Первая лига Украины
Адміністрація ПФЛ направила до ФФУ лист з проханням розглянути можливість не залучати чотирьох арбітрів
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
16.02.2009
понедельник
11:32
Відбулася нарада власників та інших представників футбольних клубів Професіональної футбольної ліги
Рейтинг публикации
Адміністрація ПФЛ направила до ФФУ лист з проханням розглянути можливість не залучати чотирьох арбітрів

У порядку денному розглянуто питання:

1. Про стан справ в футбольних клубах першої та другої ліг щодо гарантій участі у змаганнях сезону 2008/2009 років.

2. Про хід атестування футбольних клубів України першої та другої ліг на право участі у Всеукраїнських змаганнях з футболу серед команд Професіональної футбольної ліги у сезоні 2009/2010 років.

3. Про узгодження списків арбітрів, асистентів арбітра та делегатів ФФУ для проведення матчів першої та другої ліг у першому півріччі 2009 року.

У ході наради проведено спільне та окремі засідання Центральної Ради, рад першої та другої ліг, Антикризової ради.

Зокрема, постановою Центральної Ради Професіональної футбольної ліги затверджено План-календар Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів Професіональної футбольної ліги на 2009 рік сезону 2008/2009 рр. План-календар надано Виконавчому комітетові ФФУ для розгляду та остаточного затвердження.

Центральна Рада, Рада першої ліги, Ради другої ліги та Антикризова рада Професіональної футбольної ліги схвалили генеральну угоду про партнерство і співробітництво між Асоціацією міст України та громад і Об’єднанням футбольних клубів «Професіональна футбольна ліга України.

Рада першої ліги узгодила списки делегатів, арбітрів та асистентів арбітра для проведення матчів серед команд першої ліги в першому півріччі 2009 року, поданих Федерацією футболу України.

Рада другої ліги узгодила списки делегатів, арбітрів та асистентів арбітра для проведення матчів серед команд другої ліги в першому півріччі 2009 року, поданих Федерацією футболу України.

Водночас Адміністрація Професіональної футбольної ліги за дорученням президентів клубів другої ліги направила до Федерації футболу України лист з проханням розглянути можливість не залучати арбітрів Кутакова А. О. Кутакова Д. О., Паращенка О. М., Токаренка І. О., Дяденка В. Г. для проведення матчів першості серед команд другої ліги.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ПФЛ
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com