Первая лига
Первая лига

Первая лига - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

"Прикарпаття" повертається


У вівторок, за дві доби до старту першості України 2007-08 рр., франківські журналісти нарешті отримали інформацію щодо тієї команди, яка представлятиме обласний центр у першій лізі

"Прикарпаття" повертається
Володимир Горощак Автор UA-Футбол

У вівторок, за дві доби до старту першості України 2007-08 рр., франківські журналісти нарешті отримали інформацію щодо тієї команди, яка представлятиме обласний центр у першій лізі. Як і очікувалося, вона отримала нову-стару назву – „Прикарпаття”. Створено і однойменний футбольно-спортивний клуб.

Голова ради засновників ФСК „Прикарпаття”, міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус повідомив, що, крім нього, свої підписи на установчих документах поставили перший заступник голови ОДА Андрій Романчук, ректор технічного університету, президент ФК «Факел» Євстахій Крижанівський та президент асоціації «Футбол-Захід» Анатолій Ревуцький. Останній після шестирічної перерви знову став президентом „Прикарпаття”. Виконавчим директором клубу призначено директора МЦС „Рух” Івана Слюсаря, який у середині 90-х вже „асистував” Ревуцькому.

Анатолій Миколайович зауважив, що „друге входження в одну й ту ж ріку” далося йому непросто. Сумнівів вистачало, адже за плечима досвід 12-ти років керування „Прикарпаттям” (1989-2001 рр.). А траплялося усяке… До того ж, нині Ревуцький очолює Комітет чесної гри ФФУ, тож роботи йому не бракує.

Віктор Анушкевичус каже, що незабаром до числа засновників увійдуть кілька бізнес-структур, які й повинні гарантувати фінансове благополуччя клубу. Називати конкретні прізвища міський голова не захотів, однак саме в цей момент у прес-центрі стадіону „Рух” з’явився відомий на Прикарпатті бізнесмен Анатолій Попадюк (був президентом клубу у сезоні 2001-02 рр.). Як одразу з’ясувалося, він вже дав згоду на входження у проект.

Чи використовуватиме «Прикарпаття» нову символіку, чи послуговуватиметься старою, наразі достеменно невідомо. Ревуцький продемонстрував якийсь ескіз, який здаля нагадав емблему сімферопольської «Таврії», виконану, щоправда, в інших тонах. Не виключено, що на символіці клубу знову з’явиться цифра 1989 – рік сторення ФК „Прикарпаття”, хоча під цією назвою команда виступає з 1981 р.

Нагадаємо, що саме в 1981-му івано-франківський „Спартак” було передано на баланс оборонного підприємства «Позитрон». Оскільки представники військово-промислового комплексу виступали під прапорами спорттовариства „Зеніт”, то й постало питання про заміну назви. На „Позитроні” функціонував спортклуб „Кристал”, у першій жіночій лізі з гандболу успішно виступала однойменна жіноча команда (була призером змагань). Проте, щоб не плутати із „Кристалом” з Херсону (була така команда), футбольний колектив вирішили назвати „Прикарпаттям”. Хоча стадіон „Спартак” все ж таки перейменували на „Кристал”...

Нині це стадіон „Рух”. З кінця 1986 р. він перебуває у стадії реконструкції! І кінця-краю їй не видно. Минулого року під усну домовленість з однією із фінансово-промислових груп (йдеться, очевидно, про „Приват”) було розроблено грандіозний проект розбудови спорткомплексу. Він передбачав, що поряд із чашею стадіону виростуть готель, відпочинковий комплекс з басейнами та спортзалами, критий футбольний манеж, який за потреби легко перетворювався б на концерний чи виставковий комплекс, тощо. Однак, за словами Віктора Анушкевичуса, співпраця з потенційним інвестором заштопорилася. Нині йде доопрацювання проекту. Не виключено, що за його часткове втілення у життя візьметься хтось із нових засновників клубу.

