Євген Дорошенко: "Потрібно сідати за стіл переговорів". 17-02-2009 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
ФК "Закарпаття" вимагає реструктуризувати борги за оренду стадіону
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость

Роман Сенишин
17.02.2009
вторник
22:44
Євген Дорошенко: "Потрібно сідати за стіл переговорів"
Рейтинг публикации
ФК "Закарпаття" вимагає реструктуризувати борги за оренду стадіону

Проблеми ФК «Закарпаття», якому наприкінці січня міська рада заборонила через борг користуватися полями, активно обговорювалися в пресі. В якій ситуації наразі перебуває клуб, які можливі шляхи виходу з цієї ситуації у розмові з президентом клубу Євгеном Дорошенко.

- Яка ситуація з клубом, чому «Закарпаттю» не дозволяють тренуватися на стадіоні «Авангард»?

- Я не прихильник війн і протистоянь між клубом і мерією. Але ще у 2007 році сесія міської ради прийняла рішення звільнити клуб від сплати оренди за користування полями. Тим не менш, ми сплачували ком послуги за користування електроенергією, та водою. Навіть центральне поле до поєдинків готували власними силами. Але, як згодом з’ясувалося, для керівництва стадіону та міста рішення сесії не було аргументом і плату за оренду полів нам нараховували. Згодом з цього приводу були два суди. Останній - арбітражний суд ми програли, тому що договори між клубом і стадіоном були підписані. Адже для того щоб грати офіційні матчі, ми змушені були підписувати договори, де вказувалося не оренда полів а послуга за користування полями. В принципі ми й не відмовляємося від того, що клуб заборгував стадіону, ми противники того, щоб такими кардинальними методами вирішувати питання. Якщо судити зі слів директора КП «Стадіон Авангард», то виходить, що «Закарпаття» не йде на зустрічні пропозиції. Це не відповідає дійсності, адже особисто під час судових засідань пропонував йому підписати мирову угоду і зробити реструктуризацію боргу. Це б дало можливість клубу і стадіону отримувати кошти. Але він від цього відмовився.

Не розумію позиції, коли у ЗМІ з цього приводу починають спекулювати прізвищами. До прикладу читаю в газеті матеріал із заголовком «Шуфрича не впускають на стадіон». Так він туди й не йде, адже він працює у Верховній раді. В той же час подобається він комусь, чи ні, слід розуміти, що в свій час лише завдяки Шуфричу було виділено кошти на ремонт стадіону «Авангард», лише він один підтримує команду «Закарпаття».Тому цій людині потрібно дякувати за це. Не слід наш футбол політизувати, адже в період кризи потрібно не політичними лозунгами нагнітати ситуацію, а спільно працювати і йти назустріч один одному. Тому закликаю міського голову, депутатів міської ради і керівництво стадіону давайте шукати компроміс – реструктуризуймо цей борг і будемо нормально працювати далі. Я противник міжусобних війн, ми живемо в одному місті, нам потрібно об’єднуватися хоча б в таких питаннях, а не навпаки.

- Який компроміс ви вважаєте прийнятним?

- По-перше, реструктуризувати борг, підписати мирову угоду і розбити цей борг на певний період часу. Адже футбольний клуб – це не прибуткова організація. Наш спонсор витрачає мільйони гривень лише на утримання клубу і це би слід розуміти і йти на зустріч проблемам «Закарпаття». Майбутню співпрацю бачу такою – клуб сплачує компослуги і готує поле до тренувань та матчів. В той же час пропонуємо керівництву стадіону на 50% зменшити сплату коштів за надані послуги за гру. До цих пір свої послуги на одну гру керівництво стадіону оцінювало у 12 тисяч гривень.

- Скільки коштів боргує клуб КП «Стадіон Авангард»?

- Наразі борг ФК «Закарпаття» перед стадіоном за рішенням суду складає 215 тисяч грн. 180 тисяч за 2008 рік, 35 тисяч за кінець 2007 року.

- Вам відомо про лист на адресу міської ради від президента ПФЛ?

- Так, дякую йому за розуміння ситуації в клубі. Святослав Анатолійович в коректній формі звернувся до міського голова Ужгорода знайти з нами порозуміння . Щодо реакції у відповідь на лист керівника ПФЛ від міського голови С.Ратушянка сказати нічого не можу.

- Якщо все ж домовитися не вдасться, де будете проводити офіційні матчі другої частини першості?

- Гадаю, що депутати міськради підуть нам на зустріч і до цього не дійде. В противному випадку нам доведеться шукати інше поле. До речі, вже отримали підтримку від голови обласної федерації футболу Михайла Лані, який запропонував клубу проводити домашні матчі у Мукачеві на стадіоні «Авангард» (останній відповідає усім вимогам першої ліги).

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]