"Оболонь" тренується в Туреччині. 15-02-2009 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
В суботу лідер першої ліги київська "Оболонь" відправилася до Анталії на другий тренувальний збір
15.02.2009
воскресенье
21:26
"Оболонь" тренується в Туреччині
Рейтинг публикации
В суботу лідер першої ліги київська "Оболонь" відправилася до Анталії на другий тренувальний збір

Турецький вояж столичної команди розпочався з невеликої пригоди. По дорозі з Києва до Анталії «відстала» частина багажу команди – футбольна форма, м’ячі, особисті речі футболістів та тренерського штабу. Тому перший тренувальний день колективу був трохи «змазаний». Але вже в неділю багаж прибув до аеропорту середземноморського курорту в повному об’ємі і пивовари його отримали.

Головний наставник «Оболоні» Юрій Максимов взяв на збір 23 футболісти. Серед них два новачки, котрі перебувають у команді на перегляді – Олександр Морозов з «Княжої» та Олег Давидов з чернігівської «Десни». Ось повний перелік тих, хто нині перебуває у складі київської команди на зборах. Воротарі – В’ячеслав Чангелія, Алан Дзуцев, Роман Андріяш; захисники – Олександр Клименко, Олександр Антоненко, Костянтин Коваленко, В’ячеслав Нівінський, Іван Лень, Євген Лозинський, Сергій Яворський; півзахисники – Сергій Сибіряков, Роман Свінцицький, Ігор Малиш, Валерій Куценко, Сергій Рожок, Ігор Мірошниченко, Ігор Пластун, Вадим Пислар, Артем Лабунський, Олег Давидов, Павло Онисько, Андрій Будний, Олександр Морозов.

Команда зупинилася в добре знайомому готелі «Титанік». Погода в Анталії зараз чудова, поля, котрі знаходяться за 5-7 хвилин їзди від готельного комплексу, у відмінному стані. Тренерський штаб запланував провести чотири контрольні поєдинки. 18 лютого «Оболонь» зіграє з казахською командою «Іртиш» (Павлодар), 21 лютого – «Вітязь» (Подольськ, Россія), 24 лютого – «Хайдук» (Белград, Сербія), 27 лютого – «Сморгонь» (Білорусь). Додому пивовари повернуться 28 лютого.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: fc.obolon.ua
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com