Первая лига Украины
У матчі проти "Фенікса-Іллічівця" у воротах "Волині" дебютував вісімнадцятирічний Дмитро Семченко
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
24.03.2008
понедельник
13:00
Дмитро Семченко: "До конкуренції готовий"
Рейтинг публикации
У матчі проти "Фенікса-Іллічівця" у воротах "Волині" дебютував вісімнадцятирічний Дмитро Семченко

У матчі проти "Фенікса-Іллічівця" у воротах "Волині" дебютував вісімнадцятирічний Дмитро Семченко. Ще два роки тому молодий кіпер почав свої виступи за дублюючий склад, але після вильоту команди у першу лігу Дмитру довелося зачекати майже півтора роки, доки тренери нарешті довірили йому пост №1. Відзначимо, що дебют для молодого воротаря дійсно вдався. Тому пропонуємо уболівальникам інтерв'ю з молодим кіпером "Волині".

- Дмитро, вітаємо тебе з дебютом в "основі" "Волині". Скажи відверто, сподівався, що тебе поставлять у склад на цей матч?

- Так, я був готовий стояти "в рамці" у цьому матчі, готувався до гри, настроювався. А на останньому тренуванні Віталій Володимирович поставив мене в основний склад і сказав щоб я готувався до гри.

- І як оціниш свою гру? Важко було?

- Звичайно, що було важко - я переживав, хвилювався, адже це моя перша гра за основний склад команди - дебют.

- Що тобі сказав Віталій Кварцяний після матчу, як оцінили гру інші гравці команди?

- Віталій Володимирович сказав, що все нормально, щоб я готувався і надалі та грав так само надійно, а партнери поздоровили і побажали завжди стояти "на нуль". Я думаю що гра воротаря, безумовно, залежить від дій всього колективу і він повинен відповідати за те, щоб команда в обороні працювала надійно, а тоді вже й у нападі реалізовувала свої моменти.

- Чи важкою видалась для команди гра проти "Фенікса-Іллічівця"? Що можеш сказати про суперника?

- Перший тайм дійсно був важкий, гра була трішки нервовою, бо на нас давив результат і борг перед уболівальниками. Та після перерви команда додала і прибрала ініціативу до своїх рук, а вже провівши другий м'яч взагалі діяла розкуто, шкода тільки, що забили ще тільки один раз.

- Знаємо, що у 60-х роках твій дідусь був досить відомим кіпером і захищав кольори нововолинського "Шахтаря", у тебе сімейна воротарська династія?

- Так, у нас усі чоловіки пов'язані з футболом. Батько грав правого захисника, дід був воротарем і з дитинства мене тренував, готував до великого футболу. Зараз він у лікарні, але я йому зателефонував після гри і сказав що дебютував на нуль в головній команді. Я думаю, що така звістка допоможе йому швидше одужати, адже він дуже зрадів цій новині.

- Що ж, нехай тобі щастить й надалі...

- Я готовий до конкуренції в команді і буду доводити свою придатність захищати ворота "Волині".

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Сайт вболівальників ФК "Волинь"
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com