Черговий успіх ФК «Львів» в Туреччині. 07-03-2008 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
ФК «Львів», продовжуючи тренувальний збір на турецькій землі, зіграв другий спаринг-поєдинок
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость

Олександр Паук
07.03.2008
пятница
15:19
Черговий успіх ФК «Львів» в Туреччині
Рейтинг публикации
ФК «Львів», продовжуючи тренувальний збір на турецькій землі, зіграв другий спаринг-поєдинок

ФК «Львів», продовжуючи тренувальний збір на турецькій землі, зіграв другий спаринг-поєдинок. На цей раз суперником львівської команди був представник Прибалтики - ФК «Віндава» (Вентспілс) – дебютант латвійської вищої ліги.

Львів’яни з перших хвилин зустрічі, немов смерч, пронеслися по супернику. У наслідок чого швидко повели в рахунку. На 6-й хвилині красивим ударом відзначився Павло Худзік, а через п’ять хвилин уже Валерій Федорчук ефектно подвоїв рахунок. Здобувши легко перевагу в грі та рахунку, львівські футболісти не зменшуючи атакуючого потенціалу, віддали перевагу награванню комбінаційних колективних дій. Адже команді необхідно не тільки атакувати, але й вміло оборонятися.

Тренерський штаб, очолюваний Степаном Юрчишиним, у перерві матчу провів низку замін. Гра не змінилася, проте змінився рахунок, до того ж, не на користь наших футболістів. За порушення у карному майданчику львів’яни «заробили» одинадцятиметровий, який суперник замінив на гол.

Однак наші співвітчизники швидко опанувалися і перебрали на себе роль господаря. Демонструючи цікаву гру, активно атакували й завдавали чимало ударів у ворота суперника, але рахунку львів’янам не вдалося збільшити. Фінальний результат - 2:1.

Отож, ФК «Львів» здобув другу поспіль перемогу в Туреччині.

Склад команди ФК «Львів» - Радь, Романюк (Горецький, 46), Гальчук (к) (Леонідов, 46), Ільків (Доценко, 46), Даньків, Федорчук, Б. Баранець, Г. Баранець (Козак, 46), Панас, Худзік (Палагнюк, 46), Козьбан (Чепурненко, 46).

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com