Клубна казна ФСК „Прикарпаття”, як свідчать слова міського голови, поки що не наповнена. „Ми порахували, що на стартовий відрізок сезону – збори, заявковий внесок, комплектацію та ін. потрібно 400 тисяч гривень, - говорить В. Анушкевичус. - 400 тисяч у нас є. Яким буде загальний бюджет? Загальновідомо, що клубові першого дивізіону потрібно на сезон не менше 5 млн. грн.”

Щодо кадрового потенціалу, то кольори „Прикарпаття” наразі у повному складі захищатимуть екс-гравці „Факела”, а отже, у новому чемпіонаті Івано-Франківськ представлятиме ще більш молода команда, ніж торік. Проте, на відміну від „Спартака”, нинішній колектив взагалі немає досвіду виступів на такому рівні. За винятком Тофана, Микуляка, Салія і, частково, Худоб’яка з Іконніковим. Все це наштовхує на думку, що франківцям знову світить боротьба за надцяті місця. Якщо, зрозуміло, клуб не зуміє доукомплектуватися. Трансферне вікно в чемпіонаті України зачиниться 31 серпня.

Щодо „Спартака”, то, як каже Віктор Анушкевичус, на момент його приходу у мерське крісло клуб уже розвалювався і врятувати його можливості не було. А свої фінансові зобов’язання перед „Спартаком” міськвиконком навіть перевиконав, підставляючи плече у найскрутніші хвилини. Днями з’ясується, чи виступатимуть „червоно-білі” у другій лізі. Прийнаймні серед учасників змагань франківців поки що фігурують. Свій перший матч нового сезону їм належить зіграти 25 липня у Білій Церкві проти „Росі”.


