Незрозуміла поведінка "Десни". 26-01-2009 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
До цього часу поведінка керівництва ПФК «Десна-Партнер» є незрозумілою та непослідовною
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
26.01.2009
понедельник
08:59
Незрозуміла поведінка "Десни"
Рейтинг публикации
До цього часу поведінка керівництва ПФК «Десна-Партнер» є незрозумілою та непослідовною

До цього часу поведінка керівництва ПФК «Десна-Партнер» є незрозумілою та непослідовною. Так охарактеризувала процес передачі футбольної команди міській владі заступник міського голови Оксана Тунік-Фриз. За її словами, робоча група ще вивчає документи, надані представниками ПФК «Десна-Партнер». Проте до змісту документації є чимало запитань.

Їх з’ясування займає чимало часу, оскільки представник клубу письмово повідомив про відмову брати участь у засіданнях робочою групи, мотивуючи своє рішенням відсутністю механізму прийняття клубу.

«Вибачте, але цей механізм має бути вироблений спільно», – підкреслила заступник міського голови. І додала: «На сьогодні маємо ситуацію, коли представники робочої групи, аби з’ясувати окремі питання мають робити письмовий запит до клубу, а потім чекати відповідь. Самоусунення від участі у робочій групі – це звичайне затягування часу та відсутність конструктивної позиції».

Зокрема, у наданому пакеті документів відсутня інформація про фінансові зобов’язання перед футболістами. Керівництво клубу надало штатний розпис клубу без сум заробітних плат працівників. «А щоб утримувати клуб і шукати джерела фінансування, потрібно розрахувати його потреби. Та й штатний розпис на 87 осіб викликає запитання – чим займається така кількість людей, зважаючи, що у футбол грають лише понад 20 з них», – зауважила О.Тунік-Фриз.

Директор стадіону імені Ю.О.Гагаріна Олександр Овчаренко також повідомив, що ПФК «Десна-Партнер» відновив судову тяганину щодо одержання стадіону як цілісного майнового комплексу у довгострокову оренду. «Мені не зовсім зрозуміло, навіщо організації стадіон, якщо немає футбольної команди», – сказав він. Крім того, О.Овчаренко уточнив, що клуб заплатив кошти за комунальні послуги лише за вересень-жовтень минулого року. «До того часу і за листопад-грудень має борги, а також не сплачує орендну плату», – зазначив О.Овчаренко. Наразі на стадіоні працюють лише офісні працівники ПФК «Десна-Партнер» і не збираються залишати місце свого перебування до завершення судового розгляду їхнього позову.

За інформацією начальника відділу фізкультури і спорту Чернігівської міськради Олександра Стецька, крім інших питань на сьогодні розглядається можливість прийняття права на участь у змаганнях іншого футбольного клубу, що дозволено Регламентом всеукраїнських змагань професійних футбольних клубів сезону 2008-2009 років.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Ірина Синельник, Chernigiv-rada.gov.ua, Пресинг
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]