"Оболонь" тренується в Трускавці. 03-02-2009 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Попри безліч слухів, котрі заполонили інтернет, київська "Оболонь" розпочала підготовку до другого кола чемпіонату
03.02.2009
вторник
20:08
"Оболонь" тренується в Трускавці
Рейтинг публикации
Попри безліч слухів, котрі заполонили інтернет, київська "Оболонь" розпочала підготовку до другого кола чемпіонату

Команда під керуванням головного тренера Юрія Максимова зараз перебуває на зборах у Трускавці. У розпорядженні наставника 25 гравців. Серед них сім гравців, котрі у першій половині сезону виступали за «Оболонь-2». Гучних поповнень у команді поки що немає. Серед втрат ті, у кого завершилися контракти з «Оболоню» і керівництво клубу вирішило їх не продовжувати - Андрій Демченко, Євген Кармаліта, Ярослав Вишняк, Володимир Яланський. Поки що відкритим залишається питання стосовно голкіперів Володимира Овсієнко та Артема Штанько.

У Трускавці гравці «Оболонь» закладають фізичну готовність команди. «У нас все нормально, - сказав Юрій Максимов. – Щодня працюємо у режимі двохразових тренувань. Футболісти багато бігають, стрибають, виконують вправи з навантаженням. Команда вийшла з відпустки дещо із затримкою, тому нам потрібно підтягнути фізику. Контрольних матчів на цьому етапі не плануємо проводити. 10 лютого повертаємося до Києва. Потім у футболістів буде кілька днів відпочинку і занять дома, а 13-14 лютого вилітаємо на збір до Туреччини».

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: fc.obolon.ua
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com