Контрольний матч. ФК "Львів" - "Княжа" (Щасливе) - 0:0. 09-02-2008 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Степан Юрчишин і Степан Матвіїв завершуючи тренувальний збір своїх колективів у Трускавці, домовились про спаринг

Олександр Паук
09.02.2008
суббота
21:59
Контрольний матч. ФК "Львів" - "Княжа" (Щасливе) - 0:0
Рейтинг публикации
Степан Юрчишин і Степан Матвіїв завершуючи тренувальний збір своїх колективів у Трускавці, домовились про спаринг

Наставники першолігового ФК «Львів» і друголігової «Княжа» зі Щасливого - Степан Юрчишин і Степан Матвіїв завершуючи тренувальний збір своїх колективів у Трускавці, домовились про спаринг, щоб пересвідчитись у готовності футболістів до сезону. Матч відбувся у п’ятницю, 8 лютого, на дрогобицькому стадіоні «Галичина». Обидва тренери, як з’ясувалося після гри, залишились задоволеними фізичним станом своїх підопічних, а ось тактико-технічною підготовкою не зовсім. До того ж мокре поле справляло гравцям додаткові труднощі.

Матч розглядався як тренувальний, але футболісти не зважаючи на такий статус поєдинку, боролися за перемогу своєї команди так, що могли й кістки тріщати. Боротьба боротьбою, але глядачам хотілося побачити удари у створ воріт та голи.

Однак перший небезпечний момент виник щойно на 39-й хвилині, коли м’яч після гарматного удару Григорія Баранця «просвистів» у сантиметрах від стійки воріт Байрашевського. Атака-відповідь команди «Княжа», де на лівому фланзі м’ячем заволодів Худзік. Павло «протягнувши» за собою кількох суперників, завдав підступного удару у бік воріт Марущака. М’яч обігнувши дугу, поцілив у стійку і …вилетів у поле. Небезпека минула.

Після перерви і Юрчишин, і Матвіїв випустили на поле нових виконавців, які також демонстрували більше особисте бажання, аніж змістовну гру команди. Слід відзначити, що львівські атаки були більш масованими, але Скрипник, воротар «Княжої, був в ударі. Натомість у двох ударів гравців зі Щасливого - Демченка і Коршунова було більше шансів завершитись взяттям воріт. Надто вже голеві були епізоди. Однак за першим разом м’яч полетів високо над поперечиною, у наступному епізоді - бездоганно зіграв воротар Андрій Радь. Воротар вчасно вийшов із «рамки» і перешкодив нападникові завдати влучного удару. У підсумку - 0:0.

Команди виступали у таких складах:

ФК «Львів» - Марущак (Радь), Романюк, Гальчук (к) (Ференц), Ханас (Горецький), Ільків (Ямборко), Даньків (Чепурненко), Федорчук, Б. Баранець (Мавров), Г. Баранець, Панас, Козьбан (Сохоцький).

«Княжа»: Байрашевський (к) (Скрипник), Жданов, Сахно (Данищук), Гайовий (Леонідов), Станкевич (Курилко), Корневич (Малик), Литовчак (Демченко), Шимко (Герасимець), Мандзюк (Рябовол), Чуприна (Козлюк), Худзік (Курята).

Львів’яни 10 лютого повертаються додому, а вже 13 вирушають на збори до Євпаторії, де до команди ймовірно приєднається кілька нових гравців, бо склад потребує підсилення.

На разі не може на повну силу тренуватися досвідчений Олег Теплий, якому минулого року прооперовано пахові кільця. Проте керівництво клубу уклало з нападником новий контракт терміном на пів року. Виступатимуть за ФК «Львів» у новому сезоні Ярослав Сохоцький та Михайло Козак (обидва 1991 р.н. – вихованці львівського футболу).

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com