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (43)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Книголюб (Харьков)
В нашому суспільстві дійсно є багато совка, від якого треба позбавлятись, і то чим швидше тим краще... А я не хочу от совка избавляться, поэтому будем боротьтся.
Ответить
0
0
hateman (Stanislawiw)
Книголюб (Харьков) 22.07.07 00:39 Не говори дурниць. В нашому суспільстві дійсно є багато совка, від якого треба позбавлятись, і то чим швидше тим краще... Інша річ, що назва Спарак - не совкова, і те що Спартак є в Москві чи ще десь - нічого не означає. Це славна команда, імя і традиції якої треба берегти. Viva Спартак!!! Viva Прикарпаття!!!
Ответить
0
0
hateman (Stanislawiw)
Фанат Дніпра (Дніпропетровськ) 20.07.07 23:40 На рахунок назви твого міста і на рахунок дискусії повністю погоджуюсь. Я поважаю твою думку, як і думку всіх тих, хто підтримує відродження Прикарпаття. Я теж колись вболівав за Прикарпаття, бо коли мені було 2 роки команда вже носила таку назву. І всі ті, хто зараз є фанами Спартака теж починали з Прикарпаття, бо їхньої команди тоді просто не існувало... Так що всім раджу задуматись. Ми виросли з цією командою... З іншого боку, я зараз сам вболіваю за Спартак, бо це традиції і Слава нашого міста, за цю команду вболівали наші батьки і діди, і я буду підтримувати її в будь-якій лізі. А на рахунок Прикарпаття... Його ніколи не буду вважати ворожим, а навпаки.
Ответить
0
0
Книголюб (Харьков)
Фанат Дніпра (Дніпропетровськ) 20.07.07 23:40 Дискусию я могу вести, но надоело на каждой второй ветке видеть Ваши сообщения - "это коммунистическое название его надо сменить". По какому праву Вы навязываете свое мнение другим. Я же Вам не говорю на каждой ветке "смените свой ник - Вы не фанат, так как ..." Раз Вы такой противник советской власти то начните с себя: Вы,наверняка, родились до 1 декабря 1991 года, значит Вы продукт совдепивщины, значит(по Вашим словам) надо от этого избавляться - так что ждем-с самоликвидации.
Ответить
0
0
Фанат Дніпра (Дніпропетровськ)
Книголюб (Харьков) 20.07.07 22:11 Якщо тобі буде цікаво я не підтримую назву Дніпропетровськ,тому що знаю на честь якої персони місто називається.Я не підтримую назву Катеринослав,тому що знаю на честь кого воно називається. Краще вже Дніпровськ чи назва Січеслав. Я не хворий. А ви явно начитались напевно літератури під патронатом КПСС. Я можу зрозуміти,що ви не погоджуєтесь з моєю думкою,але починати переходити на образу - це лише ознака вашої безграмотності та невміння вести конструктивну дискусію.
Ответить
0
0
Книголюб (Харьков)
Фанат Дніпра (Дніпропетровськ) 20.07.07 13:03 Не ты явно болен. Пойди почитай историю, хотя бы. Социалистической Польша стала после 1945 года, а тебе человек пишет за 30-е. Чего ты тогда пишешь Днепропетровск? Пиши Екатеринослав.Ах нет, ты ж, наверно, не знаешь даже в честь кого назван твой город, наверное, думаешь,что в честь Петра 1. Задолбали эти деревенские неучи.
Ответить
0
0
Фанат Дніпра (Дніпропетровськ)
Ліміта (Киев) 20.07.07 12:59 Я такий же ботанік,як ти космонавт. Назва Прикарпаття краще підходить команді з Івано-Франківська. До чого тут Спартак? Якщо ви не в курсі,то майже у всіх постсоціалістиних країнах були команди з назвами на кшталт Динамо,ЦСКА,Спартак,назви Стяуа,Црвена Звезда. І Польша до цієї кагорти відноситься. Я висловив свою думку,а те,що ви її так неадекватно сприймаєте - ну то ваші проблеми. Просто пора вже від цієї совдепівщини позбавлятися.
Ответить
0
0
Ліміта (Киев)
