Первая лига Украины
Президент івано-франківського клубу Анатолій Ревуцький розповів журналістам про невтішний стан справ у команді
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость

Володимир Горощак
17.03.2008
понедельник
19:07
"Прикарпаття": між "погано" і "дуже погано"
Рейтинг публикации
Президент івано-франківського клубу Анатолій Ревуцький розповів журналістам про невтішний стан справ у команді

За кілька днів до стартового поєдинку другого кола проти алчевської «Сталі» президент івано-франківського «Прикарпаття» Анатолій Ревуцький розповів журналістам про невтішний стан справ у команді. Його, за словами керманича клубу, можна оцінити між «погано» і «дуже погано». Президентські надії на покращення становища у стані франківців під час зимового міжсезоння не справдилися. Нижче подаємо уривки президентського виступу.

Про клуб

Якщо говорити відверто, сьогодні «Прикарпаття» мало чим відповідає назві «професійний клуб», вимогам, що їх висувають ПФЛ та ФФУ. За великим рахунком, команда перебуває на вулиці. Де жити? Де харчуватися? Де тренуватися? Вирішити цей комплекс проблем не може ніхто. Хіба що залучать когось із східних олігархів. Того ж Коломийського, приміром. Або сюди зайде Димінський. Більш-менш відповідна клубна структура в Івано-Франківську була тільки за часів Чмихалова, який нині відійшов від справ. Професійний футбол на Прикарпатті гине. Скільки команд припинило своє існування за останнє п’ятиріччя, ви знаєте. Днями знявся із друголігової першості долинський «Нафтовик». Хто залишився? «Енергетик» і «Прикарпаття». Що вони розігрують? У кращому випадку, одне місце у першій лізі на наступний сезон. У гіршому – жодного.

Про кадри

Одним з наших завдань було утримати молодих футболістів, на яких вже є попит з Донецька, Львова, інших міст. Я радився з головою ради засновників клубу Віктором Анушкевичусом, як нам бути у цій ситуації, відпускати хлопців чи ні? Міський голова був проти. Щоб утриматися в першій лізі, нам потрібно замінити стрижень команди, найстарших за віком гравців. Вони зіграли на своєму рівні, я можу їм подякувати, але з ними у команди немає перспектив у боротьбі за виживання. Мова прот Тофана, Нодя, який ще перебуває у нас на контракті. Поки що надіємося на Микуляка, хоч він і не виправдовує наразі наші сподівання.

Сьогодні ще не катастрофа. Сьогодні ще можна доукомплектувати команду за два-три дні. Ми провели переговори з гравцями, які здатні підсилати «Прикарпаття». Можемо підсилити тренерський штаб. Але таке рішення повинна ухвалити рада засновників клубу. Я не хочу брати ініціативу на себе, бо вже маю гіркий досвід семирічної чи восьмирічної давності. Та й згадати, що було торік із «Спартаком». Взяли тренера і 17 гравців на один місяць, а потім…

Про владу

Я доволі часто зустрічаюся з міським головою. Він поки що єдиний, хто прагне зберегти професійний футбол на Прикарпатті. Робить для цього усе можливе і неможливе. І якщо б не всім відома ситуація у міськраді, робив би більше.

Я мав кілька зустрічей із новопризначеним головою облдержадміністрації Миколою Палійчуком. Знаю його як людину футбольну, котра привела до перемоги в обласному чемпіонаті яремчанські «Карпати». Бажання розібратися у футбольній господарці у нього є, однак це плани не сьогоднішнього дня. Є інвестиційні проекти щодо стадіону «Рух». Але ж знову таки: якщо ми домовимося з міською владою, то будемо підтримувати клуб, якщо ж не домовимося…

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com