Футболісти "Волині" вийдуть з відпустки 12-го січня. 04-01-2008 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Луцька "Волинь" розпочне підготовку до вирішальної половини сезону після різдвяно-новорічних свят
04.01.2008
пятница
13:33
Футболісти "Волині" вийдуть з відпустки 12-го січня
Рейтинг публикации
Луцька "Волинь" розпочне підготовку до вирішальної половини сезону після різдвяно-новорічних свят

Луцька "Волинь" розпочне підготовку до вирішальної половини сезону після різдвяно-новорічних свят. 12-го січня футболісти, які до цього часу займатимуться за індивідуальними планами, зберуться у Луцьку для проходження медогляду. Через три дні команда вирушить на втягуючий збір до Євпаторії, який триватиме до 30-го січня. За планом у Криму "Волинь" працюватиме над закладенням "фізичного підгрунтя" майбутніх перемог. Заняття проходитимуть в режимі дворазових тренувань. Також футболісти відвідуватимуть тренажери, заняття з аеробіки та басейн.

Другий збір у Туреччині триватиме з 9-го по 23-є лютого і буде присвячений роботі з м’ячем і насичений ігровою практикою.

Завершальний акорд підготовки луцька команда знову проведе у Євпаторії з 27-го лютого по 12-е березня. Останньою перевіркою сил перед офіційними матчами стане товариська гра вже у Луцьку. Щодо можливого суперника тренерський штаб ще не визначився, на даний момент їх розглядається кілька.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ФК "Волинь"
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com