Фанат Дніпра (Дніпропетровськ) мені здається ти хворий закомплексований ботанік. як тобі такий факт? в 20-30 их роках в Галичині, де ніхто про совдепщину не чув була така українська команда як "Спартак" Перемишль, яка виступала в одній із польських ліг. Московського Спартака, з приводу якого в тебе, юначе, такі глибокі комплекси, тоді в природі ще не було....лікуйся одним словом....
Ответить
0
0
Фанат Дніпра (Дніпропетровськ)
Переміг здоровий глузд і команді з Івано-Франківська повернули нормальну назву, а не пронафталінену совдепівську,яку намагались залишити назавжди спонсори!!!
Ответить
0
0
Ліміта (Киев)
http://www.gk-press.if.ua/index.php?option=com_con... хороша стаття про Велику Команду
Ответить
0
0
Ліміта (Киев)
Selenger (Stanislawiv) 20.07.07 00:04 Друже, я так зрозумів, тобі все одно взагалі за кого фанатіти. Ти ж ніколи не відчував що таке скандувати "Вперед, Спартак, ми з тобою" наприклад в Сімферополі чи Сумах. Ти не отримував пис?дюлєй за те Спартак і тому тобі пох за кого вболівати. Ти ніколи не добирався собаками ночами через пів України тільки для того, щоб побачити гру Спартака. Завтра розвалиться Прикарпаття, створять Локомотив або Цементник ти і за них підеш "рубати", вони ж з Франика, так? Я собі не уявляю ситуацію наприклад у Львові, коли припустим Карпати під загрозобю зникнення, а ФК Львів виходить у вишку і весь двіж починає фанатіти за ненависний раніше ФК Львів. В них же теж не було ні одного трабла, як ти кажеш, але це нереально. Ми не просто так малювали баннер "Одне Місто, один Клуб, одні Кольори", бо для ВВ це не просто кусок полотна, а символ, честь і переконання. Я тебе не засуджую, вперед, катай за Прикарпаття, але ВВ (відсотків 80 точно) не шлюхи і за таке Прикарпаття (читай Факел) катати не будуть. Якби було реальне обєднання, традиційні кольори, можливі варіанти, а так, ми "пас".
Ответить
0
0
Cашок (Івано-Франківськ)
Selenger (Stanislawiv) 20.07.07 00:04 друк, а как ты тогда думаеш - за шо мы балели?))))) Есссесно за название, за Великий Клуб из Великого Города, за Цвета, ну и конечно за название... А терь что - теперь опять меняют название, меняют цвета, и всё такое... меня это заипало... и всё! мой клуб - это Клуб "Спартак" Ивано-Франковск, цвета моего Клуба - Красно-Белые - и уи а топ оф зэ лиг!) А за НедоПрикарпатье - отрыжку нашего любимого мера ануса и нефтяги с зелёно-белыми (знакомое цветосочетание) я болеть не буду... Блиа, мож будет FCSS хоть в чемпе области ... Честь дороже первой лиги!!!
Ответить
0
0
Книголюб (Харьков)
KOЛOБOK (Рiвне) 19.07.07 11:17Я з тобою не погоджуюся. От подивися. У Харковi скiльки професiональних клубiв? 5!! Металiст, ФК Харкiв, Гелiос, Газовик-ХГВ i Арсенал. Ваших харьхавчян тiльки цiкавить Метал. На решту, наcpatи. У столицi i у Донецьку таке саме. А тепер подумай, брат,що краще: 10 профi-команд, i тiльки одна потрiбна, чи 1 потужна яка нормально грає? Я и не против,чтоб у Вас была одна, но хорошая команда. Но Вы зациклились на названии, как будто в этом дело.Что мешало переименовать команду зимой и остаться в первой лиге,если дело в названии?В ИФ 3 или 4 раза меняли название туда-сюда, а воз и нынче там. Не на то Вы акцентируете внимание. А насчет Харькова ты не прав. У нас не любят Факов, но ходят на них 1500-2000, а к Гелиосу и Арсеналу нормальное отношение и ходят на них 600-900 зрителей, я считаю это нормально для 1 и 2 лиги, а Газовик только числится харьковским - это команда из области. Металлист это традиция, да и играет он сейчас хорошо.
Ответить
0
0
Selenger (Stanislawiv)
Cашок (Івано-Франківськ) Cашок (Івано-Франківськ) 19.07.07 23:27 та з тобов ніхто не споре респект тобі за виєзда і за всьо ! тіко я не розумію причин по яким ви не будете рубати за Пріку ... таке враження шо ви за назву вболівали , а не за клуб та і по-друге які з хвакела вороги ні одного фена ні однго трабла )))
