Первая лига Украины
Cлава Українському спорту! Честь і хвала ужгородським депутатам
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
11.02.2009
среда
13:58
ФК "Закарпаття" заборонили тренуватися на "Авангарді"
Рейтинг публикации
Cлава Українському спорту! Честь і хвала ужгородським депутатам

27.09.2007 р. рішенням № 465 депутати ужгородської міської ради голосують за звільнення ФК «Закарпаття» від орендної плати центрального та запасного полів стадіону «Авангард» на 2007-2008 р.р. Відразу після цього, керівництво стадіону виставляє рахунки за послуги, включаючи в їх перелік використання футбольних полів. Рішення сесії до уваги не береться, точка зору депутатів не враховуються.

Являючись комунальним підприємством, стадіон тим же рішенням № 465 забезпечується фінансуванням з бюджету (п. 8), але пропонує, як комерційна структура, оплачувати всі послуги та оренду полів ФК «Закарпаття» (далі по тексту ФК). Мовляв, депутати самі по собі, а стадіон самостійна одиниця. Враховується, навіть, орендна плата за бігову доріжку, по якій пройшли футболісти.

Виходячи з того, що ФК фінансується за рахунок залучених коштів без жодної участі місцевих бюджетів, рішення депутатів було логічним і напряму сприяло розвитку та підтримці єдиного професійного ФК у регіоні. Але, для керівництва стадіону та його наглядачів по лінії міськвиконкому дане рішення сесії було як кістка у горлі на шляху до бюджетної кормушки.

Постійні звернення до суду щодо стягнення необґрунтованих боргів ФК призвело до того, що реально оплачені комунальні послуги враховувались як неіснуючі послуги по оренді полів. Більше того, на судових засіданнях представники та юристи стадіону стверджували, що дане рішення депутати прийняли не подумавши, помилково, як то кажуть, по недоумству. Це призвело до виникнення заборгованості у ФК до кінця 2008 року, у досить важкий фінансовий період.

Але, не дивлячись на фінансові негаразди, ФК постійно приймало участь в утриманні футбольних полів, придбанні інвентарю, що вилилось до кінця року у виконання робіт у сумі 89538,00 грн. профінансованих ФК і підтверджених актами, підписаними представниками стадіону.

На підставі даних, у більшій чистині липових, по заборгованості ФК перед стадіоном, 23.01.2009 р. ті ж депутати, які ратували за підтримку спорту у нашому місті ще зовсім недавно, прийняли доленосне рішення № 975, яким заборонили ФК тренуватися і проводити домашні ігри на стадіоні, мотивуючи «з метою ефективного використання бюджетних коштів» Коштів, котрі ніколи не вкладались в ФК.

Cлава Українському спорту! Честь і хвала ужгородським депутатам.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Офіційний сайт ФК "Закарпаття" Ужгород
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com