у Львові, на кордоні двох держав, дізнався про історичну звістку, яку оприлюднив президент УЄФА Мішель Платіні. Україна і Польща - організатори чемпіонату Європи 2012 р. Це прекрасно, а коли так все добре, то і про біль забуваєш швидше, - з оптимізмом сказав Іващенко, капітан ФК „Оболонь”.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com