Ответить
0
0
Cашок (Івано-Франківськ)
да ну вас всех нах... Скажу то, что говорил и в сумах, и в Киеве, и в бурштіне с далыной, и всюду: мы Спартак, вы говно! Я, как один из ВВ, заявляю что 70-80% его учасников на секторе не будет.... Selenger (Stanislawiv) 19.07.07 11:30 А ты скажи мне, друк, где твой "олд-скульный" ураган??? Да, кстати, у меня за Прикарпатье около 25 выездов... Кто больше ?)))
Ответить
0
0
Komunister (Lviv)
http://fcprykarpattya.pp.net.ua
Ответить
0
0
dreamteam_if (івано-франківськ)
не так важлива назва, до цього в франику виступали різні клуби, але то все було не серйозно. Нарешті повернувся в президенти Ревуцький, він має тьорки з київськими верхами і тільки за його часів в Прикарпаття були великі досягнення. Тепер аж можна очікувати серйозних досягнень у Івано-Франківську, і навіть не суть як та команда називається.
Ответить
0
0
Спартачина (Івано-Франківськ)
ПриКарпаття назавжди!!! Правда все ж таки краще б обєдналися!!!
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
Вітання іванофранківцям. Я сподівався, що нарешті повернеться давнє добре Прикарпаття, а не якийсь Спартак. Сподіваюсь в найближчому майбутньому Прикарпаття буде представляти галицький футбол у вишці.
Ответить
0
0
karpaty (Львів)
Вітання іванофранківцям. Я сподівався, що нарешті повернеться давнє добре Прикарпаття, а не якийсь Спартак. Сподіваюсь в найближчому майбутньому Прикарпаття буде представляти галицький футбол у вишці.
Ответить
0
0
СергійКо (Чернігів)
Слава! Слава! Хлопцям з Станіслава! Радий за вас! Чекаємо "Прикарпаття" в Чернігові
Ответить
0
0
fan_kos (Александрия)
KOЛOБOK (Рiвне) fan_kos (Александрия) я з вас в шоці нема шо робити , чи шо ? займіться своїми клубами ... ну нема шо людям робити .... ви зрозумійте у нас така традиція кожні 3-4 роки таке мутити )))) Selenger (Stanislawiv) 19.07.07 11:51 ------ З приводу традиції - то це ти правильно підмітив
Ответить
0
0
Selenger (Stanislawiv)
KOЛOБOK (Рiвне) fan_kos (Александрия) я з вас в шоці нема шо робити , чи шо ? займіться своїми клубами ... ну нема шо людям робити .... ви зрозумійте у нас така традиція кожні 3-4 роки таке мутити ))))
Ответить
0
0
fan_kos (Александрия)
fan_kos (Александрия) Та ти подумай логiчно, Прикарпаття це практично вчорашнiй Факел! http://pfl.com.ua/1.php?r=sklad&id=1605 KOЛOБOK (Рiвне) 19.07.07 11:40 Та я ж не спорю!!! А тілько навіщо це все... на це є правила... підкажи де почитати... Я особисто проти!
Ответить
0
0
KOЛOБOK (Рiвне)
fan_kos (Александрия) Та ти подумай логiчно, Прикарпаття це практично вчорашнiй Факел! http://pfl.com.ua/1.php?r=sklad&id=1605
Ответить
0
0
Selenger (Stanislawiv)
я особисто швиденько валю на домашку з Оболонню і всіх запрошую !!!!!!!!!!!!!
Ответить
0
0
Selenger (Stanislawiv)
Книголюб (Харьков) Вибачаюсь але ти тоже не дуже толерантно висловився ... Ліміта (Киев) не думаю шо все вже так однозначно вирішено у ВВ - я таке вперше від тебе чую , по-друге ВВ це ше далеко не більшість на секторі + по-ідеї я вже бачив чувака з олд скульного фан-клубу "Ураган" такшо старіки мають підтягнутись ,такшо мужик не спіши ...
Ответить
0
0
fan_kos (Александрия)
fan_kos (Александрия) Ти завжди у своєму стилi. Зайшов на другу лiгу, нагадив, ще кудись, нагадив, сюди прийшов, нагадив. Ти що заздриш що у твоєї Олександрiї нема такої пiдтримки. А у Спартака минулого сезону була одна з найкращих вiдвiдуваностей! KOЛOБOK (Рiвне) 19.07.07 11:17 -------------------------------------------------- І до чого тут гадіння??? І заздрість??? Ти мені поясни таку річ - ну виборола команда ФІ місце в першій - той най вонатам грає... а відродили ПІ то най здобудуть те право - от і все!!! А щодо підтримки Олександрії - що ти маєш на увазі - спонсорів чи вболівальників?? так є ж і ті і інші... А так - щасти ПІ (якщо на те пішло!!!)
