Відбулася нарада власників та інших представників футбольних клубів Професіональної футбольної ліги. 16-02-2009 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Адміністрація ПФЛ направила до ФФУ лист з проханням розглянути можливість не залучати чотирьох арбітрів
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
16.02.2009
понедельник
11:32
Відбулася нарада власників та інших представників футбольних клубів Професіональної футбольної ліги
Рейтинг публикации
Адміністрація ПФЛ направила до ФФУ лист з проханням розглянути можливість не залучати чотирьох арбітрів

У порядку денному розглянуто питання:

1. Про стан справ в футбольних клубах першої та другої ліг щодо гарантій участі у змаганнях сезону 2008/2009 років.

2. Про хід атестування футбольних клубів України першої та другої ліг на право участі у Всеукраїнських змаганнях з футболу серед команд Професіональної футбольної ліги у сезоні 2009/2010 років.

3. Про узгодження списків арбітрів, асистентів арбітра та делегатів ФФУ для проведення матчів першої та другої ліг у першому півріччі 2009 року.

У ході наради проведено спільне та окремі засідання Центральної Ради, рад першої та другої ліг, Антикризової ради.

Зокрема, постановою Центральної Ради Професіональної футбольної ліги затверджено План-календар Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів Професіональної футбольної ліги на 2009 рік сезону 2008/2009 рр. План-календар надано Виконавчому комітетові ФФУ для розгляду та остаточного затвердження.

Центральна Рада, Рада першої ліги, Ради другої ліги та Антикризова рада Професіональної футбольної ліги схвалили генеральну угоду про партнерство і співробітництво між Асоціацією міст України та громад і Об’єднанням футбольних клубів «Професіональна футбольна ліга України.

Рада першої ліги узгодила списки делегатів, арбітрів та асистентів арбітра для проведення матчів серед команд першої ліги в першому півріччі 2009 року, поданих Федерацією футболу України.

Рада другої ліги узгодила списки делегатів, арбітрів та асистентів арбітра для проведення матчів серед команд другої ліги в першому півріччі 2009 року, поданих Федерацією футболу України.

Водночас Адміністрація Професіональної футбольної ліги за дорученням президентів клубів другої ліги направила до Федерації футболу України лист з проханням розглянути можливість не залучати арбітрів Кутакова А. О. Кутакова Д. О., Паращенка О. М., Токаренка І. О., Дяденка В. Г. для проведення матчів першості серед команд другої ліги.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ПФЛ
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com