Ответить
0
0
IBM (Dnipro)
"Клубна казна ФСК „Прикарпаття”, як свідчать слова міського голови, поки що не наповнена." Треба відкривати клюбний генделик з шавермою!
Ответить
0
0
KOЛOБOK (Рiвне)
Книголюб (Харьков) Я з тобою не погоджуюся. От подивися. У Харковi скiльки професiональних клубiв? 5!! Металiст, ФК Харкiв, Гелiос, Газовик-ХГВ i Арсенал. Ваших харьхавчян тiльки цiкавить Метал. На решту, наcpatи. У столицi i у Донецьку таке саме. А тепер подумай, брат,що краще: 10 профi-команд, i тiльки одна потрiбна, чи 1 потужна яка нормально грає? fan_kos (Александрия) Ти завжди у своєму стилi. Зайшов на другу лiгу, нагадив, ще кудись, нагадив, сюди прийшов, нагадив. Ти що заздриш що у твоєї Олександрiї нема такої пiдтримки. А у Спартака минулого сезону була одна з найкращих вiдвiдуваностей! Сергій з Станіслава (Станіслав) Не думаю що Прикарпаття вилетить. Але що займе надцяте мiсце, то це не буде великою несподiванкою. Ліміта (Киев) Не переживай, у Франiку завжди була хороша пiдтримка. Тим бiльше коли люди подивлятся на афiшу, i прочитають: Прикарпаття (...) 1 лiга, то стадiон буде наполовину заповнений.
Ответить
0
0
Ліміта (Киев)
фанатів у цієї "команди" не буде. всі ті, хто вболівали за Спартак не будуть дурачками і фанатіти за вчорашній ворожий "факел". Вайлд Весту на матчах цієї "команди" точно не буде. якби зробили об"єднання", то можна було б про щось думати, а так - умри fuckel!
Ответить
0
0
sauron (Киев)
Вітаю. Така команда нам потрібна. Кожний обласний центр повинен мати команду, щонайменше, у першій лізі...
Ответить
0
0
Сергій з Станіслава (Станіслав)
Не Надвірна, а Долина!
Ответить
0
0
Сергій з Станіслава (Станіслав)
А я що казав! Так і сталося. Якщо так далі піде, то від івано-франківщини залишиться тільки Нафтовик Надвірна. І в разі наступного вильоту нашого Прикарпаття (думаю, краще назвати Феніксом, ось вже 2 раз встає з попелу забуття), прийдеться виходити в першу лігу нафтовикам. А колись в 2 лізі було 4 клуби з івано-фравківщини, коли Ураган грав у вищій лізі. І сміх, і гріх!
Ответить
0
0
fan_kos (Александрия)
Таке шось!!! Потрібно таку практику припиняти раз і на завжди!!! Вийшов "Факел" той най надриваються там пупками в першій лізі... якшо зможуть!!! Прикарпаття - в другу лігу - а ні то взагалі в аматори, і хай виборюють право нга місце під сонцем, якщо це новостворений клуб!
Ответить
0
0
master23 (Chicago)
Вітаю Івано-Франківці! Нарешті матимем команду. Щиро надіюсь, що все у нас получиться.
Ответить
0
0
Firenze (Tegusigalpa)
Хто порве усіх на шмаття? - Це команда "Прикарпаття"!
Ответить
0
0
Книголюб (Харьков)
Selenger (Stanislawiv) Грубите парниша. Вспомните школу: от перемены слагаемых СУММА не меняется. У Вас там каждые 2-3 года наполеоновские планы, а потом вылет из ... лиги. Кстати, СПАРТАКУ ИФ я всегда симпатизировал.
Ответить
0
0
Selenger (Stanislawiv)
всім мої вітання !!! тепер дуже надісь шо на фан-сектор будуть ходити всі ті кому так сильно не вгодила назва "Спартак")))
Ответить
0
0
Selenger (Stanislawiv)
всім мої вітання !!! тепер дуже надісь шо на фан-сектор будуть ходити всі ті кому так сильно не вгодила назва "Спартак")))
Ответить
0
0
Selenger (Stanislawiv)
Книголюб (Харьков) - це явнo не твоє собаче діло ...
Ответить
0
0
oseledec (Івано-Франківськ)
ПРИКАРПАТТЯ!!!!ПРИКАРПАТТЯ!!!!ПРИКАРПАТТЯ!!!!! Вперед!!!!!!
Ответить
0
0
Книголюб (Харьков)
Поменяли шило на мыло. Посмотрим надолго ли их хватит.
Ответить
0
0


Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...